Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

معرفی ویژگی های چرخ گوشت تسمه ای الکتروکار EC06

charkhegosht

New member
2/6/23
2
0
charkhegosht.com
چرخ گوشت تسمه ای الکتروکار EC06 با عملکرد تسمه ای و تیغه 42 از حرفه ای ترین تولیدات الکتروکار است که در کارخانجات و مراکز پخش مواد گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد و به کاربر امکان چرخ کردن سایر مواد غذایی برای کباب نظیر پیاز و .. را میدهد. طراحی این دستگاه بدلیل بدنه ی نسبتا بزرگی که دارد، بصورت ایستاده می باشد همچنین برای سهولت در حمل و نقل و جا به جایی، چهار چرخ در زیر این محصول تعبیه شده است.

چرخ گوشت EC06 دارای گلویی متحرک بوده و تیغه ی 42 و پنجره ی این محصول بصورت اتومات عمل می کنند.که این تنها یکی از دلایلی است که ایجاب کرده است تا مشتریان بی شماری از سراسر کشور جذب محصولات الکتروکار شوند.

موتور این دستگاه از نوع 3 فاز با قدرت 7.5 اسب بخار است و مناسب برای مشاغل سنگین و محیط های صنعتی می باشد. این چرخ گوشت قادر است که در مدت 1 ساعت، حجمی معادل 800 کیلوگرم بازدهی داشته باشد که این مقدار برای برآورده کردن نیاز شغلی هتل ها و رستوران ها و … کاملا قابل قبول است.

دستگاه معرفی شده کاملا مورد تایید از سوی استانداردهای جهانی است و تمامی قطعات بکار رفته در طراحی و ساخت این محصول، توسط به روزترین تکنولوژی ساخته شده است. علاوه بر این، قطعات این مدل از چرخ گوشت الکتروکار از جنس چدن می باشد که کاربران به راحتی می توانند این قطعات را جدا کرده و برای شست وشوی آن اقدام کنند.

محصول معرفی شده دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. جهت خرید این محصول ایده آل و یا کسب راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
 
بالا