مسلمان شدن هفت هزار آفریقایی در یک روز

  • نویسنده موضوع ahmad
  • تاریخ شروع

ahmad

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
13/1/13
نوشته‌ها
319
پسندها
0
«شیخ ابراهیم الطلحه» مبلغ و روحانی دینی اعلام کرد که تمام ساکنان یکی از روستاهای آفریقایی بعد از رساندن کمک* های غذایی و دارویی به آنان، با دیدن مهربانی مسلمانان، در یک روز واحد اسلام آوردند.

بر اساس گزارش پایگاه عربستانی السبق، شیخ ابراهیم در ادامه افزود: مهربانی و بخشش یکی از علمای دینی باعث اسلام آوردن تمام ساکنان روستا در آفریقای جنوبی شده به طوری که همگی یک صدا تکبیر گفته و تشهد اسلام آوردن را بیان کردند.

ساکنان روستا که اساسا دینی ندارند و تنها «می*خورند و می*نوشند» شیفته* ی اخلاق خوب و مهربانی مسلمانان شدند و با کمال خوش*حالی و صداقت به دعوت مسلمانان برای اسلام آوردن لبیک گفتند و تاکید کردند که زندگی* شان را طبق شریعت اسلامی تنظیم خواهند کرد.
رییس روستا بعد از صحبت با مسوولین مسلمانان و ارائه ی کمک*های غذایی و دارویی به اهالی تحت تاثیر اخلاق اسلامی قرار گرفت و بعد از گرد آوردن تمام اهالی در یک مکان، اسلام را به آنان معرفی کرد.

روستای مذکور سال* هاست که مبلغان اسلامی به خود ندیده است و هیچ کس تاکنون ٱنان را به اسلام دعوت نکرده بود، آنان جز نام اسلام؛ هیچ شناختی از آن نداشتند بنابراین اسلام را یک دین عادی فرض می کردند که هیچ ریشه ای ندارد.
 

mariya

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
9/3/13
نوشته‌ها
274
پسندها
0
خدا را هزار مرتبه شکر

امیدوارم که این دین مبین به سراسر ممالک جهان برسه و شاهد پیشرفت روز افزونش باشیم ،

الهی امین
 

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
نوشته‌ها
620
پسندها
1
مبلغان مسیحی برای تبلیغ عقائد خودشان کتب اناجبل اربعه را با بهترین چاپ و رایگان در اختیار مردم قرار میدهند آنگاه ما باید قرآن کریم را با هزینه بگیریم.

خانم آنجلنیا جولی بازیگر مشهور هالیوود یکی از مبلغان مسیحی است که با حضور در مناطق محروم جهان خاصتاً آفریقا به دعوت می پردازد . کم کاری شخصیت های مطرح وبزرگ مسلمانان سبب نفود این مبلغان شده است.
 
بالا