Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

noura

Moderator
1/1/70
404
0
تسنیم کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تسنیم بانووووووووووووووووو کجایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تسنیم خوبه گندم جان نگران نباش sdtg
اتفاقا چند روز پیش خودش هم میگفت خیلی وقته سایت نرفتم
بهش میگم پست گذاشتی qwqwqw

ksdubvois یادش بخیرp[p[p[
اوایل که اینجا عضو شده بودم شور و نشاطی حاکم بود که مدتیه واقعا کم رنگ شده asasas
اون وقتا خیلی از خواهرها و برادرانم اینجا فعالیت داشتند و از حضور پر خیر و برکتشون واقعا استفاده میکردیم.
اما الان ....bvbvbv
دلم خیلی گرفتهasfdvw....
دلم برای خواهر و برادرهای ایمانیم واقعا تنگ شده turtfu
برای تموم اون عزیزانی که با حضور مفیدشون آدم به وجودشون افتخار میکرد و واقعا به آینده دلگرم میشد.
برادر آلبانی ، برادر عمر ،برادر مسلم ، برادر یاسین ، برادر محب السَّلف ،برادر ماهان ، برادر طاها ، خواهر روشنا ، خواهر تسنیم ، خواهر نورا ، خواهر تافگه ، خواهر گندم ،خواهر مریم ، خواهر ترانه و خیلی از عزیزانی که به دلیل ضعف حضور ذهن اسمشون از قلم افتاده
خطاب به مدیریت محترم سایت برادر فائزین، حتی اون وقتا فعالیت مدیریت محترم سایت خیلی بیشتر بودslkdhfb9ps
هر کسی با هر کدوم از خواهر برادرهای ایمانیمون در ارتباط هست خواهش میکنیم ما رو هم از حالشون در جریان بگذارین
با تشکرpiokop

عاطفه

کاربر فعال و مفید
4/24/13
417
0
آی گفتی ستاره
منم دلم برای خواهروبرادرام تنگ شده turtfu
خیلییییییی بی معرفت شدنslkdhfb9ps
هر کدومشون که برگشتن باید جریمه بشن مگر اینکه عذر موجهی داشته باشن در غیر اینصورت..... zxzxzx

فکر نکنم بی معرفت شده باشن البته خدا نکنه
آره تنبیه فکر خوبیهdlhf;
خب خواهر عاطفه جان برای تنبیه چیکار کنیم، نظرت چیه ؟

آخرین ویرایش:

عاطفه

کاربر فعال و مفید
4/24/13
417
0
فکر نکنم بی معرفت شده باشن البته خدا نکنه
آره تنبیه فکر خوبیه
SEVeyesB08_th.gif

خب خواهر عاطفه جان برای تنبیه چیکار کنیم، نظرت چیه ؟

صبرکن تفکرکنم.... اومممممممممgqrw

نظرت چیه خواهرا تا یه ماه روزی دوتا پست خوشگل بذارن
و برادرا سخنرانی کلاسا رو تا یه ماه برعهده بگیرن؟؟؟ nmnmn

آخرین ویرایش توسط مدیر:

دوتا پست به نظرت کم نیست خب ا یه پست صلوات و یکی هر چه دل تنگت میخواهد بگو ،میذارند دیگه تنبیه تمووووووووومnmnmn
به نظر بنده حقیر برای هر کسی 15 تا پست درستو حسابی خوبهzxzxzx
برای سخنرانی برادر ها فعلا خوب نمیتونم تصمیم بگیرم اما فکرکنم اگه موضوع رو خودمون بهشون بدیم بعد در موردش سخنرانی کنن خوب باشه البته بعدش کلی سوال بپرسیمjkjkjk
نظرت چیه خواهر عاطفه جان
؟

عاطفه

کاربر فعال و مفید
4/24/13
417
0
دوتا پست به نظرت کم نیست خب ا یه پست صلوات و یکی هر چه دل تنگت میخواهد بگو ،میذارند دیگه تنبیه تمووووووووومnmnmn
به نظر بنده حقیر برای هر کسی 15 تا پست درستو حسابی خوبهzxzxzx
برای سخنرانی برادر ها فعلا خوب نمیتونم تصمیم بگیرم اما فکرکنم اگه موضوع رو خودمون بهشون بدیم بعد در موردش سخنرانی کنن خوب باشه البته بعدش کلی سوال بپرسیمjkjkjk
نظرت چیه خواهر عاطفه جان
؟

آره اینم حرفیه jkjkjk

اینجوری عالی میشه چون من سوال زیاد میپرسم ینی عادتمه کلا ذهن جستجوگری دارم و باید جواب سوالامو همیشه پیدا کنم وگرنه دیوونه میشم bvbvbv

دوستان ما بی صبرانه منتظر حضور سبزتان هستیم 11FZG11

heravi-abooansar

کاربر فعال و مفید
3/4/13
215
0
سلام علیکم
دلم برای تمام دوستان تنگ شده . امیدوام عذر موجهشان ازدواج باشه تا ما را هم خرسند کنه ان شاءالله
بیشتر برادر عمر و خانم گندم را مدتهاست ندیدم و خواستم ازشون یادی بکنم . اگر کسی از دوستان از احوالشان باخبره ما را هم در جریان بذاره و در ضمن سلام گرم ما رو هم به اونها برسونه

Maryam

مدیریت
1/12/13
307
0
سلام و رحمت الله
یادشون بخیر برادران بزرگوارم برادر بیان، برادر شهابو برادر گوگل! و برادر خضری که البته ایشونو چندی قبل زیارت کردیم یادش بخیر برادرمون کمالی ،تورمالین و برادر یاسین یادش بخیر خواهرمون زهرا و خیلیای دیگه

tourmaline

Member
6/27/13
6
0
سلام خدمت برادران و خواهران ایمانی ام.
چه خوبه که خواهر ستاره ما رو به یاد دارند ...
امشب اتفاقی اومدم تو سایت
سرم خیلی شلوغه حیف که نمیتونم مثل قبلا بیام خدمت دوستان
دلم لک زده برای سایت بیان و جو صمیمی اون موقع...
آدم اکثرا وقتی قدر چیزی رو میدونه که معمولا دیگه نیست...

Maryam

مدیریت
1/12/13
307
0
هر جا هستین و در هر حالی الله متعال بهتون موفقیت همراه با آرامش و ایمان عطا کنه معلومه که بیادتون هستیم هیچ وقت نمیشه خواهران و برادران مومن رو فراموش کرد و این از لطف خدای متعال هستش بازم تشریف بیارین

سلام علیکم عاطفه جانgqwre، به نظرم این برنامه تنبیه رو فراموش کنیم آخه چه کاریه دوستانمونو تنبیه کنیم​bvbvbv

عاطفه

کاربر فعال و مفید
4/24/13
417
0
سلام علیکم عاطفه جانgqwre، به نظرم این برنامه تنبیه رو فراموش کنیم آخه چه کاریه دوستانمونو تنبیه کنیم​bvbvbv

و علیکم السلام ئه ستیره گیانgqwre
ها . . . ها . . . ها . . . الان چون خودت یه مدت نیومدی اینجوری میگیslkdhfb9ps تقلب نداشتیمااااzxzxzx
nmnmn
.
nmnmn
.
nmnmn
اما میگم. . . . . nmnmnچون عذرت موجه هستش اشکال نداره تو تنبیه نمیشیsdtg

خیلی ممنونم عاطفه جانyuyuyu
درسته این روزا نمیتونم سایت بیام اما خدا میدونه دلم و ذهنم همیشه پیشتون هست برام دعا کنین

faezin

مدیریت
Administrator
1/6/13
1,167
1
فی ارض الله
سلام علیکم
حالتون خوبه ؟
اینجا چه خبره هههklk
سلامت باشید خواهر معتاجیم به دعای شمااااا
ان شاءالله هرجا که هستید سلامت و تندرست باشید و ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید .
kzdsjsioj[p

سلام علیکم
حالتون خوبه ؟
اینجا چه خبره هههklk
سلامت باشید خواهر معتاجیم به دعای شمااااا
ان شاءالله هرجا که هستید سلامت و تندرست باشید و ما رو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید .
kzdsjsioj[p

وعلیکم السلام و رحمة الله برادر بزرگوارم، شکر خدا خوبم ممنون
اومدم خودمو از تنبیه خواهر عاطفه نجات بدم
زنده و سربلند باشین همه ما مومنین به دعای خیر همدیگه محتاج هستیم چون توی این دنیا به جز همدیگر کسی رو نداریم

sh-mr

Member
بانام و یاد خدا

فقط میتونم بگم یادش بخیر ...
یکی داشت میرفت، پاش به سکه ای خورد و فکر کرد سکه طلاست ....
نور انچنانی اونجا نبود که خوب ببینه و کاغذی رو از جیبش درآورد و اتش زد و بعد متوجه شد یک سکه دو ریالی است نه سکه ی طلا ..
بعد دید کاغذی که اتش زده بود یک اسکناس دوهزارتومانی است / بعدش با خودش گفت چی رو بخاطر چی اتش زدم
این واقعیت زندگی خیلی از ما ادم هاست که اغلب داشته های عظیمی رو گاها از رو سهو از رو اجبار از رو اختیار و از رو غفلت از دست میدیم و بعدش متوجه میشیم که چه اتفاقی اطرافمون رخ داده .
واقعا یاد اون لحظات و اشخاصی که قبلنا کنارمون بودن و همصحبتشون بودیم بخیر و شادی باشه ...
و امیدوارم مصداق اون جمله ی بالایی که گفتم قرار نگیریم .که اگر از دست دادیم و یا کنارمون نیستند بخاطر رضای خدا باشه و هرجا که هستند شاد و پیروز منصور باشند
ممنون از شما کاربر محترم که یادی از کسانی کردین که متاسفانه فراموش شدند.
خوشحالم هنوز هستین و اینطور با انرژِی به خلق خدا محبت میکنید و اسمتون همچنان سرشار از انرژی و امید است.
الله تعالی حافظ و محفوظ همه ی شما باشه ...

بااحتــــرام

بالا