جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن فائزین

برای بهره مندی از تمامی امکانات در انجمن ثبت نام کنید

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

مسلمان شدن یک دختر یهودی در اسراییل

  • نویسنده موضوع ahmad
  • تاریخ شروع

ahmad

کاربر فعال و مفید
13/1/13
319
0
0
شفا یافتن یک دختر ۲۰ ساله یهودی، او را به تحقیق در مورد دین مبین اسلام و آشنایی با این دین و ورودش به مرکز مطالعات دار السلام واداشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از پایگاه خبری الجزیره نت، این دختر عایشه نام دارد که در سال ۲۰۰۸ برای دیدن دوستش وارد یک شهرک عربی در فلسطین اشغالی شد و در راه برگشت به محل سکونت خود یک کتابچه به زبان عبری و با موضوع آموزه های اسلامی پیدا کرد. این کتابچه« راه سعادتمندی» نام داشت.

وی این کتاب را نگه داشت، ولی به آن توجهی نکرد، پس از مدتی بیمار شد تا اینکه بیماریش شدت یافت و همین مساله او را به خواندن این کتابچه واداشت؛ مطالب این کتاب به حدی سودمند بود که به او آرامش و اطمینان خاطر بخشید.

وی آرام آرام با گروهی از دعوتگران فلسطینی ساکن داخل آشنا شد که در مرکز مطالعات دار الاسلام فعالیت می کردند.
عایشه توانست از محضر این دعوتگران نهایت استفاده را بکند و بر اطلاعات خودش در مورد اسلام بیفزاید، مطالعات عمیق او موجب تقویت ایمان قلبی او شد.

وی در مصاحبه با این پایگاه، یادی از لحظه مسلمان شدن کرد و های های گریست و به همین خاطر نتوانست احساساتش را به صورت کامل بیان کند.

عایش تصریح کرد: « احساس می کنم که دوباره به دنیا آمده ام و عنایات ربانی شامل حال من شده است، آموزه های پاک و ناب و والای دین اسلام مرا به راه رستگاری و هدایت سوق داد.»

عایشه به همراه خانواده اش زندگی می کند، این خانواده هیچ شناختی نسبت به دین مبین اسلام ندارد، فقط پدرش از تصمیم عایشه برای مسلمانان شدن حمایت کرد، وی این تصمیم را از روی باور اتخاذ کرد، او به اسلاح ایمان مسلح است و مجدانه می کوشد تا آموزه های اسلام را یاد بگیرد، این در حالی که است که با چالش های اجتماعی و محیطی فراوانی مواجه است.

وی با الگوبرداری از اعضای این مرکز مطالعاتی یک جریانی را برای مسلمان کردن یهودیان به راه انداخته است .
 

mariya

کاربر فعال و مفید
9/3/13
274
0
0
الحمدلله الحمدلله الحمدلله

بسیار خوشحال کننده بود

الله همه رو هدایت کنه ، آمین

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا