جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن فائزین

برای بهره مندی از تمامی امکانات در انجمن ثبت نام کنید

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

فروش اینترنتی و خرید با بهترین لیست قیمت

sara21

New member
24/4/22
1
0
1
در این گونه درب های ضد سرقت جنبه های لوکس و تجملاتی ماننده دستگیره های لوکس و دورکوب و درکوب لوکس در آن حذف شده و درب در ساده تریق حالت تولید شده ضمن اینکه موارد امنیتی در آن رعایت شده(ورق فولادی شاید یکم ضعیف تر شده باشد و گشت آن کمتر از در های ضد سرقت معمولی باشد ولی حذف نمی شود و ورق امنیتی داخلی نیز فقط ضخامت آن کمی کمتر است) و فقط وزن سازه وشاسی فولادی به دلیل کم شدن ضخامت ورق فولادی کم تر است از حالت طبیعی!

یراق آلات استفاده شده در درب ضد سرقت بسیار مهم می باشد و باید به آن توجه نمود، دستگیره ها بهتر است از جنس استیل باشد و همچنین قفل استفاده شده بر روی درب از شرکت کاله ترکیه که در جهان رتبه اول رعایت استانداردهای جهانی را دارد و ساخت و کپی برداری از کلید آنها بسیار دشوار و در مواردی غیرممکن است. همچنین شما از این امکان برخوردار هستید که مطابق نیازتان و بر اساس جایگاهی که درب را استفاده می کنید اندازه و ابعاد درب را تعیین کنید و شرکت ها بر این اساس درب شما را بسازند. بحث درمورد نکات خرید درب ضد سرقت نیز در زندگی امروزی بسیار زیاد بوده و کارفرمایان باید به آن ها توجه نمایند.

هر دو این قفل ها ساخت شرکت کاله ترکیه با ضمانت پنج ساله می باشد. لازم به ذکر است که هر درب دارای دو قفل مجزا می باشد. در زمینه صفحه میانی نیز لازم به ذکر است که در صورتی که سارق موفق به شکستن روکش MDF درب شود، به صفحه فلزی بر می خورد که خم کردن این صفحه، علاوه بر طاقت فرسا بودن، سر و صدای بسیاری نیز به دنبال دارد و موجب بالا رفتن ریسک سارق می شود. درب ترک در گذشته طرفداران بسیاری داشت اما امروزه به دلیل افزایش قیمت ارز و تولید درب های ایرانی با کیفیت، خرید این درب ها دیگر مثل سابق نیست.

یکی از انواع درب های بسیار مقاوم در بازار می باشد. این رویه ها باید با توجه به محلی که می خواهید درب را نصب نمایید انتخاب شود. یراق دوم که پر مصرف ترین قفل در بین قفل ها نیز می باشد، یراق دو قفل است که در اکثر درب های دپو شده دربازار و مصرفی خانه ها این نوع قفل در ساختار درب های ضد سرقت استفاده شده است. در این روزها درب ایرانی با کیفیت از پرفروش ترین محصولات بازار می باشد که درب مدل ونوس و درب ضد سرقت لوکس ایرانی از مدرن ترین و پرفروش ترین مدل های درب در بازار می باشد.

درب های ایرانی از لحاظ کیفیت با محصولات ترک کاملا قابل رقابت می باشند. از جمله تجهیزات و راه کارها برای حفظ این امنیت می توان به این موارد اشاره داشت: استفاده از انواع دوربین مداربسته یا استخدام نگهبان تمام وقت، قفل های ضد سرقت مقاوم و همچنین نصب درب ضد سرقت. تعداد قفلها میتواند سارق را معطل کرده و او را از اقدام به سرقت منصرف کند، همچنین این مورد باعث میشود که افراد خانه و همسایههای بیشتری به دلیل زمان طولانی کلنجار رفتن دزد با درب به او مشکوک شوند.

همچنین قیمت درب ضد سرقت چینی دارای تنوع بسیار زیادی در بازار است. وزن سبک درب ضد سرقت چینی نشان از نازک بودن ورق فولادی ، استفاده از شبکه های هانی کامب مقوایی برای پر کردن فضای داخلی و ضعیف بودن چهارچوب دربرابر هرگونه ضربه را دارد ؛ قفل های مرکزی ( چنگکی ) بکار رفته هم از نام های تجاری نا آشنا هستند که حتی برخی موارد باعث باز نشدن درب ضد سرقت می شوند .

درب لابی چه کاربردی دارد؟ لابی ساختمان ها در طبقه ی همکف قرار دارد و مکان مشترکی برای همه ی واحد ها محسوب می شود. قفل درب های ضد سرقت دارای 11 زبانه می باشند که در سه جهت مختلف عمل میکنند. قفل های این دربها بصورت تک قفله می باشد که به راحتی با اهرم نمودن قابل باز شدن می باشند به این دلیل که زبانه های استفاده شده در قفل این درب ها معمولا توخالی و بی کیفیت است.

به طور مثال اگر قرار است درب را در بیرون از ساختمان مورد استفاده قرار دهید بهتر است از رویه چوبی استفاده نمایید که مقاوم در برابر رطوبت و تابش نورخورشید است. به طور مثال درب مورد استفاده در ویلا و کارخانه ها و ادارات باید دارای امنیت و مقاومت بیشتری نسبت به درب منازل و درب آپارتمانها باشد، در ساخت این دربها از ورق فولادی ضخیمتری نسبت به درب منازل استفاده شده است. رنگ هایی که در مورد درب های ضد سرقت ایرانی استفاده می شوند استاتیک بوده و قبل از مرحله رنگ آمیزی جرم گیری شده اند و به همین دلیل از دوام بسیار بالایی برخوردارند. این پروفیل ها از به صورت شبکه بندی درون درب کار می شوند.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا