کشته شدن شیخ قاسم الجنابی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ابوذر

Well-known member
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
بسم الله الرحمن الرحیم سلام و درود بر همه گفتم این موضوع را درباره ی کشته شدن شیخ قاسم الجنابی از شیوخ برجسته ی اهل سنت عراق و درپی آن اعتصاب نمایندگان و وزرای اهل سنت عراق بنویسم
اخیرا شیخ قاسم الجنابی و هفت تن از محافظان ایشان در جنوب بغداد کشته شدند و این مجددا زمینه را برای متلاطم کردن اوضاع در عراق فراهم آورد بنده بعد از این که این خبر را خواندم بسیار ناراحت شدم اما بعد از اندکی تفکر این ماجرا به نظرم کمی عجیب جلوه کرد در زمانی که شیعه و سنی و کرد و عرب و... درعراق دست به دست هم داده اند و برادروار دارند شاخ غول داعش را به کمک دولت میشکنند دیگر چه نیازی به ترور است حال آنکه این عمل از سوی هرگروهی بخصوص دولت موجب میشود تمام دستاورد های اخیر از دست برود و اوضاع به نفع داعش برگردد بدیهی است در اوضاع حاد فعلی حتی اگر دولت یا گروهی با شخص یا گروه دیگر مشکل داشته باشد آن را آشکار نمی کند و دست به یک چنین کار ابلهانه نمی زند بخصوص که اگر این جریان از طرف دولت و یا شبه نظامیان وابسته به دولت ساماندهی میشد و به فرض این که آنها قصد ترور آقای قاسم الجنابی را داشتند سیاست حکم می کرد که این کار را دروقتی مناسب و در خارج از بغداد انجام دهند تا تقصیر آنرا به گردن کس دیگری مثلا تروریست ها بیندازند نه این که این کار را در بغداد که پایتخت دولت است انجام دهند و تمام اتهامات را متوجه خود سازند
به نظر بنده این عمل ناپسند کار داعش و مزدوران وابسته به آنان است وقتی آنها ضعف و شکست های خود را در جبهه های نبرد دربرابر ملت دلیر عراق دیدند و فهمیدند که نمی توانند در نبرد رودررو حریف مجاهدین عراقی شوند رو به حیله های عمروعاصی آورده اند تابتوانند مثل همیشه با تفرقه کمر مسلمین را بشکنند
حال ممکن است این سوال پیش بیاید که چطور تروریست ها در بغداد که پایتخت عراق است به این راحتی نفوذ کرده اند ؟
پاسخ این است که عراق درحال حاظر در التهاب به سر میبرد و اگر کمک نیروهای مردمی نبود این کشور قادر نبود با تروریست ها هم مقابله کند تروریست ها هم از آب گل آلود ماهی میگیرند و با نفوذ به مناطق تحت کنترل دولت کار های خرابکارانه انجام میدهند اگر دولت قادر بود جلوی نفوذ تروریست ها را بگیرد که نمی گذاشت آنها این همه عملیات انتحاری در بغداد و دیگر شهر ها انجام دهند و مردم غیر نظامی را قتل عام کنند
بهتر است کمی هوشمندانه بیندیشیم تا دشمنان نتوانند با این حیله ها اتحاد مسلمین را از بین ببرند
در پایان بنده نیز مثل هر انسان منصف دیگری این عملیات تروریستی را محکوم میکنم و کشته شدن آقای قاسم الجنابی را خدمت تمام مسلمین بخصوص برادران اهل سنت تسلیت عرض میکنم انشاء الله خداوند وی را بیامرزد

آخرین ویرایش:

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
با عرض معذرت از خدمت شما دوست گرامی، تروریست همون نیروهای مردمی بدر و شعب تفرقه افکن وابسته به مراجع هستند که با کشتن 1 میلیون اهل سنت و جماعت در شهرهای بغداد و تکریت در طی یک دهه حکومت فرقه گرای مالکی و دار و دسته اش البته مالکی تنها ی مهره بیش نبود..خواستم بدونید همین داعش زاییده این کشت و کشتارهای گروهک های تروریستی سپاه شیعی بدر عراق هست ...

kurdnews

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
جناب آقای ابوذر دقت کن که چی مینویسی اول بفهم اینجا کجاست بعد بنویس..نوشتی حیله عمروعاصی جناب بفهم عمروعاص از بزرگان اهل سنت و جماعت هستند اینطور بی شعوری نسبت به بزرگان صحابه در واقع کینه ی واضحتون رو نشون میده اسمتون ابوذر علیه السلام هست فکر کردم آدم منصفی هستید ولی نه اینکه معلومه...اگر حضرت علی فریب و مکر حضرت عمروعاص علیه صلاه و سلام رو خورده دیگه لیاقت هیچ چیزی رو نداره حالا چه برسه به حکومت اسلامی...این از دیدگاه شما

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
آقای ابوذر،
بوی گندت برامد، لطفاً جمعش کن.
آنجاهایی که به بهترین یاران پیامبر توهین و تحقیر می کنید، اینجا نیست.
آغازگر هر فحش و لعنت و گندیگی شمایید با کله های توخالی تان، باز هم باز میگردید اهل سنت را متهم به هر چیز دیگری می کنید.

لطفاً به کشور خودت فکر کن که اهل سنت در چه حال است! باز هم اهل سنت را متهم کن که تروریست و وحشی اند.

از وضعیتی که سردمدارانت روی قشر مظلوم اهل سنت آروده باید منتظر هر عکس العمل شدیدتری را داشته باشد، همانگونه که شما داعش را متهم می کنید. داعش نتیجهء برخورد ناپسند و پست و احمقانهء دجالان عراقی و غربی است.

ممنون.

ابوذر

Well-known member
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
بسم الله الرحمن الرحیم
خداوند مرا نیامرزد اگر بخواهم به کسی تهمت بزنم و یا دروغ بگویم قصد بنده هم از گذاشتن این مطلب تنها عنوان عقیده ی شخصی ام بود و هیچ اصراری به تحمیل عقیده ام به دیگران نداشته و ندارم همانطور که دیدید بنده در این پست به جناب شیخ قاسم الجنابی احترام بسیاری گذاشتم و از خداوند برای ایشان طلب مغفرت کردم پس چرا دوستان با توهین و بی احترامی به بنده کم لطفی میکنند ؟
درضمن بنده نگفتم که حرف من کاملا درست است بلکه با توجه به شرایط کنونی عراق و برهان های عقلی احتمالی را مطرح کردم شما مایلید قبول کنید یا نکنید
درضمن بنده فقط جناب عمر و عاص را مصداق حیله گری دانستم حضرت علی (ع) هم توانایی اداره ی حکومت را داشت اما خود را مجاز به استفاده از نیرنگ های کثیف نمی دانست جناب عمر و عاص برای دستیابی به قدرت از هیچ کاری اعم از عریان کردن عورت تا به شهادت رساندن مالک اشتر با سم آن هم جلوی خانواده اش مضایقه نکرد
شما را به خدا با نسبت دادن نام صحابه به چنین شخصی صحابه ی رسول خدا را بدنام نکنید
با تشکر

_Hossein_

Active member
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
با عرض معذرت از خدمت شما دوست گرامی، تروریست همون نیروهای مردمی بدر و شعب تفرقه افکن وابسته به مراجع هستند که با کشتن 1 میلیون اهل سنت و جماعت در شهرهای بغداد و تکریت در طی یک دهه حکومت فرقه گرای مالکی و دار و دسته اش البته مالکی تنها ی مهره بیش نبود..خواستم بدونید همین داعش زاییده این کشت و کشتارهای گروهک های تروریستی سپاه شیعی بدر عراق هست ...

دوست عزیز چرا تهمت می زنی ؟؟ کشتن یک میلیون اهل سنت به دست سپاه مردمی بدر ؟؟؟
سپاه بدر یکی از نهاد هاییست که شعارش اتحاد شیعه و سنی است .
اصلا چه دلیلی داره که وقتی شیعه و سنی در عراق با هم متحد هستند این ها بیان سنی ها رو ترور کنن ؟؟؟
یه حرفی بزنید که آدم باور کنه !
و این که داعش به خاطر این هاست اولا حرفی بدون سند و مدرک هست و دوما با هیچ دلیل بی سندی هم نمیشه اون رو پذیرفت !
داعش ادعای خلافت کرده می خواد کل جهان رو بگیره !! چه ربطی به سپاه بدر داره ؟؟
قبلا می گفتید بشار سنی ها رو می کشه ! حالا شد سپاه بدر ! فردا هم حتما نوبت حسن روحانی
دوست عزیز ؛ تعداد کشته شدگان سنی به دست داعش از شیعه ها خیلی بیشتره !!

جناب آقای ابوذر دقت کن که چی مینویسی اول بفهم اینجا کجاست بعد بنویس..نوشتی حیله عمروعاصی جناب بفهم عمروعاص از بزرگان اهل سنت و جماعت هستند اینطور بی شعوری نسبت به بزرگان صحابه در واقع کینه ی واضحتون رو نشون میده اسمتون ابوذر علیه السلام هست فکر کردم آدم منصفی هستید ولی نه اینکه معلومه...اگر حضرت علی فریب و مکر حضرت عمروعاص علیه صلاه و سلام رو خورده دیگه لیاقت هیچ چیزی رو نداره حالا چه برسه به حکومت اسلامی...این از دیدگاه شما

شما هر کسی که به صحابه پیامبر (ص) توهین می کنه کافر می دونید بعد چطور عمروعاص و معاویه ای که علی (ع) را لعن و نفرین می کردند و به او تهمت کذب و کفر میزدند از بزرگان خود می دانید ؟؟!!
علی (ع) از خلفا نیست ؟
واین که گفتید علی (ع) فریب عمروعاص رو خورده باید بهتون عرض کنم که آن هایی که فریب خوردند خوارج و ابوموسی اشعری بودند نه حضرت علی (ع) !!

