Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

ایراداتی که نیاز به تعمیر کالباس بر دستی دارد:

kalbasbr

New member
2/6/23
2
0
kalbasbor.com
از شایع ترین ایرادات، می توان به کند شدن تیغه اشاره کرد. تیغه کند شده نمی تواند برش های تمیز و یکدستی را برای شما ایجاد کند، پس چنانچه کالباسبر دستی شما با این چنین مشکلی مواجه شد، بهترین راه حل ممکن تیز کردن تیغه با استفاده از تیز کنی است که بر روی دستگاه سوار شده است. ولی نکته ی دیگری که در این جا پیش می آید، این می باشد که درست است این تیز کنی کار تیز کردن تیغ را انجام می دهد ولی باید بیان کنیم این روش به صورت اساسی قابل انجام نخواهد بود، پس اگر نیاز دارید تا کار تیز کردن تیغه به صورت اصولی قابل انجام باشد، لازم خواهد بود تا کار تیز کردن را به یکی از نمایندگی های مربوطه بسپارید.

سوالی که بیشتر کاربران برای تیغه دارند این است که چه زمانیکه نیاز به تعویض این قطعه مهم و کاربردی می باشد؟

برای تعویض تیغ باید بگوییم زمانی لازم است تا این قطعه را عوض کنید که کوتاه شده باشد، یعنی بر اثر تیز کردن های مکرر تیغه کوتاه می شود و زمانیکه قطر تیغ کمتر از قطر کالباس باشد، ضروریست تا این قطعه را عوض کنید. می توانید برای تهیه قطعه های اصل و با کیفیت از فروشگاه کالباس بر اقدام نمایید و مناسب با سایز دستگاه خود، تیغه مناسب را انتخاب کنید.

ایجاد آلودگی صوتی در دستگاه مربوط می شود به عملکرد موتور که به صورت ناصحیحی انجام می شود. می توانید سرویس موتور را به نمایندگی تعمیر کالباس بر دستی بسپارید.

از دیگر مشکلات شایع و دیده شده در این تجهیزات، کج و نامیزون بریدن، له و خرد کردن ژامبون است که احتیاج به بررسی دستگاه توسط یک تعمیرکار ماهر را می طلبد. همچنین معیوب شدن سیم برق، سوئیچ و یا موتور از دیگر ایراداتی است که نیاز به تعمیر دارد.

برای کار سرویس دسته درجه و تعویض حلزونی نیز می توانید دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر کالباس بر دستی ببرید. چناچه اسلایسر دستی شما نیز با این مشکل مواجه شد که تیغه چرخش نداشت، باید با یک تعمیرکار تماس بگیرید.
 
بالا