خداحافظی

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
سلام خواستم ی چن لحظه ای باهاتون ی چند تا درد دل کنم و برای همیشه ازتون خداحافظی کنم

به جلال خدا قسم هیچ قومی کینه ای تر و مغرض تر از این جماعت ندیدم ... شاید فکر کنید من آدم فحاشیم یا آدم متعصبیم این چن سال من

اینترنت میومدم سایت های بیان بودم نوگرا بودم و این اواخرم سایت فائزین باز شد اینجام اومدم بعضی از دوستان منو میشناسن همیشه

سعی کردم بین دوستان با طرز فکرهای مختلف بتونم روابط خوبی داشته باشم و مهم تر از همه همشون رو هم دوس دارم خدا بهتر میدونه

چه طرز فکر اخوان چه سلفیت چه عرفان بدور از خرافات و.. گاهی وقت هام بعضی هم بهم میگفتن مختلط الفکر ، میگفتن ادم نباید حب

کسایی که به نوعی اهل سنت هستن ولی بدعت هایی دارن تو دلش داشته باشه منظورم گروه های اسلامیه و از طرف دیگم بعضی

میگفتن دوس داشتن افکار چی و چی روش پیامبر نبود .. . هر کدومشونم برای خودشون دلایلی داشتن .. به تاریخ خیلی علاقه دارم بررسی

میکردم شیعه در این حدود 200 سال اخیر بخصوص قاجاریه به بعد خیلی متحدتر شد فرقه هاشون متحد شدن هم رای شدن به عینه اینو

میبینم اختلاف هاشونم در حد فقهی و این چیزها نیست در عقیده ست فرقه ی اسماعیلی نصیری جعفری.. یعنی همو تکفیر میکردن

در این حد اختلاف ، زمانی که اسماعیل صفوی شهرهای اهل سنت ایران رو یکی یکی و با آرامش کامل قلع و قم کرد به الموت و شیعیان

اسماعیلی رحم نکرد همشونو از دم تیغ گذروند الان ببینید شیعیان اسماعیلی اکثرا کشورهای اروپای شرقی هستن اصالتا هم ایرانی

هستیند که کوچ و هجرتشون برمیگرده به همون زمان ولی ی قابلیتی که این قوم دارن با شرایط زمانی و مکانی مختلف میتونن تغییر

عقیده بدن و ساختارشونو به کلی تغییر بدن اگر الان ببینی نمونه ی واقعیش همین نصیریان یا علویان سوریه یا حوثی های یمن که

تا 100 پیش همو تکفیر میکردند الان همه شون زیر یک پرچم جم شدن بازم میگم شاید عوام اینا رو درک نکنه اینا رو چرا گفتم؟

تا بگم که راهتون راه اسلام راه اهل سنت و جماعت راه نجات بخشه شاید بگید تعصبه نمیگم کامل و مطلق حق اهل سنت و جماعت

چون هر کدوم این فرقه ها چه شیعه چه سنی اگر انصاف داشته باشیم به نسبت خوبی هاییم دارن یعنی معیار اگر نزدیکی به قران و سنت

و عقل و اجماع در نظر بگیریم اهل سنت و جماعت نزدیک ترین گروهی هستند که به روش پیامبر و قران و اهل بیت و یارانش نزدیک

هستند بازم میگم حق مطلق نیستیم !! به خودتون افتخار کنید ...دوباره تکرار میکنم که خدا همیشه یاوران راستی رو نصرت داده

دینشو از هر طریقی شده پیش برده شاید دشمنانمون برامون نقشه ی 50 ساله ی سنی زدایی ریخته باشن شایدم صدور انقلاب رو

از همون ابتدا پیدایش مذهبشون تو ذهن پرورندون ..درسته ما اهل سنت و جماعت مکر و حیله بلد نیستیم اگر دقت کرده باشید

هیچ وقت هیچ سلف صالحی به ما نگفته که بر مخالفان فکری تون تهمت و دروغ و ...ببندید تا حرکت خودتون جلو بره ولی خدا همیشه

مکر مکاران رو به خودشون بر میگردونه اینو مطمئنم (نمیدونم فیلم ارباب حلقه ها رو دید یا نه اگر قسمت اخرشو دیده باشید اون همه

لشکر بدی ها وابسته به یه منبع بودن یعنی وقتی که راس این حرکت رو از بین بردن همه ی اون موجودات از بین رفتن) من این قوم رو

به همونا تشبیه میکنم و مطمئنم اگر سر دسته شون با هر مکر و حیله ای که هم باشه با هر راهکار و روشی که هم بلد باشه یه روزی

بدی ها و تقیه و نفاق و تهمت محکوم به نابودی ست اون موقع میبیند توی سطح جهان اسلام چطور محو میشن و دوباره به زیر زمین

و سرداب هاشون میرن این وعده ی خدا به راستگویانه....

تنها اینو بهتون میگم به الله قسم این جماعت هیچ وقت شما رو مسلمان نمیدونن و اگر بتونن مثل اجدادشون اهل اسلام رو قلع و قم

میکنن و اگرم ببینن فضا طوریه نمیتونن حذف کنن از راه برادری وارد میشن از این طریق بین صفوف اهل اسلام اختلاف میندازن پس

این مژده رو بهتون میدم چه اخوانی باشی چه سلفی باشی چه صوفی اونا اینا براشون مهم نیست هدف محو شماست با هر فکری

شاید بگید همش توهمه این توهمی شده عوام مسئله رو درک نمی کنند ولی شما ها الحمدلله نمایندگان قومتون هستین شماها

انسان های تحصیل کرده و آگاهی هستین یادتون باشه کسی هست نابودی تون رو میخواد..

معذرت سرتون رو درد آوردم من از این اینجا از همه ی برادرانم و خواهرانی که منو میشناسن طلب حلالیت میکنم اگر روزی ناراحتتون کردم

امیدم اینه منو ببخشن این چند سال این فضاهای گفتگو بودم زیاد جالب نبود یعنی حتی معتدل هاشونم همون فکر رئوسشون رو دارن...

ولی هیچ وقت نذارید زیر نام آزادی به گذشته گانتون بگن کفتار البته این رو برای کسانی میوسم که دغدغه ی دین رو دارند

همه تون رو به الله یگانه میسپارم ایمان دارم دین خدا نصرت پیدا میکنه حالا چه ما باشیم یا نه

الله مدد

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
السلام عليكم و رحمة الله

برادر کورد نیوز!

تصور نمی کردم که به خاطر یک مسأله ی اختلافی بلافاصله بار سفر ببندید ، همه ی ما به نوعی تکالیفی داریم و علاوه برآن نسبت به هم حق و حقوقی نیز دارا هستیم.

این سایت می توانست در مورد نقد عقائد سایر مذاهب اسلامی باشد. لیکن سایت های زیادی در این باره وجود دارند ولذا به مسائل عمومی و غیر تخصصی دین و به عنوان سایتی که داعی الی الله می باشد در فضائی مجازی راه اندازی شده است.

در عصری هستیم که از همه جهات بر اسلام و مسلمانان می تازند و در این میان مسلمانانی هم فریب خوردند و در جمع این مهاجمان قرار گرفتند.

مؤمن دارای فراست است که با نور خداوند به پیرامونش نگاه می کند. همانطور که در حدیثی با - اسناد حسن - از سیدنا رسول الله صلوات الله علیه و سلم روایت است که فرمودند:

اتقوا فراسة المؤمن ، فإنه ينظر بنور الله

از فراست مؤمن بترسید ، چرا که با نور خداوند نگاه می کند.

و باز در حدیث صحیح از مولانا رسول الله صلوات الله علیه و سلم روایت است که فرمودند:

إن لله عبادا يعرفون الناس بالتوسم

خداوند بندگانی دارد که مردم را با فراست می شناسند.

بله هوشیاری و آگاهی از پیرامون و از افراد لازم است لیکن نباید این به سوء الظن منجر شود ،زیرا برخی از گمانها گناه است ، «ان بعض الظن اثم» (حجرات / 12) ، و ظن و گمان انسان را از حقیقت چیزی بی نیاز نمی کند. « ان الظن لا یغنی من الحق شیئا » ،(یونس / 36) .

در کل بنده به عنوان یک عضو کوچک این سایت قلباً دوست ندارم که شما ما را ترک کنید ،و به وجودتان نیاز است ، هر ازگاهی سایت هایی را معرفی می کردید که مفید بودند... علی ای حال امیدوارم در هر کجا هستید پیروز و سربلند باشید لیکن به ما سر بزنید لطفاً ...

عاطفه

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
24/4/13
پسندها
0
و علیکم السلام و رحمه الله کاکِ
کاک کوردنیوز حرفاتون عین حقیقت بودturtfu
منم با کاک صدیق موافقمasasas
شما یکی از برادران دینی خیلی خوبه من هستین رفتن برای همیشه رو که ما قبول نمیکنیم یه مدت میخواین موقتی نیایین یه استراحت کنید بعدا هر وقت تونستین برگردین لطفا
توی این رفتن موقتی هم ان شاء الله خیره ؛ ما منتظرتونیم
p[p[p[
از الله میخوام هرجا هستین شاد و سلامت باشید...

در پناه الله کاکِ کوردنیوز
gqwre

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
وعلیکم السلام و رحمة الله
برادر کردنیوز یعنی چی این تایپیک
؟!!!!!!!
یعنی به همین راحتی میدان رو ترک میکنین
؟!!!!!
مگر همین فعالیت مجازی شما جهاد محسوب نمیشه
؟ به همین راحتی ترک جهــــاد؟؟؟؟؟
ما باید محیطی درست کنیم که بتوانیم عقاید نادرست را اصلاح کنیم و همه در یک جهت حرکت کنیم حتی با این احتمال که کاربرانی از اهل کتاب در کنار خود داشته باشیم و راهنمایشان کنیم و به راحتی بتوانیم عقاید خود را مطرح کنیم و در جهت اصلاح معایب همدیگر بکوشیم نه اینکه بر سر مسائل اختلافی قهر و خداحافظی و دعوا کرد...
الحمدلله کلام حق همیشه آشکار بوده و در عصر حاضر همان طور که خودتون فرمودین برای ما برنامه ریزی میکنن الان که این تایپیک را مینویسم خواهرم کنارم نشسته با خواندن این پست بسیار ناراحت شدیم و همیشه از کاربران این سایت و پستهایشان برای خانواده ام صحبت میکنم خواهرم میگوید وقتی شما در بین خودتان اتحاد ندارید چگونه انتظار دارید تازه واردها بهتون اعتماد کنند و برای تصحیح عقایدشون بهتون اعتماد کنند
؟ باید محیطی داشته باشید که روزانه افرادی به وسیله اخلاق و برادریمان به اسلام وارد شوند...
اما متأسفانه برادریمان هم برادری نیست... امروز یکی از آشنایان سوالی از بنده پرسید که به دلیل عدم اطمینان در جواب ابتدا خواستم ایشان را به این سایت جهت گرفتن پاسخشان ارجاع دهم ناگهان برخوردمان نسبت به نگرش های همدیگر را به خاطر آوردم و از پیشنهاد دادن اینجا منصرف شدم چون به محض دیدن عقیده ایی متفاوت فورا برچسب های ناشایست بر همدیگر میزنیم در حالی که عقایدمان ممکن است بخاطر عالم نبودمان باشد و... چه اشکالی دارد حتی از برادران تشیع سوالاتشان را مطرح کنند و کمکشان کنیم که به راه راست گام بگذارند
؟
برادر کرد نیوز بنده مثل خواهران و برادرانم هرگز پای پست شما تشکر نــــمیگذارم بخدا از دیدن این تایپیک نه تنها هیچ خوشحال نشدم بلکه ناراحت کننده ترین تایپیکی است که تا به امروز در فائزین دیده ام زیرا این تایپیک معرفی نوع برادری و صمیمت ما مؤمنین است و متأسفانه با دیدن این تایپیک قطعا دل خیلی از افراد شاد خواهد شد همیشه حرف ما در چت رووم مبارزه بود نه عقب نشینی....
بنده به عنوان خواهرتون نه تنها باهاتون خداحافظی نمیکنم بلکه به دلیل این کارتون خیلی هم ازتون ناراحت شدم چون از برادرم انتظار بیشتر از اینها را داشتم و منتظر تایپیک ها و پست هاتون هستمsjkhvskdfsjkhvskdfsjkhvskdf

آخرین ویرایش:

آلبانی

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/4/13
پسندها
0
السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته...
برادر کورد نیوز، اگر خداحافظی می کنید که به مطالعه و یادگیری عقیده ی اهل سنت بپردازید، بهترین کار رو انجام می دید.
هیچ تردیدی هم بخود راه ندید. رفته و خود رو از این جو و فضای متشنج رها کنید و مشغول شید به یادگیری...
الله به شما برکت بده.
==========================

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
السلام علیکم ورحمة الله وبرکاته...
برادر کورد نیوز، اگر خداحافظی می کنید که به مطالعه و یادگیری عقیده ی اهل سنت بپردازید، بهترین کار رو انجام می دید.
هیچ تردیدی هم بخود راه ندید. رفته و خود رو از
این جو و فضای متشنج رها کنید و مشغول شید به یادگیری...
الله به شما برکت بده.
==========================

برادر آلبانی این فضای متشنج رو مگه خودمون با برخوردهامون و عدم آگاهی از برخورد با عقاید متفاوت رو درست نکردیم؟

آخرین ویرایش:

hoda

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
2/9/13
پسندها
0
سلام

باتوجه به اینکه تو این مدت من شما رو میشناسم و تاحدودی ازافکار ونیات خوبتون درراه اعتلای اسلام خبر دارم ،این حرکت واقعا شایسته شمانیس با وجود اینکه درهر صورت به تصمیمتون احترام میذارم .اگه به حرف شما باشه اینکه خداوند متعال چه ما باشیم وچه نباشیم دین خودش رو نصرت میده پیامبر علیه الصلاه والسلام نباید درهیچ جنگی به منظور حفظ دین شرکت می کردند ایشون که پیامبرند اینگونه ازجان خودشون برای اسلام ومسلمین مایه گذاشتند شما که جای خوددارین.

نمیخام زیاد حرف بزنم چون میدونم به همه ی این مسائل اگاهی دارید اما یاداوری کردن گاهی هم لازمه ....توی این دنیا همیشه کسانی که درراه دین قدم گذاشتند سختی هایی کشیدند وازخیلی ازچیز هایی که ارزوشو داشتند گذشتند ومن این رو به وفور بین اطرافیانم مشاهده کردم اما بازهم بخاطر رضای خدا وهدف راستینشون لب به سخن وناله وشکوه نگشودند.هنوز اول راهید هنوز بایداین راه سخت رو طی بکنید تا به هدف برسید من به شخصه این سختیا رو دربین اطرافیام تادلتون بخاد دیدم پس عادی و طبیعیه.

با توجه به پیشرفتهای دنیای امروزی بنظر من دفاع ازدین هم درفضای واقعی وهم درفضای مجازی لازمه .بزرگانی هستند که باتوجه به مشغله ها یی که درفضای واقعی نسبت به دین دارند شاید وقت کافی و وافی درفضای مجازی نداشته باشند اما قطعا این وظیفه برعهده شاگردان ایشان همچون شما وامثال شما وجوانترهاست.

اگر خداحافظی به منظور خداحافظی ازتمامی دفاعیات در دنیای مجازی وواقعیه من این انتظارو نداشتم اما اگر به گفته جناب البانی میخواید ازاین فضای متشنج رها بشید بازهم به تصمیمتون احترام میذارم اما گهگاهی سرک کشیدن به این دنیا برای کسب رضای خدا بد نیست.
ert

دریا باشیم...

میدونی چرامیگن دلت دریا باشه؟!

وقتی یه سنگو توی دریامیندازی ...
فقط برای چند ثانیه اونو متلاطم می کنه

وبرای همیشه محو میشه

ولی اون سنگ تا ابد ته دل دریا موندگاره

سعی کنیم مثله دریا باشیم

فراموش کنیم سنگهایی که به دلمون زدن

بااینکه سنگینی شونو برای همیشه توی دلمون حس میکنیم

دلتون دریایی

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
سلام خدمت همه دوستان ایمانی گلم خدا رو شاهد میگیرم که همه تونو بخاطر الله دوست دارم ، از همه تون تک تک تون خاطره های شیرینی دارم من که همه تونو خواهر برادر ایمانی خودم میدونم

واقعا قدر این نعمت اینترنت هم باید بدنیم همه مون بخدا فضل خیلی بزرگیه شما نگاه کنید تا ده سال پیش اصلا قومیت ها و مذاهب و افکار مختلف از هم خبر داشتن؟ طبیعتا نه ، هر فکری محدود به

منطقه یا مکانی خاص یا محدود به کتاب ها و خواص بودن ، یعنی مردم عادی اصلا یا بندرت از افکار هم آگاه میشدن برای همین هر عقیده ای به راحتی قابل دسترس نبود ولی خدا رو شکر این

نعمت فناوری خیلی از امور رو برامون سهل کرد خیلی راحت میتونی با داشتن ی فیلتر شکن هر کتابی از هر عقیده ای رو بخونی ، یادمون باشه همیشه سعی بر این داشته باشیم فکر مخالف هامون

رو بخونیم ولی نقد بر اون مکتب رو هم بخونیم بعدش ی دو دو تا چهارتا کنیم احسن ترین قول رو از میان اون مکتب هایی که حدس میزنیم به حق نزدیک تره انتخاب کنیم ، خدایی میگم شاید برای اهل

علم و تحقیق و اهل خرد این اینترنت نعمتی بود وصف ناشدنی... من خودم یکی اقوام اهل سنت رو شناختم تا حدودی با فرهنگ هاشون با توجه به موقعیت مکانی شون خیلی چیزا یاد گرفتم

مثلا من هیچ وقت فکر نمیکردم شیراز اهل سنت و جماعت داشته باشه! ی قوم غیوری اونجا هستن با زبان خاص خودشون به اسم اچمی یا 10 سال پیش هیچ وقت فکرنمیکردم به فاصله ی چند

کیلومتر از زادگاه اسماعیل صفوی تو اردبیل اهل سنتی غیور وجود دارن تالش ،ترکمن صحرا ،تایباد، بلوچستان، جنوبی های خون گرم، برادران موحد عرب زبان خوزستان و... اینا همه فضل خدا

بر ماست، پس قدرشو بدونیم دل هامون به هم نزدیک شد یادمون باشه هیچ وقت خودمون رو حق مطلق ندونیم چون این همون سرچشمه اختلاف و درگیریه..به اقوال سلف صالح(گذشته گان)

اگر ی نگاهی بکینم نصوصی پیدا نمیشه که مخالف با این باشه که تو عمل خوبی حرف زیبایی یا حرکتی رو از یکی بگیری هر جند مسلمان هم نباشه به این معنا که مخالف قران و سنت و عقل

نباشه!! با بعضی بزرگان در این مورد پرسیدم که آیا اشکالی داره ما خوبی های هر حرکت یا جریان اسلامی رو بگیریم و خرافات و بدعت هاشون رو که مخالف با قران و سنت و عقل سالم هست

رو کنار بگذاریم؟! بخدا همه شون موافق بودن یعنی مخالفتی به این صورت ندیدیم یعنی این اتحادی که میگم بین اهل سنت و جماعت با هر گرایشی به این معناست که مواردی موافق با قران و

سنت هست همه قبول کنن و بهش چنگ بزنن و موراد اختلافی هم به علما و خواص واگذار کنیم حل بشه! کاتولیک و پروستان یا یهودیت و مسحیت رو نگاه کنید بخدا اونا تونستن متحد بشن ما هم

میتونیم میدونستید یهودیان معتقدند سیدنا عیسی علیه السلام رو به قتل رسوند و.... دشمن اصلی مسیحیت بودن و الانم هستن منتهی الان ببینید ی رئیس جمهور مسیحی مثل باراک اوباما

حاضر میشه حالا به هر دلیلی و نفعی که مقتضی زمانه هست با یهودیان تو مراسمات اونها حاضر بشه به اعتقاداتشون احترام بذاره حالا اگر زمان دار هم باشه یعنی اتحادی باشه شاید خدایی

ناکرده بعد از نابودی اسلام (البته شتر در خواب بیند پنبه دانه)، امکانش خیلی زیاده دوباره به جون هم بیفتن ولی الان در این زمان متحد هستن غیر از اینه؟!

شکر خدا سلفیت ، اخوان ،عرفان و سایر جریان های فکری و حرکت های اسلامی دیگه اختلاف هاشون تو بحث عقیده و مقدسات نیست اگرم باشه در حدی نیست از دین خارج بشن به جای

در برابر هم ایستادن میشه با هم کار کرد و به هم احترام گذاشت و درکنارش اختلافات روبه خواص امت بسپریم اون نقد و تحیلیل کنن بعدش ما هم تصمیم میگیریم که کدومش به قران و سنت

و عقل و فطرت بشری نزدیک تره طبیعتا انتخابش میکنم به این میگن اتحادبین دنیای اسلام!! بخدا امکان به ثمر نشستن این حرکت هم خیلی بالاست اما ای دل غافل !! بنظرتون دشمنامون چه

داخلی (منافق و روا..) چه خارجی (یهود و نصاری و کفر جهانی) همین طور دس رو دس میزارن؟! یعنی ولمون میکنن به امون خدا؟ نه به وحدانیت الله قسم!! اینجا وظیفه بزرگتر هامونه وظیفه

تئوریسین هامونه بتونن در برابر این نا به هنجاری ها پادشو داشته باشن با دشمن شناسی با آگاهی با رسانه و ...

از همه تون خیلی ممنونم که لطف کردین و وقت گذاشتین برام تک تک تون رو دوس دارم بخدا...خیلی هاتون برام الگو شدید بخصوص برادر صدیق عزیز خیلی آدم آرومی هستی برادر دقت کردم

به ندرت عصبی میشین این حسن خلق بسیار زیباییه و شکر خدا از نظر بار علمی و علم حدیث انسان با استعدادی دیدمتون چه اینجا چه نوگرا چه بیان ..برادر کاش این مقالاتتون رو جم میکردن

ی روزی ی سایتی درست میکردین...جامعه به افرادی مثل شما خیلی نیاز داره چون خدایی جامعه ی ما اهل سنت اکثرمون مصرف کننده هستیم تا تولید کننده ، تولید کننده مقاله کلیپ عکس اسلامی

و...من بهتون افتخار میکنم از دور از فعالیت هاتون دوستان بهم میگن واقعا فعالید خدا حفظتون کنه

و خواهر عاطفه عزیز و گرامی من مدت کمی هست شما رو میشناسم و آشنا شدم شما رو آدم با انصاف و دلسوزی دیدم و از نوشته هاتونم اینطور بر میاد آدم با سلیقه ای هستین خدا

محفوظتونکنه بلوچ های عزیز رو خیلی دوس دارم بخدا خیلی گلید..

و اما ئه ستیره خانم خانم هنرمند و مادر دنیای گرافیک جهان اسلام ، خیلی عزیزی برام خواهر خدا حفظت کنه یادت باشه جامعه به افراد هنرمندم خیلی نیاز داره به خصوص با این پیشرفت علم

و بخصوص وجود رسانه ها !! به هنرمندانی که تلاششون برای دین الله باشه هههه شما رو به عنوان هنرمند مسلمان سال انتخاب میکنم به قول خودتون مادر گرافیک جهان ..مواظب خودتون باشین

و اما برادر عزیز و تاج سر ما آلبانی خودمون خدایی ی اسمی انتخاب کردی پر معنا من تو کفش موندم بخدا ، خدا ان شاالله توفیقت بده و ببینم برادر گلم روزی یکی بشه مثل امام آلبانی رحمه الله

یا کسی مثل شیخ ضیایی رحمه الله ، برادر بخدا شما و برادر محب السلف و برادر صدیق استعداد دارید توانایی دارید من بخدا همیشه پیش دوستام از شما تعریف میکنم و افتخارم میکنم

همچین برادرایی دارم که به معنای واقع پربارن یعنی میشه افتخارهایی برای این مردم بیچاره ما بشید خیلی رو نوشته هاتون دقت میکنم بخدا از ته دلم بهت افتخار میکنم زنده باشی ولی

ههه خدایی اینقد دوس داشتم ببینمتون یا حداقل اسمتونو بدونم ولی....انااحبک فی الله

و عرض سلام هدا بانو ،خانم دکتر سایت ، خیلی لطف دارین این نظر لطفتونه نسبت به من ، کی باشم شاگردی بزرگانو بکنم! خدایی استعداد نوشتنت خیلی عالیه اینوجدی بهت میگم یعنی

اینو بهت میگم ههه مغرور نشی اون نوشته های عارفانه و درد دل هایی که مینوسی حرف ندارن ها! واقعا من به عینه این استعداد نویسندگی رو دیدم ههه سرمایه از من نوشتن از تو ههه

امییدوارم موفق باشی خواهر عزیزم

و سایر دوستان گلم مثل عبدالرحمان که خیلی خیلی دوسش دارم خدا قسمت کنه تهران ببینمش ... وبلاگتم حرف نداره ،عبدالرحمان اون تصاویری که نوشته ای علما بود که درست کرده بودی دادی سایت نور دانلود

باور کن اینقد طرفدار داره استعدادت تو این زمینه حرف نداره !! یادت نره سایت اسلامی تصویر نداریم اگر روزی درست کردی ان شاالله اسمشو بزار اسلامیک پیکچر هههه ..انا احبک فی الله

و مواظب غربای منم باشید ها ههه و دیگر دوستان گلم مثل برادر غیور افغانیمون مسلم عزیز ، طه جان، کمالی همیشه خندون ، خواهر زهره محترم و...از برادر ماهان هم معذرت خواهی میکنم

وکسی هم مثل فائزین مدیر وب سایت جهانی رو هرگز فراموش نمیکنم ی دوست خوبی که هیچ وقت خوبی هاشو فراموش نمیکنم سایتتم حرف نداره دکتر ان شاالله روزی ببینم شبکه

جهانی فائزین رو زدی و مدیرش باشی ههه این مهندسای بیکار سایتمون رو هم استخدام کنی...خدا محفوظت کنه برادر..
اگر تند رفتم و باعث کدروتشون شدم آدم محققی هستن ان شاالله خدا راه حق رو به همه مون نشون بده آمین

سررتون رو درد آوردم همه تون رو بخدای متعال میسپارم این دنیا که نشد همه هم رو از نزدیک ببیینیم خدا کنه روزی توی بهشت همه مون روی تخت هایی که رو به روی همیم با پیامبرمون اروحنا

فدا اجمعین با شیخین و ...صالحین و شهدا حرف بزنیم و از دیدار هم شاد بشیم آمین

الله مدد

Ghoraba7402

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
27/11/13
پسندها
0
داداش تو هیچ جایی نمیری! رفتی خونت به گردنته slkdhfb9ps
دوستان ایشون با شما داره شوخی میکنه حقیقت نیست! من اینو میشناسم آدم شوخی هست ksdubvois
"و مواظب غربای منم باشید ها "

تو خودت مواظب خودت باش به دیگران کار نداشته باش!iuiuiui

اسما

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
هیچ کس نمی تواند از وظایف دینی خودش خداحافظی کند ...

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
از برادر ماهان هم معذرت خواهی میکنم

ان شالله از بهترین نعمت خدا که سلامتی و دل خوش هست رو همیشه داشته باشی xcxcxcqwqwqw

مخالفان اسلام بعضا اون چیزی رو که میخاهیم بهشون بفهمونیم رو نمیبینن بلکه چیزی که از رفتار ما میبینن رو دریافت میکنن .

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
پسندها
1
سلام علیکم خدمت همه دوستان
ماشاءالله به شما چقدر خواهان دارین....همه از رفتنتون ناراحت هستن... در هر صورت اگه باشین همه خوشحال میشن
اینقدر دوستانم رو از دست دادم که دیگه نای خداحافظی ندارم
نروید یا اگر رفتید زودبرگردید که دلتنگتان می شویم

«لَكِنِ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُواْ مَعَهُ جَاهَدُواْ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ وَأُوْلَئِكَ لَهُمُ الْخَيْرَاتُ وَأُوْلَئِكَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ»
ولى پيامبر و كسانى كه با او ايمان آورده ‏اند با مال و جانشان به جهاد برخاسته ‏اند و اينانند كه همه خوبي ها براى آنان است اينان همان رستگارانند.

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
السلام علیکم ورحمة الله
ای وای، الآن متوجّه شدم که این تاپیک مژدهء بدی برای ما دارد! متأسفانه تا کنون هیچ متوجّه نشدم.
برادر نمی دانم، تنها از اینجا خدا حافظی می کنید و یا کاملاً از دنیای مجازی؟
چون مدتی است که از شما در "ایف بی" هم اثری نمی بینم.
من فکر نمی کنم بچه های خوش مزاج اینجا دل کسی را رنجانیده باشند و برنجانند. اصلاً فکرشم نکنید.
اگر جایی هم می روید حد اقلی در هفته و ماه سری به ما بزنید تا حال و احوال شما برادر عزیز دل ما را شادتر گرداند.
این انجمن، فضای عالی خودش را دارد. انجمن ما هم در خدمت شما هست. پیامهای خصوصی در اینجا و آنجا و "ایف بی" و غیره.

خب اگر به حرفهای ما توجّهی نمی کنید، هرجا که هستید و می رید الله پشت و پناه تان باشد.

أستودع الله دينك وأمانتك وخواتيم عملك. زوّدك الله التقوى و غفر ذنبک و یسّر لک الخیر حیث ما کنت.

و السلام علیکم ورحمة الله و برکاته

zohreh

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
براشون آرزوی موفقیت میکنم

عبدالرحمن

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
12/12/13
پسندها
0
سلام علیکم ورحمه الله و برکاته

برادر باور کنید از روزی که این پستتون رو دیدم فکرم رو مشغول کرده که چطور منصرفتون کنم ولی از بس سرم شلوغ امتحانات بود فرصت نکردم پست بزارم ولی همه دوستان واقعا ازتون خواستن که بمونید امیدوارم درخواستمون رو قبول کنید هر چند رفتن شما از این سایت به معنای قطع ارتباط من و شما نیست ان شاء الله ولی واقعا دوست دارم اینجا هم بمونید
بیشتر از این اصرار نمیکنم دیگه
ولی امیدوارم تصمیمتون موافق نظر ما باشه

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
سلام علیکم جمیعا

خدا شاهده به همچین دوستایی افتخار میکنم شایان این همه محبتتون نبودم ممنونتونم یک دنیا-هیچی تو این دنیا از اینکه آدم هم فکر و دوست خوب داشته باشه نیست که بچسبه...

عزیزان خواستن بمونم منم با دل و جان این خواسته ی عزیزامو رو چشمام میزارم خدا همه تونو حفظ کنه

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
و علیکم السلام ورحمة الله
ببین ای پسره، به الله سوگند، الله خودش می دانه که چقدر قلباً خورسند شدم. با وجودیکه مشکلات زیادی دارم، مگر خورسندی ام را نتوانستم مخفی کنم.

بارک الله فیک.

با تشکر

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
عزیز مایید برادر مسلم خدا خیرت بده
qwqwqw

ممنون از محبت فراوانتون

hoda