داعش قیمت زنان اعم از مسیحی و ... را اعلام کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
درود
طبق خبری که تو واتس آپ برام فرستاده بودن !
داعش زنان غیر مسلمان اعم از مسیحی و ایزدی را به دید غنایم جنگی می*نگرد و هرکدام را با قیمت خاصی به فروش می*رساند.

رسانه*های گروهی عربی و بین*المللی در مدت اخیر اقدام به انتشار برگه*ای با مهر رسمی داعش کردند که در آن قیمت زنان اسیر مسیحی و ایزدی ذکر شده است.

قیمت اسیران زن با توجه به سن آن*ها به این ترتیب آمده است:

تمام کودکان اعم از دختر و پسر یک تا 9 سال، 200 هزار دینار

دختران از سن 10 تا 20 سال، 150 هزار دینار

زنان از سن 20 تا 30 سال، 100 هزار دینار

زنان از سن 30 تا 40 سال، 75 هزار دینار

زنان از سن 40 تا 50 سال، 50 هزار دینار

در پایان، بر کُشتن افرادی که از این قیمت*های پیروی نکنند تاکید شده و خرید بیش از سه زن ممنوع اعلام شد.

نامردا فکر ما مجرد ها رو نکردن بگن 4 زن jhjhjhj

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
جنایت از این بالا تر ؟
تجاوز به ناموس مردم !!!!

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
برادر پسر آفتاب این اخبار مستند نیستند و برخی از خبررسان های ضد اسلامی از این اخبار با آوردن آن کنار دولت اسلامی داعش قصد خدشه دار کردن اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و سلم دارد که مع الاسف خبررسانی های مسلمان نیز گاهی از آنان تبعیت کردند و بدون صحت و سقم خبر به نشر آن پرداختند.

البته برخی از این اخبار- نه به این صورت - باتوجه به منابع موثقی که صادر شده صحیح هستند چون منبع منتسب به داعش بوده لکن غیر آن را بنده قبول ندارم چون شایعه پراکنی هستش و به نظر بنده ی حقیر این مسأله بیشتر به خود آن زنان توهین و نیز مهمتر اینکه عملکرد یک مکتب که دولت اسلامی خواندن عده ای خارجی زیر سؤال می برند.

یک مثال بزنم : عکسی منتشر شده بود که چند زن را به هم بسته بودند و مثلاً داشتن به عنوان برده می فروختن و گفته بودن این داعش کارو کرده بعد که مشخص شد این عکس متعلق به یک عده ای بوده که در آمریکا به صورت نمادین داشتن عملکرد کذائی داعش را نمایش میدادن و عکس رو منتر کرده بودن درحالی که اصل این قضیه سندی معرفی نشده لکن در عوض عکس نمادین آن که در آمریکا منتشر شده به عنوان عملکرد داعش معرفی شده است این به نظرتون چه چهره ای از اسلام را نشان میدهد؟ درواقع هدف دشمنان اسلام ضربه با استفاده از خود مسلمانان به اسلام هستش...

ساخت مهر داعش خیلی راحت هستش مگه مهرش چجوریه که نشه جعل کرد ... اصلاً قصد توجیه عملکردهای وحشیانه داعش را ندارم چون یک عملکردش برای رسوائی داعش کافیه حالا چه برسه به سائر اعمالش ...

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
درود صدیق جان
من از کذب و صحت داشتن این خبر ها اطلاع ندارم و دنبال این چیزا نیستم نه داعش و نه دیگر تروریست ها برام مهم نیستن برا خنده گذاشتم چون تو انجمنم و واتس آپ دوستانم خیلی موارد رو ارسال کردن این دو برام خیلی جالب بودن که اولی از خبرگزاری فارس نقل قول شده!

بازم با دید واقع بینانه نگاه کنم حرفت حق xcxcxc

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
دوست عزیز پسر آفتاب،
توطئه هایی این چنین خیلی زیاد است تا حد اقل چهرۀ اهل سنت را مخدوش سازند.
شما به "جهاد نکاح" عقیده دارید؟ اهل سنت به چنین چیزی عقیده دارند؟
به حدی این مسئله را وسعت بخشیدند که حتی خیلی از مردم اهل سنت در سراسر جهان این عمل وقیح و دروغین را قبول کردند و در حیرت شدند که چطوری یک مسئله ای هست که تا کنون نشنیده اند.
اوّلین سخن مفتریان این بود:
فتوی جدید مفتی وهابی. یعنی جدید ترین عمل وهابی ها.
بعدها که علماء اهل سنت بپا برخاستند و این مسئله را رد کردند، سپس رفتند دنبال یک حدیث منسوخ از بخاری شریف که گوئیا در کتاب اهل سنت جواز متعه و جهاد نکاح آمده است.
مثلاً ختنه دختران را داعش لازم الاجرا کردن، فروش دختران و زنان، ... همه و همه افتراءاتی اند که دشمن ساخته و با آب و تاب به من و شما پیش می کنند و باز هم ما هستیم که این خرافات و توطئه ها را پخش و نشر می کنیم. در حقیقت به آسیاب دشمن آب ریختن است.

من از داعش نفرت دارم و از عملکر طالبان افغانستان و داعش عراق و سوریه بیزارم، ولی این را هم بدانیم که دسیسۀ در راه است برای ریشه کن کردن اهل سنت در تمام دنیا.
حرفها زیاد است، مگر فضا ایجاب نمی کند، تا همه روی این صفحه ریخته شود.

اللهم ارنا الحق حقا وارزقنا اتباعه و ارنا الباط باطلاً وارزقنا اجتنابه.

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
سلام مسلم آقا
داداش من جهاد نکاح رو نمیدونم چی هست
ببخشید ولی زیاد به اسلام امروزی و این چیزا علاقه ای ندارم !
مطلبی هم فرستادم برام تو واتس آپ فرستاده بودن و برام جالب بود البته فکر کردم حقیقته!

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
مسلم با فونت یک و دو هم میدیدم پیامتو
گفتم این جهاد نکاح و سنت منت و این چیزا رو نمیفهمم و نمیدونم چی میگی و چی هستند و نمیخوام بدونم چون اعتقاد والتزام آنچنانی به اسلام ندارم

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
دست گلت درد نکنه برادر مسلم ....

متاسفانه این خبرهام حالا شاید عده ای از دوستان ندونن یا شوخی به حساب بیارن ولی مضرات این تکرار کردن ها شاید نسل ها بعد مشخص بشه

ای از دست این رسانه ..هر چی دروغه رو اینقد تو ذهن و مغز این مردم تکرار میکنن که میشه وجودشون...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا