فرهنگ لغات آقايان (طنز)

• نویسنده موضوع sazin
  • تاریخ شروع

sazin

Member
تاریخ ثبت‌نام
29/7/13
پسندها
0
اینبار دیگه چیکار کردم؟ ترجمه : اینبار چطوری مچم رو گرفتی؟

چه جالب، بعد چی شد؟ ترجمه : هنوز داری حرف میزنی؟ بس کن دیگه

نتونستم پیداش کنم. ترجمه : شئ مورد نظر بیش از یه متر با من فاصله داشت حوصله نداشتم پاشم

برای تمام کارام یه دلیل منطقی دارم. ترجمه : یه کم فرصت بده یه خالی بندی جور کنم!

roshana

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/3/13
پسندها
0
کاملا موافقم 74111

asemani

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
8/3/13
پسندها
0
----------------- bvbvbv -----------------

kamali

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/2/13
پسندها
0
فرهنگ لغت خانم ها

خب: این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما باید خفه‏ بشوید.

پنج دقیقه :اگر مشغول لباس‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت. هرچند پنج دقیقه دقیقاً معادل پنج دقیقه است اگر به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏

هیچی :این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش ‏به ‏زنگ باشید . بحث ‏هایی که با هیچی شروع می‏شوند، غالباً با خب تمام می‏شوند.‏

بفرمایید :این کلمه اصلاً ربطی به اجازه دادن انجام کاری ندارد. “اگه جرئت داری” در آن مستتر است .

آه بلند :این در حقیقت یک کلمه محسوب می‏شود که معمولاً درست فهمیده نمی‏شود. آه بلند یعنی او فکر می‏کند شما یک احمق به‏دردنخور هستید و او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر هیچٌی تلف می‏کند .

اشکال نداره :این یکی از خطرناک ‏ترین جملاتی است که زن شما ممکن است به شما بگوید. اشکال نداره یعنی اون به زمان طولانی‏تری احتیاج دارد که تصمیم بگیرد شما چگونه باید تاوان این اشتباه‏تان را پس بدهید.‏

ممنون :از شما تشکر می‏کند. فقط بگویید خواهش می‏کنم. هیچ حرف اضافه‏ای نزنید . خیلی ممنون می‏تواند نشان دهنده یک خطر بالقوٌه باشد .

اصلاً هرچی :این ترکیب برای گفتن دهنت سرویسه یا مرده ‏شورت رو ببرن استفاده می‏شود .

نگران‏ش نباش عزیزم، خودم انجام می‏دم : یک جمله بسیار خطرناک دیگر. به معنی آن‏که این کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصمیم گرفته خودش دست به کار شود. این حالت معمولاً منجر به حالت‏ی خواهد شد که شما بپرسید چی شده؟.

نغمه

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
5/5/13
پسندها
0
آقایون وخانمهای محترم اینا طنز هستن اگه خدای نکرده فکر کنین طرفتون واقعا چنینه زندگیتون به خطر میفته

roshana

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/3/13
پسندها
0
آقایون وخانمهای محترم اینا طنز هستن اگه خدای نکرده فکر کنین طرفتون واقعا چنینه زندگیتون به خطر میفته

نغمه به نظر من همه میدونیم این ها طنز هستند و به خاطرشون نه ناراحت میشیم نه خدای نکرده نظر بدی پیدا میکنیم klk

ولی حقیقا در بیشتر مواقع پست اولی که مربوط به اقایان است درست است
74111

roshana

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/3/13
پسندها
0
فرهنگ لغت خانم ها

خب: این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما باید خفه‏ بشوید.

قبول ندارم. تا الان چنین چیزی نه در خودم نه در اطرافیان مشاهده نکرده ام
opopop

پنج دقیقه :اگر مشغول لباس‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت. هرچند پنج دقیقه دقیقاً معادل پنج دقیقه است اگر به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏

موافقم البته نه همه خانما بعضی از خانما ، من جمله خودم
ashdio

هیچی :این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش ‏به ‏زنگ باشید . بحث ‏هایی که با هیچی شروع می‏شوند، غالباً با خب تمام می‏شوند.‏

با این قسمت 99.23 درصد موافقم . اون درصد باقیمانده در رابطه با "خب" اخر است که قبولش ندارم
ashdio

بفرمایید :این کلمه اصلاً ربطی به اجازه دادن انجام کاری ندارد. “اگه جرئت داری” در آن مستتر است .

نصفه نیمه موافقم
ashdio

آه بلند :این در حقیقت یک کلمه محسوب می‏شود که معمولاً درست فهمیده نمی‏شود. آه بلند یعنی او فکر می‏کند شما یک احمق به‏دردنخور هستید و او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر هیچٌی تلف می‏کند .

به نظر من و درمواردی که برای خودم پیش امده آه بلند یعنی : او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر هیچٌی تلف می‏کند
jhjhjhj

اشکال نداره :این یکی از خطرناک ‏ترین جملاتی است که زن شما ممکن است به شما بگوید. اشکال نداره یعنی اون به زمان طولانی‏تری احتیاج دارد که تصمیم بگیرد شما چگونه باید تاوان این اشتباه‏تان را پس بدهید.‏

در این سخن من هیچ نظری نمیتوانم بدهم چون اینجور که من متوجه شدم مربوط به متاهلین است
opopop

ممنون :از شما تشکر می‏کند. فقط بگویید خواهش می‏کنم. هیچ حرف اضافه‏ای نزنید . خیلی ممنون می‏تواند نشان دهنده یک خطر بالقوٌه باشد .

برای خودم پیش نیامده ولی همچین موردی مشاهده کرده امashdio

اصلاً هرچی :این ترکیب برای گفتن دهنت سرویسه یا مرده ‏شورت رو ببرن استفاده می‏شود .

مخالفم
bvbvbvsw gs

نگران‏ش نباش عزیزم، خودم انجام می‏دم : یک جمله بسیار خطرناک دیگر. به معنی آن‏که این کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصمیم گرفته خودش دست به کار شود. این حالت معمولاً منجر به حالت‏ی خواهد شد که شما بپرسید چی شده؟.

همچین چیزی نه دیده ام و نه شنیده ام
bvbvbv

kamali

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/2/13
پسندها
0
فرق بین مردای قدیم و جدید:
قدیمترها لحن مردها:
گستاخی مکن زن!! طعام را بیاور
امــا اکنون :