Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

خمیر پهن کن بهترین دستیار برای پخت نان و شیرینی!

fidarcoo

New member
3/5/23
2
0
fidarco.co
فیمار fimar، سازنده و عرضه کننده دستگاه هایی به بازار است که در قدرت و کیفیت مثل و مانندی ندارند و می توانند در کنار شما مانند دستیار حرفه ای عمل نمایند و در کار پخت کیک، شیرینی و انواع دسر ها به شما کمک کنند.

این دستگاه ها که به عنوان پرکاربر ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی شناخته می شوند مناسب در جهت ورز دادن و پهن کردن خمیر هستند که با سهولت و سرعت بخشی به این کار می توان آنها را به عنوان محصولی حرفه ای برای استفاده در شیرینی پزی ها، رستوران ها، نانوایی ها و غیره معرفی نمود.

ساخت این خمیر پهن کن ایتالیایی از بهترین و مقاوم ترین آلیاژ بوده تا استقامت در دستگاه را افزایش دهد. همچنین دارای بهترین راندمان و عملکرد است که سبب می شود تا با استفاده از آن در کسب و کارتان، رونق را به حیطه کاری خود ببرید. تمامی این ویژگی و خصوصیات به سبب بکار کیری فنون لازم و به روزی می باشد که در روند تولیدی این تجهیزات بکار رفته است. همانطور که در بالا مشاهده می نمایید این دستگاه ها ظاهری شیک دارند و با ظرافت خاصی طراحی شده اند که بی شک نگاه هر مخاطبی را به سمت خود مجذوب می سازند. تمامی این خمیر پهن کن ها از دو وردنه غلطان ساخته شده اند که خمیر را در زوایای مختلف پهن می کند. طول خمیر نیز در هر دستگاه متفاوت از دیگریست که خصوصیات مربوط به هر کدام را می توانید در صفحه مربوط به هر محصول با کلیک بر روی آن مطالعه نمایید.

شما با خرید این دستگاه خمیر پهن کن می توانید کار خود را آسان سازید چرا که حتی می توان برای پخت پیتزا هم از این دستگاه کمک گرفت، پس سطح کاربرد این محصول را باید گسترده در نظر داشت. خمیر پهن کن فیمار ایتالیا محصولی با عملکرد فوق العاده، آلیاژ مقاوم و بادوام، کیفیت عالی، کارایی مشخص و … است که در 4 مدل نمایش داده شده در بالا ارائه می گردد. در صورتیکه نیاز به راهنمایی و یا مشاوره قبل از خرید این محصولات را دارید می توانید از کارشناسان فروش ما کمک بگیرید. قیمت هر کدام از این محصولات بنا به تفاوت هایی که در آن ها وجود دارد، متفاوت است. شما مشتریان عزیز می توانید خرید خود را از این نمایندگی ( فیدار ) به روش حضوری و غیر حضوری انجام دهید.
 
بالا