محمد مصطفی(ص)

• نویسنده موضوع hoda
  • تاریخ شروع

hoda

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
2/9/13
پسندها
0
به نام خداوند محمد مصطفی (ص)...............
ای کاش در زمان رسولم بودم واز نور جمالش فیض ها می بردم .ای کاش اکنون ودر این زمانه نوری ازانوار محمدی بر ما می تابید .اما کجاست محمد ما وخدا ؟کجاست حافظ هر جمله از جمله های الهی ؟ کجاست دارنده ی قلبی پاک ویارانی با وفا چون ابوبکر صدیق (رض)وعمر ابن خطاب (رض) وعثمان ابن العفان با حیا (رض ) وعلی کرم الله وجهه (رض).؟ کجاست شفیع با وفایمان محمد (ص)؟کجاست آنکه جبرییل به او تحیت می داد ؟ وکجاست صاحب بیت الله الحرام ؟ آری قسم به کسی که جانم ومالم وهر آنچه که دارم وندارم در دست اوست مانند محمد امین دیگر یافت نمیشود تا دنیا برقرار است . همان محمدی که اسلام را بنا نمود وهنوز بنایش استوار است .همانی که او ودوستانش ایستادند تا اکنون ما بایستیم. دوستان ووفادارانی چون عمار ،سمیه ، خدیجه وهمانانی که نام الله را منتشر کردند ومحمد (ص) راتا این لحظه سربلند کردند به واسطه ی همین اعمالشان .اینان دوستان رسولمان هستند پس او که بود ؟ محمد همان خوشبوترین گل از با غچه ی الهی است که من وتو وهر آنکس وهر آن چیز که در دنیا ست وجود دارد تا او وجود می داشت .او همان ماه ماست با این تفاوت که ماه می آید یا میرو د اما محمد را خداوند در روح دوستداران مسلمانش جاویدان کرد . اوخورشیدی است در وسط آسمان دلم که آن هنگام که خدایم را وخدایش را شناختم دیگر نه تنها غروب نکرد بلکه روشنتر شد .او همان گلی است که گلبرگ هایش نگاهت را نوازش می کند . وخارها یش از نرم ترینها نرم تر است . دریایی است که کرانش انتهایی ندارد وافقش را خداوند بنا نهاده است .محمد کسی است که بت نشکست بلکه سازنده اش را مات کرد . پیروز میدان بود فقط به واسطه ی یک کس واو همان الله اش بود . یا الله آنگاه که او عروج کرد آنجا کجا بود که جبرییل ناتوان ماند اما او رفت .عروجش همان آغاز عروج هایش و محبتش نزد تونبود بلکه اواز قبل معراج را پیموده بود . ستاره هایی که خداوند رحمن آنهارا پدید آورد تا محمد را در آسمان دل من وتو بنمایاند در مقابل نور وروشنایی قلبش سر را به زیر افکندند .اکنون آیاافتخار میکنی به فرستاد ه ات ؟همانی که خداوند محبت به اورا در کنار محبت به خود در کتابش آورده ورویگردانی از اورا نا بخشودنی دانسته . همانی که کلام الله را در سینه داشته کلام الله ای که من وتو وهر آن چه که من وتو با چشمانمان میبینیم یا نمی بینیم را آفریده وما را آفرید تا خلیفه باشیم در سرزمینش ویاور باشیم فرستاده اش را واز او وفرستاده اش با جان ودل یاد کنیم وفراموش نکنیم که اگر لطف او نبود وهمت فرستاده اش الان چه بودیم..........؟؟؟؟پس ای خواهر مسلمان ومومنم وای برادر مسلمان بدان که محمد معلم بود وتا آخر عمر مدیون اوییم وحتما اگر خداوند مرا لطف دهد در بهشت از او تشکر می کنم ،اما چون کارش بی نظیر بود از همین جا تا به قیامت آن هنگام که خورشید تاریک گردد اما محمد روشنایی اش بر همگان آشکارخواهد شد وآن هنگام که ماه در هم پیچد اما محمد (ص) جمالش بر صاحب جمالان آشکار گرددمیگویم« اللهمَُ صلِِِّ علی سیدنا ورسولنا محمد و علی آل سیدنا ونبینا وشفیعنا محمد »​
صدای تو نیز به گوش می رسد ای دوستدار دوستان الله..........
در پناه الله باشید
hoda

بالا