جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن فائزین

برای بهره مندی از تمامی امکانات در انجمن ثبت نام کنید

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران توسط توزین سرویس

repairscale

New member
28/3/22
2
1
3
repairscale.ir
توزین سرویس یکی از نمایندگی های تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران است که با داشتن تیم قوی و خبره در این زمینه که متشکل از حرفه ای ترین تعمیرکاران است، به انجام این کار به صورت تخصصی می پردازد. این مجموعه در غرب تهران قرار دارد که می توانید جهت تماس با این مرکز با شماره قرار داده شده در وب سایت repairscale.ir تماس بگیرید.

همانطور که می دانید باسکول یک مقیاس توزین در جهت وزن کشی اقلام سنگین با ابعاد بزرگ است که در بسیاری از میادین میوه تره بار، فروشگاه های بزرگ و ... کارایی دارد. این دستگاه به نسبت دستگاه های ترازو، دارای قابلیت پذیرش ظرفیت بیشتری از بار برای وزن کشی است. امروزه این باسکول ها در ظرفیت های 150، 200، 300، 400، 500، و 1 تن تا 5 تن موجودند که می توان برحسب نیاز خود هر کدام را که مد نظر داشتید انتخاب نمایید. امروزه شاهد برند هایی در سطح بازار بوده ایم که در ساخت و عرضه باسکول دیجیتال در مدل های مختلف به بازار، موفق بوده اند که از این میان می توان، محک، پند، بی نظیر، کارا توزین و ... را نام برد.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را هم بخوانید: هزینه تعمیر باسکول دیجیتال

توجه داشت باشید که این محصولات نیز همانند سایر تجهیزات، با گذشت زمان و استفاده های مکرر، دچار ایراد و اشکالاتی خواهند شد، که نیاز به تعمیر دارند. در ادامه در نظر داریم تا به اشکالاتی که ممکن است در این سیستم های توزین دیجیتال، پیش بیاید بررسی کنیم.

aaDigital-scale-repair.jpg


تعمیر باسکول دیجیتال

توزین سرویس، نمایندگی تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران، با داشتن کادر مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات باسکول، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا یکسری ایرادات را در محل برای مشتریان رفع نماید. البته باید این مورد را به شما بگوییم که تمامی ایرادات در محل مشتری قابل حل نیست و یکسری ایرادات هستند که نیاز به مراجعه دستگاه به محل نمایندگی را دارد.

مشکلاتی در دستگاه که در محل مشتری قابل رفع است به شرح زیر می باشد:

 1. بسیاری از مواقع پیش می آید که باسکول دیجیتال با باتری کار نمی کند، و یا فقط مدت زمان بسیار کمی شارژ نگه می دارد، اگر این چنین مشکلی پیش آمده باید بگوییم که باتری دستگاه خراب شده و نیاز به تعویض دارد.
 2. نمایشگر باسکول پرش می کند، این مشکل مربوط می شود به قسمت تغذیه دستگاه شما.
 3. بسیاری از کاربران در زمان تماس با نمایندگی تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران، این مشکل را بیان می کنند که دستگاه روشن نمی شود. اگر پاور برد باسکول سوخته باشد، برق به دستگاه نمی رسد در نتیجه باعث می شود تا محصول شما روشن نشود.
 4. برای افزایش متراژ کابل دستگاه نیز می توانید با تماس با این مجموعه، این کار در محل برای شما انجام شود. نکته قابل ذکر این می باشد که، کابل برای تعویض نیاز دارد تا از قسمت ابتدا تا انتها آن تعویض و کابل جدیدی جایگزین گردد.
 5. نصفه نشان دادن نمایشگر نیز بدین معنی ست که ال ای دی نمایشگر نیم سوز شده و نیاز دارد تا تعویض شود.
 6. نیمه نشان دادن نمایشگر ها، این موضوع را می رساند که فلت نمایشگر باسکول پاره و قطع شده است. در این مورد نیاز است تا این قطعه را تعویض کنید.
 7. خراب شدن کیبورد هم لازم دارد تا آن را تعویض نمایید.
و اما مواردی که نیاز به تعمیرات در نمایندگی باسکول می باشد:

 1. اگر باسکول دیجیتال با باتری به خوبی کار نکند و باتری شارژ را نگه ندارد، نیاز است تا شارژر باتری را تعویض نمایید.
 2. در صورتی قرار گیری بار بر روی صفحه توزین و نشان ندادن وزن در نمایشگر دستگاه، احتمال این وجود دارد که لودسل دستگاه دچار عیب و ایراداتی شده باشد که باعث می شود تا اطلاعات را به نمایشگر انتقال ندهد.
 3. در صورت شکستن کلگی نمایشگر نیز لازم است تا این قطعه به صورت کامل تعویض شود.
 4. با شنیدن صدای بوق ممتد، باید گفت که بیش از ظرفیت تعیین شده بار بر روی دستگاه قرار داده شده و باعث شده تا لودسل دستگاه بخوابد.
Scale-repairs.jpg


توزین سرویس نمایندگی تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران

تعمیر باسکول دیجیتال باید در نمایندگی خدمات پس از فروش دستگاه انجام شود. توزین سرویس یکی از مراکز تعمیر باسکول دیجیتال در غرب تهران است که با تعمیر و تعویض قطعات باسکول و رفع ایرادات به بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان با هزینه ی مناسب، به ارائه خدمات می پردازد.

باسکول های دیجیتال، از مهم ترین سیستم های توزین دیجیتال محسوب می شوند که کوچک ترین عیب و یا نقص در دستگاه، عملکرد کل سیستم با مشکل مواجه می شود. و چه بسا در قیمت و هزینه ی های شما نیز به شدت تأثیر گذار باشد. بنابراین لازم است تا از قبل یک شناخت درباره ی مجموعه و یا تعمیرگاهی که قرار است دستگاه خود را برای سرویس و تعمیر به آن بسپارید، داشته باشید تا با خیال آسوده و راحت از انجام این کار، دستگاه خود را به این نمایندگی ارجاع دهید.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا