چند نشانه* از علاقه *مندی *خانم*ها به* همسرشان

  • نویسنده موضوع ahmad
  • تاریخ شروع

ahmad

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
13/1/13
نوشته‌ها
319
پسندها
0
چند نشانه* از علاقه *مندی *خانم*ها به* همسرشان


اگر می بینید همسرتان در مورد مسائلی حتی کم اهمیت که برایش بازگو می کنید مشتاقانه اظهار نظر و ارائه پیشنهاد می کند، نشانه این است که او شما را بسیار دوست دارد و حتی کوچکترین مسائل شما نیز برای او دارای اهمیت است.

در صورتیکه شما به عنوان مرد خانواده نگران میزان علاقه مندی همسر خود نسبت به خودتان هستید، نکات زیر را در مورد رابطه خود کنترل کنید:

۱- نوع نگاه همسرتان به شما

با کمی سعی در شناخت همسرتان، شما به راحتی می توانید از نحوه نگاه همسرتان به خودتان متوجه شوید که رابطه تان در چه سطحی است. در صورتیکه نگاه او به شما مهربانانه و بدون هیچگونه تردیدی در آن باشد، متوجه خواهید شد که رفتارتان با او مناسب بوده است و همسرتان از بودن با شما خرسند است.

۲- پیشنهاد انجام کارهای دو نفره

یکی از نشانه های علاقه مندی همسرتان به شما، میزان پیشنهاد او به شما برای انجام کارهای دو نفره است، مثلا اصرار بر نوشیدن چای با همدیگر و یا رفتن به پارک و سینما می باشد. لذا با این نشانه شما متوجه خواهید شد که همسرتان از اینکه در کنار شما باشد لذت می برد و به شما علاقه مند است.

۳- سعی می کند در طول روز از شما خبر داشته باشد

اگر همسر شما در هنگام رفت شما به سرکارتان با خنده و روی باز شما را بدرقه می کند و یا در هنگام ورود به منزل با رفتاری مهربانانه از شما استقبال می کند و در طول مدت زمانی از روز که از هم جدا هستید با شما در تماس است و حال شما را جویا می شود و برایش نوع غذایی که در بیرون می خورید مهم است، این ها نشانه های این است که شما برای همسرتان بسیار ارزشمند هستید.

۴- برای شما همیشه وقت دارد

در محل کارش، در هنگام ورزش، در هنگام مکالمه تلفنی با فرد دیگر، زمانی که ببیند شما با او تماس گرفته اید، در اسرع وقت با شما تماس می گیرد و با شما صحبت می کند. حتی در شلوغ ترین زمان های کاری خود چه در کار بیرون از خانه و چه در کار منزل، حداقل برای شما پیامکی محبت آمیز ارسال می کند و به شما گوشزد می کند که برایش اهمیت دارید.

۵- اظهار تمایل برای رفتن به خرید همراه شما

در صورتیکه همسر شما در گفتار و در عمل از اینکه شما به همراهش برای خرید بیرون بروید اظهار خوشحالی و تمایل می کند، بدانید که او به شما احساس نزدیکی و دوستی بسیاری می کند. شاید برای مرد ها رفتن به خرید و مدت های طولانی راه رفتن چندان جالب نباشد، ولی زنی که علاقمند به همسرش می باشد، بسیار از خرید به همراه او لذت می برد.

۶- آماده است که به شما مشاوره بدهد

اگر می بینید همسرتان در مورد مسائلی حتی کم اهمیت که برایش بازگو می کنید مشتاقانه اظهار نظر و ارائه پیشنهاد می کند، شاید در نظر اول این حرکت همسرتان را دخالت در امور کاریتان تصور کنید در حالیکه شاید این اظهار نظر همسرتان نشانه این باشد که او شما را بسیار دوست دارد و حتی کوچکترین مسائل شما نیز برای او دارای اهمیت است.

۷- به خانواده تان احترام می گزارد

اگر می بینید که همسرتان به مادر و پدرتان احترام می گذارد و حتی علی رغم وجود دلخوری هایی که وجود دارد واکنشی نشان نمی دهد و احترام خود را به خانواده تان حفظ می کند، این نشانه علاقه مندی و احساسی است که به شما دارد.
 
بالا