Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

مزیت برچسب اموال بارکد دار

labellandcoo

New member
2/23/23
1
0
چنانچه برچسب اموال شما دارای بارکد باشد، این بارکد های بدون خط، اقدام به ثبت اطلاعات می نمایند. بدین منظور که از طریق دستگاه هندهلد انجام می شود. اگر شما هم در موسسات آموزشی و یا مشاغلی مشغول به فعالیت هستید که اموال فیزیکی آن ها دارای موجودی وسیعی است، در جهت حفظ و نگهداری آن نیاز است تا بر رویشان لیبل های اموال بارکد دار را قرار دهید.

ثبت اطلاعات به روش دستی، کاری زمان بر و دشوار است در صورتیکه دستگاه های هندهلد به راحتی می توانند کار رمزگشایی این بارکد ها را در چند صدم ثانیه انجام داده و آن ها را برای اهداف ردیابی و نگهداری با پایگاه داده مقایسه می نمایند.

در واقع مزیت برچسب اموال بارکد دار این است که این اجازه را به شما می دهد تا ابزار و تجهیزات سازمانتان را پیگیری کنید تا چنانچه موقعیت مکانی آن ها تغییر یافته، اطلاع یابید. همچنین می توانند موجوردی این اموال را همه روزهای سال چک نمایند.

با اسکن بارکد این لیبل ها که بر روی دستگاه ها قرار گرفته، می توان از وضعیت تجهیزات اعم از تعمیرات دستگاه اطلاع یافت تا مانع از خرابی دستگاه شد. همچنین می توان با استفاده از این روش اطلاعات مربوط به گارانتی را بدست آورد.

برچسب بارکد دار


لیبل اموال بارکددار با کاربرد زیاد​

لیبل اموال بارکددار مناسب برای استفاده در کسب و کارهای مختلف است که بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ می توانند از این برچسب ها نهایت استفاده را ببرند.

ادارات دولتی و سازمان هایی نظیر انبارداری ها، خدمات درمانی، آموزش و پرورش، خدمات شهری و … از مشاغل پرمصرف برچسب اموال هستند.

انباردار ها از برچسب اموال بارکد دار به منظور کنترل فهرست موجودی خود و مدیریت کلی بر گردش کار استفاده می کنند. در خدمات درمانی، این اقلام در جهت نظارت بر تجهیزات بیمارستانی و وسایل پزشکی استفاده می شود.

آموزش و پروش اعم از دانشگاه ها، مدارس و … از این label برای پیگیری وسایل و تجهیزاتی مثل تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر و … استفاده می نمایند.

در خدمت شهری نیز کاربرد این برچسب مستحکم برای کد گذاری تجهیزات و ابزارها، بررسی مصرف مشترکین و همچنین مقابله با شرایط جوی در سازمان آب و برق و گاز قابل استفاده است.

 
بالا