آقای ابوذر،
بوی گندت برامد، لطفاً جمعش کن.
آنجاهایی که به بهترین یاران پیامبر توهین و تحقیر می کنید، اینجا نیست.
جناب ابوذر
آغازگر هر فحش و لعنت و گندیگی شمایید با کله های توخالی تان، باز هم باز میگردید اهل سنت را متهم به هر چیز دیگری می کنید.

دوست عزیز . جناب ابوذر در متنشون نه توهینی به یاران پیامبر کردند و نه به اهل سنت اتفاقا خیلی هم به شما احترام گذاشتند و شما در عوض تشکر دارید فحش نثار ایشون می کنید ؟؟!!
این قسمت از صحبت های جناب ابوذر رو ندیدید :

اخیرا شیخ قاسم الجنابی و هفت تن از محافظان ایشان در جنوب بغداد کشته شدند و این مجددا زمینه را برای متلاطم کردن اوضاع در عراق فراهم آورد بنده بعد از این که این خبر را خواندم بسیار ناراحت شدم

در پایان بنده نیز مثل هر انسان منصف دیگری این عملیات تروریستی را محکوم میکنم و کشته شدن آقای قاسم الجنابی را خدمت تمام مسلمین بخصوص برادران اهل سنت تسلیت عرض میکنم انشاء الله خداوند وی را بیامرزد

تشکر نمی کنید نکنید ! چرا فحشش می دهید ؟؟

لطفاً به کشور خودت فکر کن که اهل سنت در چه حال است! باز هم اهل سنت را متهم کن که تروریست و وحشی اند.

اولا اهل سنت ایران در چه حالی هستند ؟؟
دوما اگر هم اوضاعشان نا به سامان است ؛ بد تر از شیعیان عربستان و کویت اند ؟ بد تر از شیعیان یمن اند ؟ بدتر از شیعیان بحرین اند ؟
سوما چه کسی اهل سنت را متهم به ترور و وحشی گری کرد ؟؟؟ ما که فقط می شنویم که سنی ها داعش را از خوارج می دانند و در مقابل داعش می ایستند و عملکرد داعش را غیر انسانی و غیر اسلامی میدانند . همراه با شیعیان در مقابل دشمنان هستند و ... !! این هایی که شما گفتید نشنیده ام !!

از وضعیتی که سردمدارانت روی قشر مظلوم اهل سنت آروده باید منتظر هر عکس العمل شدیدتری را داشته باشد، همانگونه که شما داعش را متهم می کنید. داعش نتیجهء برخورد ناپسند و پست و احمقانهء دجالان عراقی و غربی است.

برای حرف هایت دلیل بیاور عزیز !! ما داعش را متهم به چه کردیم ( که دروغ بوده ؟؟)
داعش ساخته ی غرب است و مدرک برای آن وجود دارد .

خواهش می کنم

آخرین ویرایش:

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
تأکید میکنم این آخرین باری است که مسائل اختلافی شیعه و سنی مطرح می شود ... در پستی دیگر این حرف را هم متأکداً عارض بودم.

اما در مورد صحابی ابو موسی اشعری و عمرو بن عاص رضی الله عنهما ، این دو صحابی نزد اهل سنت و جماعت محترم هستند و حال اگر نزد برادران شیعه ، احترام نمی شوند به خودشان مربوط است ... پس در سایتی این اشخاص تعظیم و تکریم می شوند ، کسی حق ندارد آنان را زیر سؤال ببرد ... بد بودند از دیدگاه برادران شیعه ، بسیار خُب این دیدگاه آنان است ، ما نیز دیدگاه خودمان را داریم.

اکنون نیز اگر این مطالب در این تایپیک را حذف نکردم فقط چون برای نوشتن آن زحمت کشیدید ، حذف نمی کنم ، اما دیگر تساهل نمی کنم ، بلافاصله حذف می کنم.

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
بنده هم با فرمایشات برادر بزرگوارمان صدیق کاملا موافق هستم و در صورت گذاشتن مسائل اختلافی اهل تشیع و سنی تایپیک مربوطه حذف خواهد شد و علاقمندان به مباحث اختلافی لطفا سه سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنند.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا