◄◄صندلی داغ ◄ خواهر tafgah

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
بسم الله الرحمن الرحیم

attachment.php

مهمان این هفته صنــدلی داغ خواهرtafgahبزرگوار هستند.
صندلی داغ فائزین به این صورت است که از میان داوطلبین نشستن روی صندلی، یک نفر انتخاب میشود و سایر کاربران محترم سوالاتشون را در زمینه های مختلف از میهمان صندلی داغمون می پرسند. کاربران گرامی توجه کنند که در هر پست حداکثر میتوانند ده تا سوال بپرسند.
و میهمان عزیز هم موظفند به سوالات دوستان جواب دهند، البته
جواب دادن به سوالات شخصی اختیاری می باشد.
مهلت هر شخص برای نشستن روی صندلی
یکــــ هفته است که اگه نیاز بودتمدید خواهد شد.

این هم تصویری از
صندلی داغ
p[p[p[
attachment.php

خواهرtafgahضمن عرض خوشحالی از حضورتون در صنــدلی داغ و آرزوی موفقیت برای شما ؛ برای شروع

یکـــ بیوگــرافی مختصر از خودتون بگید تا یه کم گرم بشین بعدش هم دوستان با سوالاتشون در خدمتند.

پیوست‌ها

• sandali.jpg
    sandali.jpg
    14.2 کیلوبایت · بازدیدها: 262
  • 49708739836623404663.jpg
    49708739836623404663.jpg
    72.6 کیلوبایت · بازدیدها: 249
آخرین ویرایش:

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
با نام و یاد الله

ممنونم از لطفتون که منو رو صندلی نشوندین خیلی خیلی منو شرمنده خودتون کردین با این همه لطف و محبتتون
sw gs

هر سوالی باشه در خدمتم (خداروشکر سایت خلوته صندلی هم خنک خنکه)

من تافگه یه دختر مسلمان کورد هستم 23 سالمه دانشجوی نرم افزار.
xcxcxc

تافگـــــه

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
پسندها
1
سلام علیکم
به به به
کی اینجاست
بسیار ما رو خوشحال کردید امیدواریم بتونید تا اخر ادامه بدید
jhjhjhj
از دوستان تقاضا داریم ایشون رو چنان سوال پیچ کنن که حساب کار دستش بیاد .
kzdsjsioj[p
زود بر میگر
دیم سراغتون

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
سلام علیکم
به به به
کی اینجاست
بسیار ما رو خوشحال کردید امیدواریم بتونید تا اخر ادامه بدید
jhjhjhj
از دوستان تقاضا داریم ایشون رو چنان سوال پیچ کنن که حساب کار دستش بیاد .
kzdsjsioj[p
زود بر میگر
دیم سراغتون

وعلیکم السلام

با توجه به بخشنامه جدید هر کی فقط یه سوال میتونه بپرسه

شماهم شکر خداوند همچین سوال سخت و مهمی پرسیدید دیگه تموم شد.
ashdio

سوالتون : کی اینجاست ؟ جوابم : من
jhjhjhj

با تشکر از سوالتون . من نیز بسیار خوشحالم ازین صندلی خیلی خوش میگذره.
jhvps

تافگــــــه

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
gqwre السلام علیکم و رحمة الله تافگه عزیز
بهار بر خودت و خانواده محترم مبارک باشه امیدوارم سالی سرشار از تقوای خدا و موفقیت و سلامتی داشته باشی
معلومه که حسابی بهت خوش میگذره امیدوارم این لبخند رو همچنان همراه داشته باشیklk
از همین الان پیشاپیش ازت بابت جواب دادن کامل سوالهامون تشکر و قدردانی میکنم yuyuyu

و سری اول سوال های بنده:
iui
1- از اینکه رو صندلی داغ نشستی چه حسی داری؟
2- چند وقته با فائزینی ها هم مقصد شدی؟
3- یه خاطره قشنگ از خواهران و برادران فائزینی برامون تعریف کن؟
4- با پدرت صمیمی هستی یا با مادرت؟
5- بهترین الگویی که در زندگی داشتی کی بوده؟
6- از کی و چجوری به اسلام علاقمند شدی؟
7- یه معجزه که تو زندگیت اتفاق افتاره رو برامون تعریف کن
8- چند خواهر برادر داری؟ رابطه ت با کدومشون گرم و صمیمیه؟ با کدومشون دعوا میکنی؟ وقتی دعواشون میشه حواست به کدومشون بیشتره؟
9- دوس داری کجا زندگی کنی؟
ashdioچون سری اول سوالهام هست سوال دهم رو میذارم با سری دوم ازت میپرسم

آخرین ویرایش:

عاطفه

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
24/4/13
پسندها
0
هاااااااااااااا من اومدمممashdio
چه به موقع اومدماااا ببین کی نشسته رو صندلی داغ داده گیانِ خودمممjdsbpij
سلاو بو تو کچی کورد888
خوبی؟خوشی؟سلامتی؟
تافگه خیلی زرنگیاااااا الان نشستی که ما سرمون شلوغهslkdhfb9ps

اهــــم .......... خـــب بریم سراغ سوالاتp[p[p[

1. وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟
2. دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟
3. هنرت چیه؟و تو چه زمینه هایی استعداد داری به جز شورش پراکنی!
4. اگه بخوای یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟
5. دلیل انتخاب رشتت چی بید؟
6. بــدتــریــن ســوتــی ای کــه دآدی؟
7. تو یه جمله عشق رو تعریف کن؟
8. تو یه جمله تنهایی رو تعریف کن؟
9. توی دوراهی گیرکردی؟ بدترینش؟ چطوری حلش کردی؟
10. نظرت راجع به من؟
11. نظرت راجع به این جمله چیه؟
« تنهایی و دلتنگیت را پیش فروش نکن وقتش که برسد به قیمت میخرند...»
12. کدوم یکی از اعضای سایت >>>
صمیمی ترین:
شوخ طبع ترین:
مهربون ترین:
صادقترین:
با حال ترین:
فعال ترین:
با ادب ترین:
با جنبه ترین:
مغرورترین:
ساکت ترین:
سرد ترین:
خشن ترین:

خب فعلا به همینا جواب بده اگه بودی و قسمت شد باز میام سراغ سری بعدی سوالاتم و اگر هم نشد که دیگه هیچی این میشه سری اول و آخر سوالامp[p[p[

خسته نباشی تافگه ئازیزyuyuyu

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
gqwre السلام علیکم و رحمة الله تافگه عزیز

وعلیکم السلام و رحمه الله خاهر گلم استیره

بهار بر خودت و خانواده محترم مبارک باشه امیدوارم سالی سرشار از تقوای خدا و موفقیت و سلامتی داشته باشی

بهار برشما و خانواده شما هم مبارک باشه. همچنین عزیزم. آمینxcxcxc
معلومه که حسابی بهت خوش میگذره امیدوارم این لبخند رو همچنان همراه داشته باشیklk

ای بد نیست زیادم خوش نمیگذره بهمون میگن مهمان صندلی داغ اونوقت نه شیرینی نه ابمیوه ایی نه لواشکی نه پسته ایی هیچی بهمون نمیدن اخه مدیران گرامی و اینقدر خسیس !!! sjkhvskdf

ان شاءالله همگیمون خاهر گلم این لبخند رو همیشه داشته باشیم
xcxcxc
از همین الان پیشاپیش ازت بابت جواب دادن کامل سوالهامون تشکر و قدردانی میکنم
yuyuyu

ممنونم عزیزم منم پیشاپیش بابت سوال پرسیدن ازت هم تشکر میکنم هم چماق خوشگلیو تقدیمت میکنم sw gs

و سری اول سوال های بنده:
بفرمایید در خدمتم (ان شاءالله تا تو واسه سری دوم سوالا برسی صندلی داغم تموم شده 74111 )
iui
1- از اینکه رو صندلی داغ نشستی چه حسی داری؟ خیلی خوشحالم چون وقت خوبی روش نشستم ashdio

2-
چند وقته با فائزینی ها هم مقصد شدی؟ تعدادی از کاربران که در سایت نوگرا و بیان هم بودند حدود چهارسالیه که میشناسمشون و تعدادی از کاربران که قبلا در بیان نبودن از وقتی این خونه بزرگ فایزین درست شده میشناسمشون.

3-
یه خاطره قشنگ از خواهران و برادران فائزینی برامون تعریف کن؟همه بودن هام در فایزین خاطره های خوبیه که من دارم ماشاءالله. از خاطره های خوب اینکه وقتی سربه سرتون میزارم تا بخندید و اگه غمگین و ناراحت میایید اینجا ، وقتی خاستید مرورگرتون رو ببندید لبخند به لب داشته باشید.گاهی از دستم حرص میخورید گاهی شاکی میشید گاهی دلتون میخاد خفم کنید ولی مهم اینه اخرش با خنده مرورگرتون رو میبندید.دلم نمیخاد ناراحت هیچ کسیو ببینم مخصوصا خاهر برادرای ایمانیم

4- با پدرت صمیمی هستی یا با مادرت؟ با هر دو. هر کدوم به یه نحوی. واسه بعضی چیزا که مامانم مخالفه با بابام صمیمیترم و برعکس.بستگی به مسایلی داره که پیش میاد.ashdio ولی در کل من دوتا از با ارزشترین گوهر ها (پدر و مادر) رو تو خونه دارم.و خنده و شادی این دو گوهر برام زندگی بخشه واسه همین واسه خوشحال کردنشون تلاش میکنم.qwqwqw

5- بهترین الگویی که در زندگی داشتی کی بوده؟ بهترین الگو برای هرکسی به نظرم حضرت محمد صلی الله علیه وسلم.و بعد از ایشون پدر و مادر و یکی از معلمای دوران راهنماییم که هنوز هم باهاش در ارتباطم

6- از کی و چجوری به اسلام علاقمند شدی؟ از سوم ابتدایی توسط یکی از دوستانم به کلاس قران رفتم و به قرآن خاندن علاقمند شدم و هرچه بیشتر قرآن قرایت میکردم سیر نمیشدم.از اسلام چیزی نمیدونستم.اول راهنمایی بودم که بواسطه چگونگی قرایت کردن قران با دوتا از دبیران مذهبیم اشنا شدم و درمورد مفهوم تعدادی از ایات سوره بقره پرسجو میکردم . کم کم دلم با دین مبین اسلام روشن شد. من دینمو خودم انتخاب کردم نه از رو شناسنامه ام.با حساسیت درمورد اسلام پرسوجو میکردم اگر کوچکترین مسیله ی غیر منطقی در اسلام میدیدم هیچ وقت دین اسلام را قبول نمیکردم. با دل به سمت اسلام کشیده شدم و با عقلم انتخابش کردم.qwqwqw

7- یه معجزه که تو زندگیت اتفاق افتاره رو برامون تعریف کن من هرروز شاهد معجزه هستم. معجزه یه اتفاق خاص نیست معجزه تمام اتفاقات دورو برمونه . همینکه من هرروز صبح از خاب بیدار میشم یا هر شب میخابم این خودش یه معجزه است. xcxcxc
البته دوستانم بهم میگن خودم یه معجزه ام و با دیدنم به عظمت خدای بزرگ پی میبرن (یعنی من عجیب الخلقه ام
sjkhvskdf) مخصوصا شبایی که با دوستان دور همیم تنها کسیم که اگه شب رو نخابم صبحش با انرژی و قبراق همه رو از خاب بیدار میکنم(حالا بماند که چجوری از خاب بیدارشون میکنم)ashdio

8- چند خواهر برادر داری؟ دوتا برادر از خودم کوچیکتر دارم و متاسفانه خاهر خونی ندارم
رابطه ت با کدومشون گرم و صمیمیه؟
با هر دوتاشون . هر دوتا برادرم پیشم راحت حرفاشونو میزنن و چیزیو ازم پنهون نمیکنن. و اگه مشکلی براشون پیش بیاد حتما با من مشورت میکنن.منم خیلی حواسم بهشون هست گاهی براشون خاهرم گاهی یه دوست گاهیم مثه یه مادر
با کدومشون دعوا میکنی؟
با هردوتاشون . ولی برادر بزرگترم کمتر اعتراض میکنه معمولا هرچی بگم نگفته میگه قبوله نه اینکه از ته دل قبول داشته باشه هااا واسه اینکه دعواش نکنم فوری میگه قبوله ashdio
وقتی دعواشون میشه حواست به کدومشون بیشتره؟
به برادر کوچیکتره. چون با برادر بزرگتره فقط باهم بزرگ شدیم ولی با کوچیکتره هم باهم بزرگ شدیم هم بزرگش کردم.چون وقتی بچه بودیم مادرم باید از پدربزرگ و مادر بزرگمم مراقبت میکرد منم مواظب برادر کوچیکه میشدم.

9- دوس داری کجا زندگی کنی؟ کوردستان .اما دوست دارم یه مدت مصر هم زندگی کنم نه برای همیشه. ولی درکل دوست دارم بین مسلمونای واقعی زندگی کنم جایی که آزادی به معنای واقعی خودش وجود داشته باشه.هیچ زوری در عقاید هم وجود نداشته باشه.
ashdioچون سری اول سوالهام هست سوال دهم رو میذارم با سری دوم ازت میپرسم

ممنونم خاهر گلم خسته نباشی سوالات خوبی بودن.
xcxcxc

تافگــــــه

آخرین ویرایش:

عبدالرحمن

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
12/12/13
پسندها
0
سلام علیکم ورحمة الله

به صندلی داغ خوش اومدین

1- به چه موضوعاتی بیشتر علاقه مندید؟
2- بیشتر وقتتون توی شبانه روز با چی میگذره؟
3- دوست دارین در مدارس دینی تحصیل کنید؟
4- نظرتون در مورد مدارس علوم دینی برای خواهران در کردستان چیه؟ آیا کافی هستند؟ آیا در میان خواهران از این مدارس استقبال میشه؟
5- آینده ی اهل سنت ایران رو چطوری می بینید؟
6- نظرتون در مورد فعالیت اینترنتی اهل سنت ایران چیه؟ و در چه زمینه هایی کار نشده به نظرتون؟
7- کدوم یک از علمای معاصر رو بیشتر دوست دارید؟
8- بهترین کتابی که تابحال خوندید؟ ( بعد از قرآن البته)

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
سلام علیکم و رحمة الله خواهری
این خوراکی های خوشمزه قابل شما رو نداره امیدوارم از نگاه کردنشون حسابی لذت ببری و واقعیشو هر وقت شهرت اومدم برام میخری ان شاءالله

download (1).jpgdownload.jpgimages (3).jpg

تافگه عزیز خسته نباشی واقعا ممنونم که انقد کامل به سوالها جواب میدی آخه یه خاطره هم نداشتی تعریف کنیslkdhfb9ps؟
بعد به ما میگن خسیسo;zu

آخرین ویرایش:

m_amin_r

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
13/4/13
پسندها
0
وب سایت
www.takalone.loxblog.com
سلام علیکم

اکثرا اینجا نیستم ولی گفتم سوالمو بپرسم

1-هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

2-دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

3-اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

4-مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه باباتون بهتون كرده چی بوده؟

5-یه جوک بگو!!!

6-بدون شعاربگوهدفت از زندگی چیه؟

7-مرغ.بندکفش.دستشویی.خواستگاری.کاپشن.ماکارونی.آسمان.عشق.

8-نظرت درباره ی ادامه ی تحصیل "زگهواره تا گور"چیه؟دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟

9-اگه یه نفر رو دوست داشته باشی اولین بار که باش رو در رو شی چیکار میکنی؟

10-دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟

این ده تا هم تموم شد کاش بیشتر بودن :D

به نقل از وبسایت بقلی

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
هاااااااااااااا من اومدمممashdio

نمیشد یه هفته صبر میکردی بعد میومدی؟ چشاتو از کاسه دربیارم با این سوالایی که پرسیدی؟گشتی گشتی سختترین سوالا رو برا من گذاشتی چجوری تلافی کنم jkjk
چه به موقع اومدماااا ببین کی نشسته رو صندلی داغ داده گیانِ خودمممjdsbpij

هیچم به موقع نیومدی خیلیم بد موقع اومدی ولی حالا که اومدی خوش اومدی گیانکم. گیانت خوش بی 888sjkhvskdf

سلاو بو تو کچی کورد888
خوبی؟خوشی؟سلامتی؟

سلاو بو تو خوشکی ئازیزم. سلامت باشی خاهر گلم

تافگه خیلی زرنگیاااااا الان نشستی که ما سرمون شلوغهslkdhfb9ps

حالا نه که نرسیدی سوالای به این خوشگلی بپرسی !!!! op]op]

اهــــم .......... خـــب بریم سراغ سوالاتp[p[p[

بفرمایید عزیزم در خدمتم zxzxzx

1. وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟

نماز و حرف زدن با الله.هر عصبانیتی داشته باشم زود تموم میشه مگر اینکه کسی بهم ظلم کرده باشه اونوقت تا از دلم در نیارن یا تا وقتی که نبینم طرف از کارش پشیمونه عصبانیتم نسبت به اون شخص از بین نمیره

2. دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

هیچ کس. چون فقط دوست دارم خودم باشم که هستم.

3. هنرت چیه؟و تو چه زمینه هایی استعداد داری به جز شورش پراکنی!

ادما تو هر کاری موفق باشن تو اون کار هنرمندن . من بیشتر در نویسندگی و نوشتن نوشته های ادبی، ایجاد نوآوری در کارهایی که بهم محول میشه، فتوشاپ، اشپزی مخصوصا در درست کردن دسر و ترشیجات، در ارتباط برقرار کردن با دیگران و فعلا همینا به ذهنم میرسه موفق بودم. استعداد نویسندگی نقاشی و طراحی برنامه نویسی و مخصوصا دستکاری کامپیوتر jhjhjhj گرافیک اشپزی موسیقی رو دارم که تعدادیشون شکوفا نشدن تعدادیشون هم یخورده شکوفا شدن.هر استعدادو هنری ممکنه داشته باشم به جز خطاطی.واسه همین اغلب دوستان تصور میکردن من دکتر میشم iuiuiui شورش پراکنی هم شایعه است منکه کاری به کسی ندارم. jhjhjhj

4. اگه بخوای یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟

من برای حذف کردن کسی از زندگیم خیلی سختگیرم یعنی دوست ندارم هیچ کس رو تحت هیچ شرایطی حذف کنم. اما کسیکه بهم بی احترامی و ظلم و ناحقی کنه و بدون اینکه پشیمون باشه بر این ناحقی اصرار داشته باشه حذف میکنم.

5. دلیل انتخاب رشتت چی بید؟

بیشتر بخاطر اینده شغلیش و بعد اینکه دنیای کامپیوتر خیلی وسیعه و هر روز شاهد پیشرفت و ایده های جالبتری هستیم.دلم میخاست ازین دنیا سردربیارم.ولی خودم بیشتر به برق و ریاضیات علاقه داشتم که الان خیلی ازشون دورم.

6. بــدتــریــن ســوتــی ای کــه دآدی؟

من سوتی زیاد میدم . همشون هم تقریبا در یه حدن و شکر خدا کمتر کسی متوجه سوتیام میشن. یه سوتی که این اواخر دادم این بود که با دختر عموم رفته بودم بیرون و ذهنم شدید درگیر شرایط و مشکلی بود که برام پیش اومده بود زیاد حواسم به دورو برم و اتفاقاتی که میفتاد نبود.حتی موقع برگشتنی موتجه نشدم چجوری و کی سوار تاکسی شدیم. قرار شد من برم خونه داییم که معمولا زیاد میرم خونشون.ادرس رو به راننده دادمو من جلوی در خونه داییم پیاده شدم دختر عموم هم برگشت به خونشون. هرچی زنگ در رو زدم کسی درو باز نکرد.زنگ زدم دختر داییم گفت ماکه خونه اییم کسی زنگ درو نزده هی میگفتم چطور ممکنه من جلوی درم.گفت زنگ طبقه اول رو زدی لابد.گفتم طبقه اول چیه خونه شما همش یه طبقه است که دختر داییم زد زیر خنده تازه یادم افتاد خونشونو دو سه ماهیه عوض کردن و من یادم نبودهashdio

یه سوتی هم اینکه اگه یادت باشه یه روز منو توو عمو توی رووم بودیم از خان عمو دلخور شدم چون اولین بار بود میدیدمش اونم عجله داشت نمیتونست زیاد رووم بمونه منم فک کردم کلا اینجوریه بعد اینکه عمو رفت پشت سرش حرف زدم گفتم این پسره ی مغرورو یه بار دیگه ببینم منم مغرورانه باهاش حرف میزنمو دلم میخاد بکشمش و ازین حرفا که یهو برگشت و همه حرفامو دید دیگه خداروشکر با جنبه بود فقط خندید ashdio

7. تو یه جمله عشق رو تعریف کن؟

عشق دو نوعه. عشق به الله شیرینترین شیرینی دنیا. عشق زمینی گاهی شیرینترین تلخی دنیا و گاهی تلخترین شیرینی دنیا.(چی گفتم یکی برا خودم تقسیرش کنه لوتفن )

8. تو یه جمله تنهایی رو تعریف کن؟

گاهی لازم و لذت بخش گاهی سنگینتر از وزن همه دنیا.

9. توی دوراهی گیرکردی؟ بدترینش؟ چطوری حلش کردی؟

جواب دادن به ترین ها برام سخته. چون زندگی ادما اونقدر طولانی هست که ترینی وجود نداشته باشه مگر در موارد خاص. توی دو راهی زیاد گیر کردم بدترینش انتخاب روش و نوع زندگیم.سپردمش دست خدا و صبر کردم که ببینم خاست خدا چیه.و خدا راهیو که به صلاحم نبوده کامل حذف کرد موند فقط یه راه که همونو در پیش گرفتم.

10. نظرت راجع به من؟

دختری مهربون و خیلی باحال و با جنبه که خیلی بیشتر از سنش میدونه و درک میکنه. دختری که خیلی محکم و قویه . و من ازینکه شناختمش خیلی افتخار میکنم.

11. نظرت راجع به این جمله چیه؟
« تنهایی و دلتنگیت را پیش فروش نکن وقتش که برسد به قیمت میخرند...»

تحمل کردن تنهایی و دلتنگی خیلی سخت و خیلی ارزشمنده فروشی و خریدنی نیست.

12. کدوم یکی از اعضای سایت >>>
صمیمی ترین: استیره
شوخ طبع ترین: کوردنیوز و البانی
مهربون ترین: همه خاهرا و برادرانی که زیاد میشناسمشون
صادقترین: همه خاهرا و برادرانی که زیاد میشناسمشون
با حال ترین: همه خاهرا و برادرانی که زیاد میشناسمشون
فعال ترین: استیره
با ادب ترین: همه
با جنبه ترین: همه خاهرا و برادرانی که زیاد میشناسمشون
مغرورترین: نداریم
ساکت ترین: همه خاهر برادرانی که زیاد نمیشناسمشون و زیاد فعالیت نمیکنن

سرد ترین: نداریم
خشن ترین: نداریم

خب فعلا به همینا جواب بده اگه بودی و قسمت شد باز میام سراغ سری بعدی سوالاتم و اگر هم نشد که دیگه هیچی این میشه سری اول و آخر سوالامp[p[p[

بیا عزیزم زود زود بیا سایت ولی بعد تموم شدن صندلیم این یه هفته رو خوب خوب استراحت کن که واقعا خسته شدی با این سوالات سختت

خسته نباشی تافگه ئازیزyuyuyu

تو هم خسته نباشی عاطفه جان ممنونم بابت سوالاتت و تشریف اوردی جدا از شوخی از دیدنت خیلی خوشحال شدم 888

تافگــــــه

آخرین ویرایش:

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
سلام علیکم و رحمة الله خواهری
این خوراکی های خوشمزه قابل شما رو نداره امیدوارم از نگاه کردنشون حسابی لذت ببری و واقعیشو هر وقت شهرت اومدم برام میخری ان شاءالله

مشاهده فایل‌پیوست 2063مشاهده فایل‌پیوست 2064مشاهده فایل‌پیوست 2065

تافگه عزیز خسته نباشی واقعا ممنونم که انقد کامل به سوالها جواب میدی آخه یه خاطره هم نداشتی تعریف کنیslkdhfb9ps؟
بعد به ما میگن خسیسo;zu

وعلیکم السلام و رحمه الله خاهر عزیزم

دست گلت درد نکنه با اینهمه خرجی که رو دستت گذاشتم . هر وقت اومدی ان شاالله خودت واقعیشو برام بخری

در جواب دادن به سوالای عاطفه تعریف کردم

من دارم میرم سفر تا برمیگردم یواشکی سوالای برادرمو یکم تغییر بده یا جواب بده منم همه اینا رو واقعیشو برات میخرم

تافگـــــــه

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
وعلیکم السلام و رحمه الله خاهر عزیزم

دست گلت درد نکنه با اینهمه خرجی که رو دستت گذاشتم . هر وقت اومدی ان شاالله خودت واقعیشو برام بخری

در جواب دادن به سوالای عاطفه تعریف کردم

من دارم میرم سفر تا برمیگردم یواشکی سوالای برادرمو یکم تغییر بده یا جواب بده منم همه اینا رو واقعیشو برات میخرم

تافگـــــــه

خواهش میکنم وظیفه بود خواهرمxcxcxc
خدا کنه سعادت دیدار خواهر ایمانی عزیزم رو داشته باشم بهتر از این عکسها رو براش مییارم
qwtrf
سفر به خیر ان شاءالله بهت خوش بگذره
گوشتو بیار جلو کسی نشنوه
bvbvbv میگم دوست داری سوالهای برادر رو کامل پاک کنم؟ فقط یه احوال پرسی بنویسم؟

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
خواهران و برادران چرا صندلی در حال سرد شدنه؟!!!!!!sw gs
gqwreتافگه عزیز حالت چطوره؟ خوبی؟
خوش میگذره؟

سری دوم سوالاتم:ashdio
1- چطوری به محیط دینی فضایمجازی کشیده شدی و با سایت های بیان و نوگرا آشنا شدی؟
2- تا حالا شده دل کسی رو از خودت برنجونی؟ برای جبرانش چیکار کردی؟
3- احساس کردی مرگ در یک قدمیت قرار گرفته؟ اون لحظه چیکار کردی؟
4- فکر میکنی مهمترین وظیفه ت در قبال دینت چیه؟ به نظرت وظیفه ت رو در حد توانت انجام دادی؟
5- اگه پیامبر صلی الله علیه رو زیارت کنی دوست داری چی بهشون بگی و چی بهت بگن؟
6- تمامی صحابه پیامبر برامون بسیار عزیز وتاج سرمون هستند اما از شخصیت و فعالیت کدوم یک از این بزرگوارن خوشت میاد؟ و کدوم یک از رفتارهای این بزرگواران رو واقعا در زندگیت به کار بردی؟
7- کدوم یک از علما رو دوست داری؟
8- گفتی تو نوشتن دلنوشته های ادبی مهارت داری بهترین دلنوشته ت رو که از همه بیشتر دوسش داری برامون بنویس
9- بهترین دورانی که تو زندگیت داشتی کی بوده؟
10- دوران بگیت بازیگوش بودی؟ اگه بازیگوشی میکردی یکی رو برامون تعریف کن
piokop

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
پسندها
1
سلام علیکم
نه نیستش فراری شد فکر کنم

سری اول سوالات
بنده سه سری سوال ده تایی میپرسم ، ان شاءالله که خواهرمون موفق باشند.
jhjhjhj

1-فکر ميکني تا اين لحظه که عمر از خدا گرفتي به خواسته هايي که تو ذهنت بوده رسيدي؟
2- چقدر به اشتباهات گذشته فکر مي کني؟چقدر نگران آينده هستي؟/
3- چند جمله رو میگم ادامش رو شما بنویسید .
الف ) چرا وقتی آدم تنها میشه ......
ب ) زيباترين احساس لحظه اي است که.......
ج ) وقتی بچه بودم ............
د ) همیشه دوست داشتم ........
ه) امکان داره آدم توی زندگی.........
4- لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین؟
انجمن خودمون:
زندگی :
ایمان:
صداقت:
5-این منم نه من منم اگر منم عجب منم رو چجوری معنی میکنی؟
6- تا حالا دل کسي رو شکستي(خواسته يا ناخواسته، طوري که خودت مطلع بشي)اگه جواب اره هست چند بار پيش اومده؟فکر میکنی دل شکستن سختره یا یکی دلت رو بشکنه ؟؟؟
7- زندگي را براکسي که همه ي اميدش را از دست داده و فقط براي گذران عمر شايد کارهايي ميکنه چطوري تعريف مي کني؟
8- چی باعث رنجشتون میشه ؟چی خوشحالتون می کنه ؟چی متعجبتون میکنه ؟چی میخندونه شما رو ؟
9- از کجا آمده اي آمدنت بهر چه بود ؟ من از این شعر خیلی دوست دارم ،آدم میتونه کلی برداشت ازش داشته باشه برداشت شما از این شعر چیه؟؟؟
10-عمر خیلی زود میگذره دوست داری وقتی پیر میشی چیا بدست اورده باشی ؟اونچیزایی که اونوقت برات مهم میشن حالا هم برات مهمن ؟
پیشاپیش تشکر

ebrahimraul

New member
تاریخ ثبت‌نام
13/9/14
پسندها
0
شنیدید میگن گذر پوست به دباغخونه میفته ؟
حکایت این tafgah است که بعد سه سال ونیم که من رو نشوند روی صندلی داغ یهویی من بیام توی این سایت وببینم خودش نشسته روی این صندلی

اول سلام وسال نوت مبارک خواهر بیمعرفت من
سوالها رو شروع میکنم ازت بپرسم
1-اصلا فکر میکردی من توی صندلی داغت ازت سوال بپرسم؟

2-الان که من دارم ازت میپرسم چقدر خوشحالی؟

3- یه خل و چلتر از خودت پیدا کردی یا با شرکت ترشی سازی مهرام قرارداد بستی؟

4- یادت مونده من به صندلی داغ چی میگفتم؟

5-بچه های این سایت رو که من نمیشناسم اونهایی که میدونی من میشناسم رو بنویس و توی یک کلمه در موردشون نظر بدع البته به اضافه ی خودم و bikhialgirl سایت بیان

6- لیسانستو گرفتی؟

فعلا اینهارو جواب بده تا بعد سابی فکر کنم چه سوالهایی بپرسم حالت رو بگیرم

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
سلام علیکم ورحمة الله

وعلیکم السلام و رحمه الله و برکاته

به صندلی داغ خوش اومدین زور سپاس برای به ریزم ایوه ش به خیر بین

1- به چه موضوعاتی بیشتر علاقه مندید؟

دینی روانشناسی اجتماعی ادبی و خبر از دنیای تکنولوژی و دکور خونه

2- بیشتر وقتتون توی شبانه روز با چی میگذره؟

من یه روز تکراری ندارم. یه روز با نت یه روز با کارای خونه یه روز با مهمونی یه روز بیشتر درس یه روز بیشتر مطالعه یه روز گردش

3- دوست دارین در مدارس دینی تحصیل کنید؟

نه چون دین یه رشته خاص نیست که هرکی بهش علاقه مند بشه بره مدرسه دینی . دین اسلام یه دین کامل و بی نقصه که برای فهم همه ادما اومده.پس همه باید بلد باشن.هرچند من خیلی کوتاهی کردم دراین مورد ولی دوست ندارم دین رو به عنوان یه رشته خاص ببینم بلکه میخوام درس و زندگیم رو بر اساسدین که برنامه کامل زندگی آدماست پیش ببرم.

4- نظرتون در مورد مدارس علوم دینی برای خواهران در کردستان چیه؟ آیا کافی هستند؟ آیا در میان خواهران از این مدارس استقبال میشه؟

من خودم که دوست ندارم در مدارس دینی تحصیل بکنم ولی با توجه به کمرنگ شدن دین در خونواده ها مکان هایی واسه آگاهی از دین لازمه. نه کافی نیست به نظر من در جاهایی که عموم مردم به اونجا میرن حرف از دین و سعی در اگاه کردن مردم نسبت به دین باشه.چون کسایی که نااگاهن باتوجه به دسیسه چینی دشمنای اسلام از دین اسلام تصورات خیلی خوبی ندارند متاسفانه و زیاد از مدارس دینی استقبال نمیشه . الله همه ما رو به راه راست هدایت کنه و ازمون راضی باشه. آمین

5- آینده ی اهل سنت ایران رو چطوری می بینید؟

آینده ی هیچ کس در ایران مشخص نیست.اما در کل دنیا شکر الله خیلی از مردم دلشون به دین اسلام روشن و به راه راست هدایت میشن.من خیلی میشنوم که در دنیا تعدادی از مردم مسلمان و سنی شدند و این نشون دهنده ی درستی دین اسلامه.

6- نظرتون در مورد فعالیت اینترنتی اهل سنت ایران چیه؟ و در چه زمینه هایی کار نشده به نظرتون؟

فعالیتشون خوبه به نسبت اون همه محدودیتی که برای اهل سنت گذاشتن. اهل سنت بیشتر خواهان وحدتن ولی متاسفانه هرچه بیشتر از خودشون سازش نشون میدن بیشتر بهشون سخت گرفته میشه و من گاهی با دیدن اینهمه توهین و بی احترامی به اهل سنت در برابر احترام و سازشی که اهل سنت قایل هستند ، نمیدونم چجوری توهین کنندگان حرف از ادب اسلامی و یا بهتر بگم حرف از دین بزرگ و بی نقص اسلام میزنند درحالیکه خود دین اسلام سراسر تاکید بر ادب و اخلاقه.

با اومدن موبایل های اندرویدی و برنامه های اینترنتی موبایل ها متاسفانه کمتر پای سیستم های کامپیوتری میشینند. به نظر من برای فعالیت دینی باید مطابق تکنولوزی های روز جلو بریم. اگر بیشتر مردم با این برنامه ها سروکار دارند پس در این برنامه ها هم اهل سنت بهتره فعالیت داشته باشند برای دین اسلام.و چون تعداد زیادی هم بیشتر با سیستم های کامپیوتری سرو کار دارند باید فعالیت ها در سایت های اهل سنت هم بیشتر بشه. این دو نمونه از فعالیت ها بود. در کل اینترنت وسیعه و روز به روز به وسعت و کاراییش افزوده میشه پس بهتره فعالیت های اهل سنت هم وسیع بشه

7- کدوم یک از علمای معاصر رو بیشتر دوست دارید؟

من علما رو زیاد نمیشناسم تنها چندتا از سخنان ابن تیمیه رو خوندم که خیلی سخنان خوب و ...بود. (به جای سه نقطه از تعریف هرچی بگم کم گفتم)

8- بهترین کتابی که تابحال خوندید؟ ( بعد از قرآن البته)

بعد از قرآن کتاب پناهگاه مسلمانان که معلمم بهم هدیه داد و من اغلب با خودم دارمش. بعد کتاب احادیث پیامبر و کتاب چیشتی مجیور نوشته ماموستا هژار موضوع زندگی نامه ی ماموستا هژار که تمام نکات نحوه زندگی کردن کورد ها و اتفاقاتی که براشون افتاده در این کتاب آورده شده است

ممنونم برادر بابت سوالاتتون . از خدا میخوام همیشه موفق و ثابت قدم باشید.

تافگـــــه

مالک

Member
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
ممنونم برادر بابت سوالاتتون . از خدا میخوام همیشه موفق و ثابت قدم باشید.

تافگـــــه

سلام
من توی این سایت تازه واردم و هنوز خیلی با کاربرای این سایت آشنا نیستم ولی بعد از خواندن مطالب صندلی داغ خیلی بهش علاقه مند شدم میخواستم بدونم که آیا من هم میتونم سوال بپرسم ؟
ضمنا خیلی از پاسخ های خواهر تافگه و صراحت و سادگی ایشون خوشم اومد اما یه گلگی کوچیک بعنوان برادر دینی اش ازش دارم امیدوارم از گفتن این حرف ناراحت نشن اما خواهر عزیز عقاید ابن تیمیه که شما گفتید خیلی به اون علاقه دارید اکثرا باطل و در تضاد با عقاید مذاهب چهارگانه ی اهل سنت است و بخشی از عقاید این شخص از ستون های فرقه ی وهابیت میباشد حالا نظر شما رو به تعدادی از نظرات عالمان بزرگ اسلامی درمورد اوجلب میکنم

[h=2]
[/h]۱. محمد بن محمد بخاری (دانشمند حنفی مذهب، متوفای ۸۴۱) اعلام میکند:"هر کس به ابن تیمیه شیخ الاسلام بگوید، کافر است." (إنّ من أطلق القول علی ابن تیمیّة أنّه شیخ الإسلام فهو بهذا الإطلاق کافر) البدر الطالع: ۲/۲۶۰.
۲. ابن حجر عسقلانی (متوفای ۸۵۲، از ارکان علمی اهل سنت) در کتاب درر الکامله، ج۱، ص۱۵۵ نظر بزرگان و علمای اهل سنت را نسبت به ابن تیمیه بیان میکند و میگوید: "در جامعه اسلامی (اهل سنت و نه شیعه)، بعضیها میگویند که ابن تیمیه مجسم (کسی که خدا را جسمانی میداند) است، بعضیها میگویند ملحد و زندیق است، بعضیها میگویند منافق است." (فمنهم من نسبه إلی التجسیم، ومنهم من ینسبه إلی الزندقة، ومنهم من ینسبه إلی النفاق)
ابن حجر عسقلانی در همان مینویسد که قضات اهل سنت در زمان ابن تیمیه اعلام کردند:"هر کس معتقد به عقاید «ابن تیمیّه» باشد، خون و مالش حلال است."(من اعتقد عقیدة ابن تیمیّة حلّ دمه و ماله) الدرر الکامنة: ۱/۱۴۷، البدر الطالع: ۱/۶۷، مرآة الجنان للیافعی، ج ۲، ص ۲۴۲. نیز در همان ج۱، ص۱۵۴ میگوید:"مردم مسلمانان و علماء اسلام، نظرشان نسبت به ابن تیمیه، بعضی میگویند او زندیق و ملحد و بیدین و برخی میگویند او منافق است؛ چون نسبت به ساحت امیرالمؤمنین علی ابن ابوطالب (علیه السلام) جسارت و حرفهای بیربط زده است."
۳. ابن حجر مکی، در کتابی که حتی علیه شیعه نوشته است، وقتی به ابن تیمیه میرسد میگوید: "خدا او را خوار و گمراه و کور و کر کرده است، و پیشوایان اهل سنّت و معاصرین وی از شافعیها، و مالکیها، و حنفیها، بر فساد افکار و اقوال او تصریح دارند." (الفتاوی الحدیثة: ۸۶. بن تیمیّة عبد خذله اللّه، وأضلّه وأعماه، وأصمّه وأذلّه، وبذلک صرّح الأئمّة الذین بیّنوا فساد أحواله وکذب أقواله... وأهل عصرهم وغیرهم من الشافعیّة والمالکیّة والحنفیّة)
۴. ابن بطوطه، جهانگرد نامی مراکشی در سفرنامه اش مینویسد: "در دمشق یکی از بزرگان فقهای حنبلی به نام ابن تیمیّه را دیدم که در فنون مختلف سخن میگوید، ولی عقل او سالم نبود." (رحله ابن بطوطه، ج ۱، ص ۵۷)
۵. محمّد بخاری (حنفی متوفّای سال ۸۴۱) در بدعتگذاری و تکفیر ابن تیمیّه بی پرده سخن گفته است، تا آنجا که در مجلس خود تصریح نموده است که اگر کسی ابن تیمیّه را «شیخ الاسلام» بداند، کافر است.(بدر الطالع، ج ۲، ص ۲۶۰)
۶. ابن حجر عسقلانی متوفّای ۸۵۲ و شوکانی متوفّای ۱۲۵۵، دو تن از عالمان بزرگ اهل سنّت مینویسند: قاضی شافعی دمشق دستور داد که در دمشق اعلام کنند که: "هر کس معتقد به عقاید ابن تیمیّه باشد، خون و مالش حلال است." (الدرر الکامنة، ج ۱، ص ۱۴۷؛ البدر الطالع، ج ۱، ص ۶۷ و مرآة الجنان، ج ۲، ص ۲۴۲)
۷. حصنی دمشقی (از بزرگان اهل سنت) ابن تیمیّه را زندیق میداند. حصنی دمشقی مینویسد: "ابن تیمیّهای را که دریای علم توصیف میکنند، برخی از پیشوایان، او را زندیق (ملحد) مطلق میشمارند. علّت گفتار بعضی از پیشوایان هم این است که تمام آثار علمی ابن تیمیّه را بررسی کرده و به اعتقاد صحیحی برنخوردهاند؛ مگر این که وی در موارد متعدّد برخی از مسلمانان را تکفیر میکند و برخی دیگر را گمراه میداند. با این که کتابهای وی آمیخته به تشبیه حقّ به مخلوقات و تجسیم ذات باری تعالی و هم چنین جسارت به ساحت مقدّس رسول اکرم [صلی الله علیه و آله] و شیخین و تکفیر عبداللّه بن عباس است."
حصنی دمشقی در جای دیگر مینویسد:"ابن تیمیّه گفته است: هر کس به مرده و یا فرد دور از نظر استغاثه کند ... ظالم، گمراه و مشرک است. از این سخن ابن تیمیّه، بدن انسان میلرزد، این سخن، پیش از زندیق حرّان، ابن تیمیّه از دهان کسی در هیچ زمان و هیچ مکانی بیرون نیامده است. این زندیق نادان و خشک، داستان عمر را وسیلهای برای رسیدن به نیّت ناپاکش در بی اعتنایی به ساحت حضرت رسول اکرم، سیّد اوّلین و آخرین، قرار داده و با این سخنان بی اساس، مقام و منزلت آن حضرت را در دنیا پایین آورده است و مدّعی شده است که حرمت و رسالت آن بزرگوار پس از رحلت از بین رفته است. این عقیده به یقین کفر و در واقع زندقه و نفاق است." (دفع الشبه عن الرسول، ص ۱۳۱)
۸. سُبْکی،(از بزرگان اهل سنت) ابن تیمیّه را بدعت گذار میداند. وی متوفّای سال ۷۵۶ هجری، از دانشمندان پرآوازه اهل سنّت و معاصر ابن تیمیّه مینویسد: «او در پوشش پیروی از کتاب و سنّت، در عقاید اسلامی بدعت گذاشت و ارکان اسلام را درهم شکست. او با اتّفاق مسلمانان به مخالفت برخاست و سخنی گفت که لازمه آن جسمانی بودن خدا و مرکّب بودن ذات اوست، تا آن جا که ازلی بودن عالَم را ملتزم شد و با این سخنان حتّی از ۷۳ فرقه نیز بیرون رفت» (طبقات الشافعیّه، ج ۹، ص ۲۵۳؛ السیف الصقیل، ص ۱۷۷ و الدرّة المضیئة فی الردّ علی ابن تیمیّه، ص ۵)
۹. ذهبی (متوفّای ۷۷۴) دانشمند بلندآوازه اهل سنّت که خود همانند ابن تیمیّه، حنبلی مذهب و در علم حدیث و رجال سرآمد عصر خویش بود، پیروان ابن تیمیه را بیگانه، فرومایه و مکّار میداند. ذهبی در نامهای خطاب به وی مینویسد: "ای بیچاره! آنان که از تو متابعت میکنند در پرتگاه زندقه و کفر و نابودی قرار دارند ... نه این است که عمده پیروان تو عقب مانده، گوشه گیر، سبک عقل، عوام، دروغگو، کودن، بیگانه، فرومایه، مکّار، خشک، ظاهر الصلاح و فاقد فهم هستند. اگر سخن مرا قبول نداری آنان را امتحان کن و با مقیاس عدالت بسنج".("یا خیبة! من اتّبعک فإنّه معرض للزندقة والإنحلال ... فهل معظم أتباعک إلاّ قعید مربوط، خفیف العقل، أو عامیّ، کذّاب، بلید الذهن، أو غریب واجم قویّ المکر، أو ناشف صالح عدیم الفهم، فإن لم تصدّقنی ففتّشهم وزِنْهم بالعدل ...")
تا آن جا که مینویسد: "گمان نمیکنم تو سخن مرا قبول کنی! و به نصیحتهای من گوش فرا دهی! تو با من که دوستت هستم این چنین برخورد میکنی پس با دشمنانت چه خواهی کرد؟ به خدا سوگند، در میان دشمنانت، افراد صالح و شایسته و عاقل و دانشور فراوانند، چنان که در میان دوستان تو افراد آلوده، دروغگو، نادان و بی عار زیاد به چشم میخورند."(الإعلان بالتوبیخ، ص ۷۷ و تکملة السیف الصقیل، ص ۲۱۸.)

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
خواهش میکنم وظیفه بود خواهرمxcxcxc
خدا کنه سعادت دیدار خواهر ایمانی عزیزم رو داشته باشم بهتر از این عکسها رو براش مییارم
qwtrf

ان شاءالله sdtg

سفر به خیر ان شاءالله بهت خوش بگذره

[;[;[;

گوشتو بیار جلو کسی نشنوه
bvbvbv میگم دوست داری سوالهای برادر رو کامل پاک کنم؟ فقط یه احوال پرسی بنویسم؟

دیر حرفتو دیدم جواب دادم سوالا رو ولی سخت نبودا الکی ترسیده بودم از سوالای تو اسونتر بود.zxzxzx

اینش برام جالبه که تنها تو در این سایت گفتی برو رو صندلی بشین خودم هواتو دارم سوالای خیلییییییییی آسون میپرسم ولی سوالای تو از همه سختتره.
zxzxzx

بالا