Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

چرخ گوشت امگا اصلی چه ویژگی هایی دارد؟

allscalee

New member
1/22/23
4
0
allscale.co
بسیاری از کاربران در زمان خرید همواره با این سوال در ذهن خود مواجه هستند، که چرخ گوشت امگا ایتالیا یا چرخ گوشت امگا ایرانی؟ کدام یک بهتر است؟ یا کدام یک می تواند گزینه ی ایده آلی برای مصارف صنعتی باشد.

همانطور که می دانید در طی سال های اخیر، شناخت برند های ایرانی در سطح دنیا به عنوان تولید کنندگان برتر در زمینه ساخت تجهیزات صنعتی، بسیاری از متقاضیان خرید این محصولات را بر آن داشته تا در زمان خرید، الویت انتخاب خود را برند های ایرانی قرار دهند. چرا که هم از نظر کیفیت و عملکرد با سایر مدل های ایتالیایی برابری می کنند و از نظر زیبایی، هم ردیف این چرخگوشت ها قرار گرفته اند. یکی از این برند ها، امگا صدصنعت آرا است که با الگو برداری از نمونه امگا ایتالیا، موفق به ساخت 4 مدل از این دستگاه ها، مشابه آن ها شده که می توان به مدل های TE32، TE32 و SE32 اشاره کرد.

استقبال عظیم از محصولات امگا ایتالیا، این شرکت ایرانی را بر آن داشته تا با ساخت نمونه ایرانی این چرخ گوشت ها، با همان شکل و ویژگی های مدل ایتالیا، به عرضه این دستگاه ها با قیمت ارزان تر و پایین تر از مدل های ایتالیایی آن ها بپردازد. موتور پرقدرت با بازدهی بالا از ویژگی های مهم و اصلی این چرخ گوشت گیربگسی امگا است که به دو گروه چرخ گوشت 22 و 32 تقسیم بندی می شوند.

چرخ گوشت امگا اصلی ( ایتالیا ) و ایرانی با قابلیت چرخش معکوس تیغه ها، این امکان را برای دستگاه برقرار ساخته اند تا اگر گوشت بدلیل بافت سفت و با حجم بالا درون دستگاه گیر کرد، با فشار دادن این دکمه، مسیر مسدود شده را باز و گوشت را از دستگاه خارج کرد. همچنین گلویی متحرک نیز با مانع از هدر رفت گوشت می شود که بر اثر جدا کردن این قطعه و نگهداری آن در یخچال به وجود می آید. سایر ویژگی هایی که برای مدل ایتالیایی ذکر کردیم در مدل ایرانی نیز قابل مشاهده است.

خرید چرخ گوشت امگا اصلی

برای خرید چرخ گوشت امگا اصلی، ابتدا لازم است که با مدل های این برند آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهتر انتخاب نمایید. در زیر لیست این محصولات را برای شما آماده کرده ایم و به توضیح ویژگی های آن ها پرداخته ایم.

Omega-Italian-meat-grinder-600x300.jpg


  • ویژگی های چرخ گوشت امگا 22 مدل TE22​

TE22 امگا ایتالیا، ظاهری کلاسیک و بدنه ی نقره ای و قرمز رنگ دارد که با داشتن ابعادی مناسب و ایده آل برای افرادی که به دنبال دستگاهی برای فضاهای محدود هستند، مناسب است. ساختار بدنه و قطعات از استیل نیز موجب شده تا دستگاه در ضمن حفظ دوام و مقاومت بسیار، از ظاهری زیبا و شکیل برخوردار باشد. چرخ گوشت امگا TE22 از بهترین و قدرتمند ترین تولیدات این کمپانی است که هم در مدل تکفاز با موتور 1.4 اسب بخار با بازدهی 250 کیلوگرم در ساعت و هم در مدل سه فاز با قدرت موتور 1.5 اسب بخار با بازدهی 270 کیلوگرم در 60 دقیقه ارائه می شود.

TE22 با تیغه 22 میلیمتر مناسب برای استفاده در مصارف نیمه صنعتی بوده که از بدنه مستحکم آلومینیوم آنودایز شده و قطعات استیل ( تیغه، گلویی و طوقه ) ساخته می شود. وزن کلی دستگاه نیز 31 کیلوگرم است که با داشتن سطح کیفیت مطلوب و کاربری ساده و آسان ارائه می شود. این چرخ گوشت صنعتی گیربکسی مجهز شده به دنده معکوس و گلویی متحرک، که در مورد اول از انسداد گوشت در مسیر دهانه گلویی جلوگیری می کند و در مورد دوم با جدا کردن این قطعه و نگهداری آن در یخچال تا استفاده مجدد از دستگاه، مانع از هدر رفت گوشت می گردد. عملکرد فوق العاده ای که در دستگاه برقرار شده موجب رونق کسب و کار مصرف کننده به حد قابل توجهی خواهد شد. وجود ویژگی و مشخصاتی نظیر بدنه ضد خط و خش که مانع از ایجاد لکه و چربی بر روی آن می شود تا شست و شوی راحت، خیال کاربر را از همه لحاظ راحت می سازد، به طوریکه می توان این محصول را یکی از چرخ گوشت های نیمه صنعتی ایده آل معرفی نمود.

  • چرخ گوشت صنعتی امگا ایتالیا TA32​

محصولی دیگر از تولیدات کمپانی ایتالیا را مورد بررسی قرار می دهیم که تاییدیه استاندارد جهانی را به سبب داشتن تمامی فناوری های لازم و جذاب کسب کرده است. این محصول که TA32 نام دارد، با داشتن تیغه 32 میلیمتر مناسب برای حجم کاری بالا و مصارف پرحجم می باشد. در واقع این محصول در دو مدل تکفاز و سه فاز معرفی می شود که ویژگی در هر دو مدل از نظر قدرت و بازدهی تغییر می کند.

تکفاز: موتور 3 اسب بخار قدرت دارد که بازدهی برابر با 500 کیلوگرم را برای کاربر ایجاد می نماید. این دستگاه با وزن 35 کیلوگرم ارائه می شود.

سه فاز: 35 اسب بخار قدرت دارد و می تواند در بازده ی 1 ساعت برای کاربر، 270 کیلوگرم گوشت چرخ کرده ارائه دهد. وزن محصول در این مدل، 31 کیلوگرم می باشد.

بدنه را از استیل، و قطعات شامل گلویی، طوقه و تیغه ی این دستگاه نیز از استیل 18/8 ساخته می شود و پنجره و تیغه ی تیز شونده ی آن نیز از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده اند. وجود چنین قابلیتی در ساختار نشان دهنده ی مقاومت بسیار بالا همراه با طول عمر زیاد خواهد بود. چرخ گوشت گیربکسی امگا ایتالیا مدل TA32، دارای پایه هایی از جنس خود دستگاه در زیر بدنه است که منجر به کارکردی بدون صدا و لغزش و لرزش در آن خواهد شد. وجود دنده معکوس و گلویی متحرک نیز برای دستگاه کاربردی بوده چرا که مانع از انسداد یافتن و تجمع گوشت در مسیر دهانه گلویی می شود که با زدن دکمه سیستم چرخش معکوس، حرکت تیغ به طور برعکس می شود و باعث خارج شدن مواد از مسیر خروجی دستگاه می گردد.

این دستگاه انتخاب خرید را نیز برای کاربران بسیار راحت ساخته، چرا که می توان مطابق میل و نیاز خود در بین رنگ نقره ای و قرمز آن مورد نظر را انتخاب نمایند.

تمامی این مدل ها، همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می شوند که مدت هرکدام به ترتیب، 12 و 10 سال می باشد که برای خرید قادر خواهید بود تا از طریق وب سایت آل اسکیل اقدام نمایید و یا به صورت حضوری مراجعه کنید.
 
بالا