Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

نمایندگی فروش کالباس بر براکس

kalbasbr

New member
2/6/23
2
0
kalbasbor.com
براکس دستگاه هایی را ساخته که دارای عملکرد دستی و در بعضی اتوماتیک است. کالباس بر اتوماتیک براکس با حذف اپراتور، برش دادن کالباس را به راحتی ممکن می سازد. شما در این روش نیازی به دخالت نیروی دست ندارید و می توانید پس از قرار دادن ژامبون بر روی دستگاهتان، منتظر خروجی کار خود باشید که بی شک، اسلایس های یکدست و هم اندازه ای خواهد بود.

مدل دستی این دستگاه های برش ژامبون نیز مشخص است. هر زمان که نیاز به استفاده از محصول را داشته باشید، باید شخصی در کنار دستگاه حضور داشته باشد، تا با تکان دادن دسته درجه پس از قرار گرفتن کالباس، کار برش دادن را رونق بخشد.

براکس بی شک کیفیت را به رخ رقیبان کشانده که سبب همین کیفیت را ساختاری با دوام با طول عمر بالا، کاربری راحت و در عین حال کاربرد فوق العاده پوشش می دهد. ظاهر آن ها نیز خوب است و می تواند ایده آل هر مخاطبی باشد. بدنه آن ها را آلومینیوم آنودایز و در برخی دیگر ترکیبی از استیل در کنار این پوشش تشکیل می دهد. پس می توان از لحاظ مقاومت آن را تأیید کرد.

این دستگاه های کالباس بر ایرانی از توانایی تنظیم ضخامت لایه کالباس نیز برخوردار شده اند و قادر به ارائه برش هایی خواهند بود که می توان قطر آن ها نازک و یا ضخیم برید. بنابراین مزیت دیگر آن همین قابلیت پیشرفته است.

قدرت موتور در آن ها نیز خلق کننده عکس العمل قابل بیانی ست که مجذوب کننده است و می تواند شما را در مصارف پروتئینی، رستوران ها، کارخانجات بسته بندی و … یاری نماید.

ابعاد بدنه در هر مدل متغیر بوده و وزن نیز بنا بر همین اندازه جثه دستگاه متفاوت می شود. این دستگاه ها در نوع کالباس بر رومیزی اند که البته یک مدل ایستاده هم در بین آن ها به چشم می خورد که نمی تواند ذهن شما را چندان درگیر خود کند. ولی خب ظاهر در کارکرد آن ها هرگز تأثیر گذار نبوده است. درواقع این مدل را می توان در گروه بزرگ ترین کالباس برهای براکس جای داد.

از دیگر مزیت های محصولات نام برده، قرار گرفتن قطعه ای به نام تیز کنی ست که بر روی دستگاه تجهیز شده تا در مواقعی که دسترسی به نمایندگی مقدور نیست و شما هم نیاز به تیز کردن تیغه کند شده را دارید، بتوانید با چند حرکت ساده دوباره آن را تیز نمایید. تیغ این اقلام را فلزی به اسم استیل ساخته، استیل بودن تیغه از دیگر آپشن ها برای این تجهیزات در نظر گرفته شده که باعث می گردد تا شست و شوی را بدور از زنگ زدگی برای مخاطب پدید آورد و همچنین دیرتر کند گردد.

تمامی این خدمات، از خرید و فروش گرفته تا تعمیر و تعویض قطعات را بهتر است تا در نمایندگی کالباس بر براکس حل نمایید. خرید مهم ترین نکته در نتیجه کار شماست که باید درست انتخاب شود. اگر در این زمینه شناختی ندارید، نگران نباشید! آن را به واحد کارشناسان مجموعه کالباس بر بسپارید. این فروشگاه میتواند به صورت رایگان شما را در این انتخاب همیاری و مشاوره دهد. همچنین ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش نیز هست، که در این نمایندگی کالباس بر براکس با بهترین قیمت و در بازه زمانی بسیار کوتاه قابل انجام است.
 
بالا