خیلی ببخشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

سلیمان

اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
به نام خدا

ابتدا باید از مدیریت محترم سایت و کاربران عزیز غذرخواهی کنم شما رو به خدا ببخشید فقط این بار رو اجازه بدید این مطلب اینجا باشه و حذف نشه قول میدهم دیگه ادامه ندم واقعا شرمنده ی گل روی همه ی کاربرای عزیز و محترم هستم باز هم تقاضا میکنم این مطلب رو حذف نکنید دیگه ادامه نمیدم

با اجازه این مطلب رو در پاسخ به مطلب نوشته شده توسط جناب آقای آلبانی مینویسم در مورد موضوع حمله ی ارتش های عربی به یمن انشاءالله
جناب آقای آلبانی واقعا من نمی دونستم سواد شما در این حد هست وگرنه هیچ وقت باب صحبت با شما رو باز نمیکردم و باعث مکدر شدن خاطر برادران و خواهران عزیز دیگه نمی شدم
واقعا شما تو ایران زندگی میکنی ؟ چند کلاس سواد داری ؟ به مطالبت نگاه کن تا بهت جواب بدم

علیکم السلام
دوست عزیز، طبق کدام شرع، انتخابات مردمی دلیل بر مشروعیت بخشیدن به حاکم یا رئیس جمهور است؟ ثانیا با این حرف شما پس رهبر ایران نیز مشروعیت ندارد چون کسانی که او را انتخاب می کنند مدعی هستند که امام زمان چنین دستوری داده است. بهر حال طبق عقیده ی شما رهبر را بهیج وجه مردم انتخاب نمی کنند بلکه امام زمان انتخابش می کند.

تهدیدات حوثیان نیز هیچ ربطی به عربستان سعودی ندارد. بلکه سالهاست که ایران بدنبال این هست که در یمن فتنه برپا کند و برای اینکار حوثیها را مناسب دیده و به آنها اسلحه و امکانات داده است. همه هم میدانند در سال 2009 سعودی به درخواست علی عبدالله صالح، حوثیها را زد و از شهرها عقب راند و سپس یمن را یمن را رها کرد.از دو سه چهار سال دوباره حوثیها با کمک ایران و صد البته آمریکا برای فتنه گری دوباره بپا ها کرد. بعد خواستند که الحمدلله این بار تا آخرین نفرشان نفله خواهند شد و نسل قومیت پلیدی بنام حوثی از یمن پاک خواهد شد.
شما فرمودید چند صد نفر کشته و زخمی و الان آمارتان شد 142 نفر. البته این آمار را فقط ایران و خبرگزاریهای شیعه می دهند وگرنه ما که تا هنوز از خبرگزاریهای دیگر چنین آماری نشنیده ایم. البته من قبول دارم که به علت حمله هوایی افرادی کشته شده اند. اما این را نیز میدانم که این افراد به حق کشته شده اند چون همه حوثی بوده اند و حمله ی هوایی فقط به پایگاه های حوثیها و افراد علی عبدالله صالح خائن شده است.
عکسها نیز گویای جنایات حوثیها در یمن است و خبرگزاری دروغگویی که شما از آن نقل کرده اید هیچ اعتباری برای ما ندارد. میخواهید چند فیلم برای شما بگذارم از عملیات حوثیها در مساجد؟
امروز جمعه بود و ما خبری نشنیدیم که هواپیماهای کشورهای عضو اتحاد بر علیه حوثیون به مسجد جمعه ای حمله کرده باشند. اما در مورد دوستان شما بسیار شنیدیم که نمازگزاران را کشته اند. همین ایران مگر چند سال قبل نمازگزاران را در زاهدان در مسجد مکی با هلی کوپتر تیرباران نکرد؟ فقط خار را در دست دیگران می بینید اما دسته ی بیل را در چشمان خود نمی بینید؟ بله یزیدیان هم همه شیعیان کوفه بودند که حسین رضی الله عنه را به شهادت رساندند.
شما قبل از اینکه به کپی از سایتهای خبری سراسر دروغ پراکن ایران مراجعه کنید، سعی کنید اولی برید در مورد یمن تحقیق کنید. جمعیت یمن را 99% مسلمانان تشکیل می دهند که شصت تا هفتاد درصد شافعی مذهب و سی تا چهل درصد زیدی هستند. اصلا شیعه ی اثنی عشری در یمن وجود نداشته تا وقتی که تخم این فرزند نامبارک و حرامزاده را ایران در یمن کاشت.

1.آقای محترم لطفا درمورد چیزی که نمیدونی نظر نده در ایران رهبر رو مجلس خبرگان تعیین میکنه که اون هم هر 8 سال اعضاش با رای مستقیم مردم انتخاب میشن .
2.در همان زمانی که عربستان برای زدن مواضع حوثی ها به یمن حمله کرد به غلط کردن افتاد یکمی سایت های خبری غیر ایرانی یا هر سایت دیگه ای رو که دوست داری چک کن 29 پایگاه مرزی ارتش عربستان در همان زمان به دست حوثی های یمن تصرف شد
3. معلوم شد شما اصلا بلد نیستی از رو بخونی و درضمن معلوم شد کوچک ترین اطلاعی هم از حوادث یمن نداری 29 اسفند سال 1393 عوامل انتحاری وابسته به گروه های تروریستی حمایت شونده از طرف عربستان در چند مسجد در صنعا عملیات انتحاری انجام دادند و تعداد زیادی از مردم عادی را درهنگام بجا آوردن نماز جمعه شهید کردند و من هم نگفتم نیرو های ائتلاف عربی با بمباران این کار را کرده اند و عکس هایی که گذاشتم هم عکس های همان عملیات های انتحاری بودنداما مثل اینکه شما اصلا توانایی درک مطالب رو نداری
4. تفکرات شما بیشتر شبیه تفکرات هیتلر و آلمان نازی هست از یک طرف میگی قبول داری تعدادی از مردم غیر نظامی در حمله ی کشور های عربی به یمن کشته شده اند و از یکطرف میگی چون حوثی هستند اشکال نداره ؟ بابا شما دیگه کی هستید این تفکرات رو پنجاه سال پیش تمام دنیا محکوم کردند اما شما مثل اینکه 50 سال از دنیا عقبی
5.دوما اخباری که من نقل کردم اخباری نیوده که گزارشگرای ایرانی گزارش کرده بودند اینها سخنان سازمان ملل و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل است و چیزی نیست که بشه از خودمون در بیاریم توی تمام سایت های وابسته به سازمان ملل هم موجود است میتونید برید خودتون نگاه کنید البته اگه انگلیسی بلد باشید
6. شما مثل این که توهم داری کدوم حمله با هلی کوپتر به مسجد اهل سنت ؟ میشه مدارک خودتون رو ارائه بدید ؟ درحال حاظر روابط جمهوری اسلامی با اهل سنت در بهترین حالت خودش قرار داره و شاهدش هم مداخله ی مولوی عبد الحمید امام جمعه ی اهل سنت زاهدان در ازادی مرزبانان ربوده شده و بازگرداندن آنها به ایران بود آخه عقل خودت رو قاضی کن میشه جمهوری اسلامی مساجد اهل سنت رو اونهم با هلی کوپتر خراب کنه بعد اونها بیان و کمال همکاری رو با حکومت جمهوری اسلامی داشته باشند ؟ این حرف های شما بیشتر شبیه فیلم های هالیودی است
7. شیعه ی اثنی عشری فرزند نا مبارک است خیلی خوب خوب گوش کنید تا به شما بگویم فرزند نامبارک کیست
فرزند نامبارک وهابیتی است که در زمان اندکی که در دوران حکومت امپراتوری عثمانی با جنگ توانست بر حجاز مسلط شود به گواهی تاریخ بسیاری از مساجد و بقعه ها را خراب کرد و به بقیع تعرض کرد و قصد داشت حرم و ضریح پیامبر اکرم (ص) را هم در مدینه خراب کند که مسلمانان شامل شیعه و سنی مانع شدند
فرزند نامبارک کسی است که ساخته و پرداخته ی انگلیس است
فرزند نامبارک کسی است که کرور کرور مسلمان میکشه از اهل سنت و شیعه اونهم فقط بدلیل مخالفت با عقاید پلید وهابی
فرزند نامبارک کسی است که رسول خدا آنرا شاخ شیطان نامید و از به وجود آمدنش 1400 سال پیش خبر داد باز هم بگم یا کافی است ؟
8. در بی وفایی کوفیان کسی شک ندارد اما چیزی که واضح است این است که تعداد قبایل غیر شیعه در کوفه در آن زمان از قبایل شیعه بسیار بیشتر بوده اند و سربازان لشکر یزید ملعون هم اکثرا از این قبایل بوده اند و شیعیان هم با سکوت خود زمینه را برای فعالیت آنها فراهم کردند اما باید بدانیم که مسبب اصلی شهادت امام حسین (ع) آل امیه و یزید و ابن زیاد ملعون و یهود و نصارا بودند و سکوت شیعیان و جهل مردم هم ایشان را یاری کرد درضمن هرکه که رسید نمیتواند ادعا کند که شیعه بودن به عمل است نه به حرف چنان که نقل است عده ای از شیعیان در زمان امام صادق (ع) به در خانه ی ایشان آمدند و خواستار ملاقات با ایشان شدند اما ایشان نپذیرفتند و گفتند آنها فقط ما را دوست دارند و شیعه ی واقعی ما نیستند
پس نمیتوان کوفیان را شیعه ی واقعی خواند
9. مرد مومن در همان روز اول حمله ی عربستان به یمن دوتا f16 عربستان و یک هواپیمای جنگی امارات ساقط شدند یمنی ها با دست خالی اینجوری میجنگند وای به حال روزی که مثل حزب الله مجهز بشن دیگه فاتحه ی عربستان خونده است . خبرهای رسیده حاکی از این است که امروز هم یک جنگنده ی مصری و یک جنگنده ی سودنی هم ساقط شده اندکه خلبان جنگنده ی مصری کشته و خلبان سودانی اسیر شده است.
10. شما چرا جواب اون مطلبی که درمورد بحرین نوشته بودم رو ندادید گفتم توی یمن 85 درصد مردم شیعه اند و یه قیام مسالمت آمیز برای رهایی از چنگال استبداد انجام دادند حالا عربستان که خوودش رو حامی حقوق مردم منطقه میدونه چرا عوض کمک به مردم بحرین به سرکوب آنها کمک میکنه ؟ اگر پاسخ بدید ممنون میشم
در پایان نیز از مدیریت محترم سایت تقاضا میکنم که این مطلب را حذف نکنند چون جناب آقای آلبانی با این سخنان درک و دانش متعالی اهل سنت رو زیر سوال میبرند و برای حفظ وجهه ی اهل سنت هم که شده پاسخگویی به ایشان لازم است و از شما میخواهم این لطف را به برادر دینیتان بکنید
با تشکر از مدیریت سایت

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا