جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن فائزین

برای بهره مندی از تمامی امکانات در انجمن ثبت نام کنید

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

نكات كليدي براي سريع ترين خانه تكاني

  • نویسنده موضوع royai
  • تاریخ شروع

royai

New member
27/2/14
4
0
0
اتاق نشیمن
برای تمیز کردن اتاق نشیمن یا هر اتاقی، از سطوح بالاتر شروع کرده و به پایین بیایید. بهترین وسیله گردگیری یک پارچه مایکروفایبر قابل شستشو است که با کمی آب مرطوب شده باشد.
مرتب کردن
روش خانه*تکانی شما هرچه که باشد، قدم اول مرتب کردن خانه و درآوردن آن از درهم و برهمی است. چند دقیقه برای جمع کردن و مرتب کردن لباس*ها، کتاب*ها، اسباب*بازی*ها و ... وقت بگذارید، سپس می*توانید به سراغ وسایل نظافت رفته، بدون سردرگمی به خانه*تکانی ادامه دهید.

اتاق*خواب*ها
با گردگیری یا جاروکشی لوسترها و لبه پنجره*ها شروع کنید وسپس لوازم اتاق را گردگیری کنید. ملافه*ها را دست*کم هفته*ای یکبار عوض کنید. روتختی*ها و پتوها نیز باید ماهانه شسته شوند .

آشپزخانه
ابتدا از پیشخوان شروع کنید. همه وسایل را به یک طرف برده و بعد از تمیز کردن با یک شوینده دست*ساز یا سازگار با محیط زیست دوباره به سر جایشان برگردانید. سطح بیرونی همه وسایل آشپزخانه از یخچال و فریزر گرفته تا اجاق*گاز و مایکرویو و هود همه را تمیز کنید.

کف
کف را برای آخر کار نگهدارید. بعد از اینکه مطمئن شدید همه جا به طور کامل تمیز شده، شروع به تمیز کردن کف کنید. بسته به نوع پوشش کف(سرامیک، پارکت، فرش و ...) روش تمیز کردن نیز فرق می*کند.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا