روز پدر مبارک

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
trtrtrt
وقت همه شما خواهر برادران ایمانیم بخیر باشد ، امیدوارم حال همه شما بزرگواران شاد و اوقات به کامتان باشد ان شاالله .
امیدوارم طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد.
همانگونه که مطلع هستین امروز روز پدر هست و بنده این روز را به پدر عزیزم و همچنین همه برادران ایمانیم تبریک عرض میکنم، از خدای بزرگ عمری بلندو با عزت را برایتان خاستارم.
امیوارم زیر پرچم اسلام زندگی با برکتی داشته باشید.

[][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]

آخرین ویرایش:

hoda

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
2/9/13
پسندها
0
1374263090.jpg

پدر جان ، با یك دنیا شور و اشتیاق وضوی عشق می گیرم و پیشانی بر خاك می گذارم و خداوند را شكر می كنم كه فرزند انسان بزرگ و وارسته ای چون شما هستم. پدر جان عاشقانه دوستت دارم و دستانت را میبوسم.
ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال هست افتخارم . پدرجان باش و با بودنت باعث بودن من باش.

مهربانترین بابای دنیا عاشقتم وتاابد دوستت دارم.

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]اگر بدانی[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]چه کسی،کشتی زندگی را[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]از میان موج های سهمگین روزگار[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]به ساحل آرام رویاهایت[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]رسانده است؟[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]پدرت را می پرستی . . .

[/FONT]
1426378051.jpg

بالا