Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

چرخ گوشت صنعتی کاربردی ترین محصول برای مصارف پرحجم

allscalee

New member
1/22/23
4
0
allscale.co
دلیل نام گذاری این چرخ گوشت ها به مدل صنعتی به دلیل کاربری آن هاست که می تواند برای مصارف پرحجم مفید واقع گردد. در واقع ظاهر این چرخ گوشت ها به نسبت مدل های خانگی و نیمه صنعتی بزرگ است و به دلیل داشتن قدرت موتور بسیار بالا که با عنوان قدرت خارق العاده نیز یاد می شوند، می تواند حجم قابل قبولی از گوشت چرخ کرده را برای مصرف کننده ارائه دهد. پس همانطور که گفته شد، قدرت موتور و بازدهی قابل توجه، دو مشخصه برجسته در این دستگاه ها هستند که بر خاص بودن این تجهیزات می افزاید.

چرخ گوشت صنعتی


چرخ گوشت های صنعتی ظاهری ایستاده و رومیزی دارند که از ویژگی سنگین وزن و ابعاد بزرگ برخوردار هستند. در نوع رومیزی آنها دستگاه بر روی 4 پایه قرار داده شده است تا پایه های تعبیه شده در زیر محصول، مانع از لرزش و لغزش در دستگاه گردد. در نوع ایستاده نیز وجود چرخ هایی در زیر بدنه کار حمل و نقل آن ها را به راحتی و بدون هیچ نگرانی راحت ساخته است.

در بسیاری از مدل ها ساختار کلی دستگاه یعنی چه بدنه و چه قطعات داخلی همه از استیل هستند و در نوع دیگر فقط بدنه استیل است. دلیل بکار گیری آلیاژ استیل در ساخت دستگاه بدلیل افزایش مقاومت و دوام و همچنین شستشوی راحت تر محصول می باشد. ظرافت در طراحی با تلفیقی از دقت تولید کننده که ناشی از تکنولوژی و فناوری های روزیست که در ساخت آن بکار رفته، ذهن بیننده را مجذوب می سازد چه بسا که تنوع در این ملزومات به حدی بالاست که خریدار را متحیر می کند.

به منظور جلوگیری از آسیب های احتمالی که ناشی از حجم کاری بالا و فشار های طولانیست، تمهیداتی در نظر گرفته شده که می توان به سیستم خنک کننده موتور اشاره کرد که مانع از داغ شدن زیاد از حد موتور می گردد.

همه ما از قیمت روز گوشت در بازار مطلع هستیم و می دانیم که بنا به مشکلات اقتصادی توان تهیه گوشت در مقدار بالا یا غیر ممکن شده و یا بسیار کم، به همین منظور در کلیه این محصولات از بابت جلوگیری از اسراف گوشت و هدر رفتن آن چاره ای در نظر گرفته اند که می توان به سیستم چرخش معکوس اشاره کرد. این کار مانع از تجمع گوشت در گلویی چرخ گوشت صنعتی می گردد. همچنین در بسیاری دیگر از این تجهیزات صنعتی آپشن دیگر در جهت جلوگیری از فاسد شدن گوشت قرار داده شده که به گلویی متحرک معروف است. شما با این ویژگی می توانید به راحتی گلویی را از بدنه جدا کنید و درون فریزر قرار دهید.
 
بالا