وقتی این تصویر رو دیدم ..................

تسنیم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وقتی این تصویر رو دیدم ..................
احتمالا خیلی ها وقتی این تصویر رو ببینند آهی از ته دل میکشند یا اینکه ناراحت میشند ...

425040_456766407676231_1927785444_n.jpg
اما من وقتی این تصویر رو دیدم خوشحال شدم . خوشحال شدم که دیدم هنوز دخترانی هستند که کار پاک و حلال رو به هرزگی ترجیح میدن.

دیدم که هنوز دخترانی هستند که هر چقدر در فقر و بدبختی باشند اما تن به ذلت نمیدن.

خوشحال شدم هستند در این امت کسانی که در نهایت فقر و بدبختی باز هم تحصیل میکنند و ذره ای از این فضیلت غافل نمیشند.

خوشحال شدم هنوز هستند دخترانی که در آینده فرزندانی تربیت کنند که افتخاری برای اسلام و جامعه باشند ..

خداوندا این دختر و باقی دختران مسلمان را پاک گردان و گناهانشان را ببخش و بر ایمانشان بیافزای و هر چه خیر در دنیا و آخرت هست به آنها عطا کن..

آمیـــن یا رب العالمیــن.
113.gif

آخرین ویرایش:

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
شما یک سانتی متر پر شده ی لیوان ده سانتی متری رو میبینید . 9 سانتی متر خالی اون رو نمیبینید . چه تعداد از دخترهایی که به این شکل نیاز مالی دارند حتما حتما به هیچ وجه به گناه کشیده نمیشن ؟؟؟

noura

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
شما یک سانتی متر پر شده ی لیوان ده سانتی متری رو میبینید . 9 سانتی متر خالی اون رو نمیبینید . چه تعداد از دخترهایی که به این شکل نیاز مالی دارند حتما حتما به هیچ وجه به گناه کشیده نمیشن ؟؟؟

داداش ماهان شما هم که علاقه عجیییبی به نیمه خالی لیوان دارین!!!
nmnmngqrw

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
نیمه نیست . نه دهم خالی لیوان هست

بالا