۸ فوت کوزهگری خانه داری

elmira

اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
1/8/15
نوشته‌ها
2
پسندها
0
۱. برای از بین بردن سوختگی ته دیگ یا روغن درون قابلمه یا تابه بهترین روش آن است که نصف لیوان سرکه و نصف لیوان آب را درون ظرف بریزید و آن را روی حرارت کم بگذارید.

۲. برای پیشگیری از جوانهزدن سیبزمینی در سبد آشپزخانه باید آنها را در محیطی به دور از رطوبت و روشنایی قرار دهید.

۳. اگر برنجتان دودگرفته برای از بینبردن بوی دود آن، یک پیاز را پوست بکنید و چند شیار روی آن ایجاد کنید تا بوی برنج را بهخود جذب کند.

۴. اگر تصمیم دارید با کمک چاقو نان را ببرید پیش از بریدن نان، چاقو را بهمدت یکدقیقه درون آب جوش فرو برید.

۵. برای آنکه کیک یا کیک بستنی شما به راحتی از قالب جدا شود بهترین روش این است که پیش از ریختن کیک درون ظرف کف ظرفتان کمی شکر بپاشید. اگر میخواهید گوشتی نرم و ترد داشته باشید، گوشت را بهمدت ۴۵ دقیقه درون مخلوطی از روغن زیتون و سرکه بخوابانید.

۶. برای جرمگیری سینک دستشویی آن را برای ۱۵ دقیقه از آب و سرکه پر کنید و سپس آن را با کمک اسکاچ بشویید.

۷. اگر از بدلیجات استفاده میکنید بهترین روش برای تمیزکردن آنها پاک کردن ظاهر زیورآلات با خاک اره یا پودر ماشین لباسشویی است.

۸. اگر تصمیم دارید از موز برای دراز مدت استفاده کنید. باید آن را درون آلومینیوم بپیچید و در ظرف میوه یخچال قرار دهید.
 

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
925
پسندها
2
محل سکونت
زیر آسمان خدا
بسیار ممنونم نکات خوبی بود اما برای مورد دوم بنده هم پیشنهادی دارم اینکه درون سبد سیب زمینی یک عدید سیب درختی قرار دهیم از جوانه زدن سیب زمینی جلوگیری میشود. و برای موردپنجم قبل از ریختن خمیر کیک درون قالب قالب را با روغن چرب کرده سپس به آن آرد بپاشید باید آرد مثل یک لایه یکدست تمامی سطح قالب ره به خود بگیرد سپس خمیر کیک را درون قالب بریزید.
 
بالا