نظر علماء در مورد حمّاس

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
سلام علیکم ورحمة الله

همین چند لحظه قبل یکی از متحجرین فکری به اسم کاربری "عبد الرحمن الأحوازی" فتوایی از چند تن از علماء را در تصویری به اشتراک گذاشت.

عجب دنیای داریم ما!

دوست من، آخه این وقت پخش و به اشتراک گزاری این گونه فتواهاست؟

به خدا جز دشمنی و عداوت علیه علماء چیز دیگری دستت نمی آید!

منکه به خدا صبرم هر روز نسبت به روز قبل لبریزتر می گردد.

شما هم این فتاوا را ببینید و نظر دهید:

KqwlpT.jpg

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
چند كشور عربي اسلامی بر روی کره ی خاکی داریم ؟! 10 تا ، 20 تا 30 تا هر چقدر ... مهم نیست فقط تأسف اینجاست که یک بچه قنداغی مثل صهیونیسم به ریش این سران اعراب داره می خنده از آن طرف هم برخی از منتسبین به علوم اسلامی دارن فتوا صادر میکنند و یا فتوا صادر کردند که این احزابی که دارن بر ضد صهیونیسم می جنگند اینها اساس اسلامی ندارن... واقعاً جای تأسف است... جالبه اکثر این تفکرات منشأ سعودی داره حالا یا از علمای سعودی هستن یا به نوعی تحت تأثیر سعودی (علمای سعودی الاصل) قرار گرفتند ... به بهانه های واهی همه را رد و خود را برحق می دانند ... بابا مگه اخوانی مسلمان نیست؟!! شیعه مسلمان نیست؟؟! تازه اگه ثابت بشه که عناصر اصلی این حماس و مقامت اسلامی در فلسطین شیعه داشته باشند که بعید میدانم بله با کشورهایی همچون ایران روابط دارن و این بدهی هستش لکن به این معنی نیست که شیعه باشن... بنیان گذار حماس شیخِ مجاهد احمد یاسین رحمه الله است که حتی از رو ویلچر نشستنش هم کفار صهیونیسم وحشت داشتند و در نهایت به شهادت- بإذن الله - رسید ، او اهل سنت است و بقیه عناصر حماس اهل سنت هستند ... . حماس حرکتی مقاومتی بر ضد ظلم صهیونیسم هستش حرکتی انقلابی هستش نه حرکتی که از دین اسلام جدا شده باشه ...

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
سلام عليكم ورحمة الله

آخه من چه بگم!

اگر حمّاس و اخوان شیعه شد و بدامان شیعه خود شان را انداختند (بقول شما) چرا؟

چون شما اگر کسی به مذاق تان برابر نیامد، حتّی حاضر نیستید که باهاش از در دوستی حرف بزنید جز اینکه او را کاملاً طرد کنید. اینکه راهش نیست. پس هر کی که باشد مجبور میشه میره دنبال راهی که حد اقل کمکش را برای نابودی و شکست دشمنش داشته باشد.

چرا تا کنون علماء سعودی در مبارزه با یهود کاملاً سکوتند؟ الآن دیگه هرچه فتوا داده شود بدرد کسی نخواهد خورد. الآن دیر شده است. لله الحمد پیروزی دارد دامنش را روی مجاهدین پهن می کند.

این را میگن تحجر فکری.

راستش از مدتیه روی این مسئله فکر می کنم و شایدم کاملاً تجدید نظر کنم. یعنی خودم را می خواهم از این نوع تحجرها خلاص کنم. إن شاء الله تعالی

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
چقدر زیبا گفته اند که تاریخ تکرار مکررات است

وقتی که به تاریخ چند ساله اخیر نگاه میکنیم میبینیم که چقدر وقایع شبیه به هم تکرار میشوند

تکفیر مسلمین و کشتار آنها به بهانه های واهی وووو

آه خدایا به فریاد رس

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
... از آن طرف هم برخی از منتسبین به علوم اسلامی دارن فتوا صادر میکنند و یا فتوا صادر کردند که این احزابی که دارن بر ضد صهیونیسم می جنگند اینها اساس اسلامی ندارن... واقعاً جای تأسف است... به بهانه های واهی همه را رد و خود را برحق می دانند ... بابا مگه اخوانی مسلمان نیست؟!!

بله برادر متاسفانه همینجوره که می فرمایید

ردود اهل العلم!!.JPG
توهین به بزرگان &#.JPG

بالا