همه کاربراااا بخونن لطفا

  • نویسنده موضوع faezin
  • تاریخ شروع

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
نوشته‌ها
1,168
پسندها
1
محل سکونت
فی ارض الله
سلام علیکم و رحمت الله
اگه از دوستان بپرسیم هدف از فرستادن پیامبران چه بود همه میگید هدایت کردن بشریت ، نجات مردم از ظلمات به روشنی ،سعادت مردم خلاصه خیر و صلاح مردم هر شخصی میاد یه چیزی میگه
حال از خود بپرس ما برای نصرت دینمون چه کردیم همه خوب میدونیم حضرت محمد (ص) اخرین پیامبر خدا بود و دیگه هیچ پیامبری نمیاد
وظیفه انتشار دین بر دوش ماست از خودت بپرس برای نشر دین چه کرده ای آیا تا حالا پرسیدی؟ تو همین فضای مجازی توی همین سایت فائزین چیکار کردی
انگار بعضی از دوستان اینجا رو با محیط دیگری اشتباه گرفتن
ساده میگم بدون پرده اون عزیزانی که افکارشون متناسب با این سایت نیست و فقط برای ایجاد تفرقه وارد سایت شدن بهتره خودشون از اینجا برن و یا اینکه سعی کنن به جای پست های که باعث تنش و تفرقه میشه پست های مناسب که ریشه اسلام رو قوی میکنه بزارن در غیر این صورت برای همیشه شرمنده حضورشون هستم
هدایت دست ما نیست هدایت دست الله متعاله ما فقط وسیله هستیم
ما اینجا نیومدیم سایتی ایجاد کنیم که دوستان بیان برای هم کوری بخونن این بگه مذهب من به حقه اون یکی بیاد بگه مذهب من بحقه
ما سایت رو ایجاد نکردیم دوستان بیان جدل کنن بحث کنن هر چی بخوان به هم بگن
آیا بزرگان دینیمون اینجور بودند ؟؟؟؟؟
در این سایت هر پستی که باعث بحث بشه بسته میشه هر کسی میتونه با این شرایط کنار بیاد میتونه بمونه هر کسی هم نمیتونه کنار بیاد سایت های زیادی هست میتونه بره اونجا هر چی دوست داره بگه ما در قبال پست شما دوستان مسئولیت داریم اگه توی این سایت هر حرف زده بشه به چشم مدیر سایت میبینن نه به چشم کاربر سایت
میگن میخواستی کنترل کنی
پس دیگه خود دانید این اخرین اخطار بود
همه اونایی که پستاشون بوی از بین بردن وحدت میشه
در اخر این سایت قانون داره لطفا همه مطالعه کنند .
قوانین سایت
1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . ایجاد ایدی با نام شخصیتهای معروف سیاسی مذهبی در سایت ممنوع وآیدیها ، آواتارها و امضاهای نامناسب فورا حذف خواهند شد.

2- از ايجاد نام هاي كاربري متعدد خودداري نماييد.

3- در صورتي كه كلمه عبور خود را فراموش كرديد با استفاده از بخش ارسال مجدد كلمه عبور رمز خود را بازيابي نماييد.

4- از ارسال نظرات شامل توهين , تكفير و كلمات غير اخلاقي خوداري فرمائید .

5- از نوشتن پست های توهین آمیز به مذاهب ، اديان ،قومیت ها و ملیت هاخودداری کنید . قرار دادن لینک یا فایل تصویری-صوتی-ویدئویی مستهجن/غیراخلاقی/سیاسی ممنوع میباشد

6- از پاسخ دادن و مقابله به مثل كردن با پست ها و نظرات توهين آميز خودداري فرماييد .

7- مدیران سایت می توانند در صورت مشاهده رعایت نکردن بند بند قوانین با کاربر مورد نظر برخورد کنند (اعم از : قفل ، مسدود سازی ، بن کردن آی پی و ...) که به صلاح دید مدیران سایت قابل اجرا است .

8- هر گونه مطلبی که از سایت و یا منبعی دیگر گرفته شده را با ذکر منبع در زیر نوشته خود قرار دهید .

9- لطفابراي جلوگيري از شلوغ شدن انجمن ها و بي نظمي در آنها ازارسال پست های غیرلازم ، پستهای تشکر ، اعلام موافقت و غیره خودداری نموده و برای چنین مواردی از قسمت پيام خصوصي و یا گزینه تشکر استفاده كنيد. ضمنا" در ارسالات خود به زبان فارسي تايپ نماييد.

10-فائزین وابسته به هیچ دسته گروه و حزبی نیست هر گونه بحث سیاسی منجر به بسته شدن کاربری و تعلیق آن خواهد گردید و مسئولیت آن با شخص خاطی می باشد .

اميدواريم با رعايت قوانين بتوانيم فضاي مناسبي براي تبادل افكار و انديشه فراهم نماييم .

و اهداف ما از ایجاد این سایت ::سرعت در تبادل معلومات، گستردگی اطلاعات، اختصار و فشردگی زمان و مکان بسیاری را بر این واداشته که این دنیا را با همه ی فراخی و وسعت، دهکده جهانی یا اتاق جهانی بنامند. امروزه با فشار دادن یک کلید و ارتباط با شبکه جهانی اینترنت هر شخصی می تواند خود را در آماج فرهنگ ها، سلیقه ها و تمدن های مختلف قرار دهد.

چنین امکاناتی که همگانی است (و معمولا به خدمت گرفتن آن نیاز به اذن و مجوز ندارد) تابع اصناف بشری و تنوع آنها در نگاه و رفتار، مجموعه ای رنگارنگ از افکار و دیدگاه ها و احیانا مجموعه ای مختلف از خوب و بد و زشت و زیبا را فراهم می آورد.
انسانها آزادند تا نگرش، رویکرد و راهکارهای خود را نسبت به واقعیت های موجود، با استفاده از وسایل مختلف در معرض دید همگان قرار دهند و دیگران نیز حق دارند با مطالعه ی دیدگاه های مختلف، بهترین را که به آن قناعت حاصل می کنند بپذیرند، همانگونه که آزادند به نقد علمی و منطقی آنچه را که نمی پسندند اقدام نمایند. به نظر می رسد ”اینترنت“ جز زمانی که ابزار دست هوس آلود انسان های مغرض یا بیمار قرار می گیرد ( که متاسفانه بیشترین فضا به این امور اختصاص یافته است) می تواند از جمله بهترین امکانات برای طرح دیدگاه های مختلف و تبادل افکار قرار گیرد.

بدیهی است که وجوب تبلیغ دین خدا همراه با ترس و خشیت از او، در حوزه ی ثوابت دینی قرار می گیرد و در هیچ زمان و مکانی تعطیل نمی گردد.چنانکه پر واضح است وسایل تحقق این مقصد شرعی در حوزه ی متغیرات جای گرفته و کاملا وابسته به زمان و مکان می باشد. هر وسیله ای که زمینه تبلیغ سریع و موثر را بهتر فراهم آورد در نزد اهل دعوت عزیزتر خواهد بود و باید بیشتر محل اهتمام قرار گیرد.
دلسوزان دینی که رساندن پیام دین را بر خود واجب دانسته و دغدغه ی اصلاح در سر دارند نمی توانند خود را از چنین نعمت بزرگی که زمینه ساز رساندن مفاهیم بلند دینی است محروم گردانند.دست اندر کاران سایت نوپای فائزین با اعتراف به کم بضاعتی خود در این میدان، اما با امیدی بزرگ و با اهدافی سترگ، تصمیمِ ورود به فضای بی انتهای اینترنت را با توکل به خدای بزرگ اتخاذ نموده، تا وظیفه و مسئولیتی را ادا کنند و از رهیافت این مهم اجر و ثوابی را در نزد خداوند بزرگ ( در صورتی که او بخواهد) دریافت نمایند.

فائزین با مرجعیت کتاب و سنت:


می کوشد با رعایت احترام و تکریم مخاطب و تاکید بر اصل میانه روی و اعتدال، بر وحدت و همگرایی به جای تفرق، دوستی به جای دشمنی و پرداختن به اصول به جای فروع همت گمارد. و معتقد است باید با رعایت درک اولویتها و با تاکید بر فقه واقع و شناخت نیازها و ضرورت ها، زمینه ی نشاط و پویایی را در فضایی علمی برای اهل قلم فراهم آورد.

فائزین تلاشی
است صمیمی جهت ایجاد ارتباطی دوستانه با مخاطبین خود، ارتباطی که بر مبنای دو اصل دلسوزی و امانت داری استوار است.

فائزین فرصتی
است برای بروز استعدادها، در محیطی که توانمندی ها، زمانی طولانی در انتظار شکوفایی و جلوه گری به سر برده است.

فائزین پاسخی
است به نیازها و سوالات نسل جدید، در روزگاری که اذهان زیر رگبار مرگبار تبلیغاتی دشمنان دین به محاصره در آمده است.

فائزین اقدامی
است در جهت همگامی با تغییر و تحول در میدان دعوت، در شرایطی که دعوت در چنبره ی روشها و اسلوب های سنتی و تقلیدی قرار گرفته است.

فائزین بستری است برای انعکاس آراء و نظریات مختلف در فضای گفتگوی سالم، تا نظریات در کارگاه نقد و تحقیق صیقل یافته، فربه گردد و همگان را فایده رساند.

با توکل بر خدا فائزین آمده است
، تا تلاشی را آغاز نماید، فرصتی را ایجاد کند، پاسخی را ارائه داده و با تلنگری اذهان را نوازش دهد، با عصر خود همگام گردد و نظریات را باز تاباند.

دستیابی به این اهداف و آرزوهای بلند جز به کمک خدواند وسپس، همراهی اندیشمندان و اهل فکر و صاحبان مسئولیت میسر نمی گردد. پس برخدای بزرگ توکل نموده واز اوکمک می خواهیم. و همچنین فرصت را غنیمت شمرده و از عموم فرهیختگان، اساتید و صاحبان تخصص و تجربه دعوت به عمل می آوریم تا با ارائه نظریات، مطالب و مقالات، زمینه ی شکوفایی و استحکام هر چه بیشتر نهال نو پایِ فائزین را فراهم آورند. امیدواریم که بتوانیم بدینوسیله بخشی از مسئولیت سنگین خود را ادا نماییم.

 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: admin1

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
810
پسندها
1
سلام دوست عزیز اقای فائزین

البته به نظرم اون تایپک جیش العدل می بایست برخی گفته ها ویرایش میشد نه اینکه حذف می شد البته نظر نظر شما هست دوست عزیز چون مدیر وبلاگ هستید . چون اگه قرار باشه ادم اختلاف نظر داشته باشه رو هر چیزی حتی یک تکه چوب ممکنه عوا بشه .
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: admin1

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
نوشته‌ها
1,168
پسندها
1
محل سکونت
فی ارض الله
برادر ماهان بعضی پست ها ویرایش شده میتونید از تالار اخرین ارسالات پست مورد نظر رو مشاهده بفرمائید پست بسته شده
مظمئنا بحث تا هر وقت ادامه داشته باشه به نتیجه نمیرسه پس بهترین کار بستن بود .
تشکر از نظرتون
 

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
193
پسندها
0
بسم الله والحمد لله وصلی الله علی رسول الله و علی اله واصحابه


با توجه به سخنان برادر فائزین در این رابطه که مسئولیت سایت با ایشون هست من حق را در مرحله اول به ایشان میدهم چرا که ایشان هم در مواردی چاره ای ندارد جز مسدود کردن تاپیکها

اما از طرفی هم نمیتوان در جامعه از باز گو کردن یک سری حقایق چشم پوشی کرد و بسیاری مطالب را نادیده گرفت .

برادر فائزین گفته اند :

وظیفه انتشار دین بر دوش ماست از خودت بپرس برای نشر دین چه کرده ای آیا تا حالا پرسیدی؟

و ما میخواهیم این وظیفه خود را به انجام برسانیم

اما:

اگر قرار بر این بشود که هر تاپیکی با ارسال چند پست انحرافی مسدود بشود دیگر جایی برای بازگو کردن اندیشه ها وحقایق نمیماند .

مگر میتوان پذیرفت که حقایق به دلیل اختلاف سلیقه ها کتمان شود؟

به نظر من بهتر ین راه این است که چگونگی تعامل و گفتگو را به یکدیگر بیاموزیم .

چگونگی اندیشیدن و تحقیق در مسائل را به یکدیگر یاد دهیم .

چگونگی شنیدن سخنان وپذیرفتن بهترینش را به هم بیاموزیم .

چگونگی نقد پذیری را به هم یاد دهیم .


نظر بنده به عنوان یک کاربر سایت فائزین این بود .

والسلام - الله ولی التوفیق
 
آخرین ویرایش:

tafgah

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
185
پسندها
2
کاملا با اقای مدیر موافقم

به نظر من هم چنین بحث هایی که باعث تنش میشه تو سایت نباید باشه

و در جواب برادر سامان با شماهم موافقم که میگید چگونگیای خوب رو بهم یاد بدیم این از اولین اهداف سایته و البته دین بزرگ و بدون نقص اسلام. (البته نه همه ی چگونگیای ذکر شده مثل اندیشیدن چون اندیشیدن رو همه بلدن هرکی به یه نوع مخصوص به خودشون)

اما این یاد دادنا با تاپیک های که همچین بحث هایی توشه و منو شما رو که برادر خاهر مسلمان هستیم رو جدا میکنه هیچکس چیز خوبی یاد نمیگیره.

یاد دادن و البته یاد گرفتن این چگونگی ها با روش های مخصوص و بهتری امکان پذیره نه با بحث ها و تنش هایی که نتیجه ای نداره.

به نظر من کمتر انگشتمون رو طرف مقابلمون بگیریمو بگیم تو مذهبت اینه تو خودت اینجوری هستی بهتره هرکسی انگشتش طرف خودش و مذهب و عقاید خودش باشه و هر نظریو در جای مناسب با بهترین نوع گفته بشه.

تافـــگــه
 

taha______alone

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
208
پسندها
0
فقط خواهشی که من دارم اینه شبهات پیرامون اصل دین اسلام(نه شیعه-سنی) رو بشه تو اینجا مطرح کرد.اخـــه راستشو بخواین من ادم با سواد غیر از تو این انجمن سراغ ندارم.حتی برخی معممینی که ازشان میپرسم یا اظهار بی اطلاعی میکنند یا طفره میرن یا جواب بی ربط میدن.اگه بشه اینجا مطرح بشه خیلی خوبه
 

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
925
پسندها
2
محل سکونت
زیر آسمان خدا
السلام علیکم و رحمة الله
ابتداء عرض کنم هر سایتی در چهار چوب و مسیر خاصی در حرکت هست و این مسیر حرکت و وجود مقصدی مشخص، مختص تمامی سایت هاست و سایت فائزین هم مسیری مشخص شده دارد، مسیری که در آن تنها رسیدن به کمال مقصد هست مسیری دور از جنجال های فرقه ایی و مطرح کردن اختلافات مذاهب
افرادی که میتوانند در این سایت عقاید خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و یا از مسائل دینی خواهران و برادران را آگاه کنند طبق قوانین دارای عقاید تعریف شده هستند. برخی از سایت ها در چهارچوب عقاید تشیع فعالیت میکنن و برخی سایت ها در چهارچوب عقاید اهل سنت پس شایسته نیست بی احترامی و جنجال شورت گیرد
و در این سایت برای حضورتون بنده پیشنهاد میکنم تنها در چهارچوب عقاید سایت قدم بردارید و یا به سایت هایی که اختلاف های مذاهب را برسی میکنن مراجعه کنید و فعالیت هم حتما با احترام همراه باشد .

پیشنهاد میکنم کتاب کتاب اصول ایمان از دیدگاه قرآن و سنت پیامبر(ص) از د.ماموستا سید زکریا حسینی را مطالعه کنید
ایشان میفرمایند وقتی مسلمانان جهان با یکدیگر درگیر بوده چگونه میتوانند به تبلیغ اسلام و انسجام امور مسلمانان بپردازند؟ و وقتی در مقابل یکدیگر بایستند فرصت مقابله با کافران را نداشته و مشغول سرکوب هم میگردند.

 
آخرین ویرایش:

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
نوشته‌ها
1,168
پسندها
1
محل سکونت
فی ارض الله
سلام علیکم و رحمت الله
ظاهرا باز تو سایت شاهد بحث های هستیم که هیچ سودی به حال کسی نداره و نهایتش میشه اون چیزی که هیچکسی دوست نداره
دوستان بارها اخطار دادیم بعضی ها اخراج شدن اما تعهد دادن که باز تکرار نکنن اما متاسفانه باز شروع شده
این پست رو بالا اوردم صرفا جها اگاهی ان شاءالله رعایت بشه در غیر این صورت برخورد خواهد شد .
موفق باشید
 
تاریخ ثبت‌نام
18/7/15
نوشته‌ها
6
پسندها
0
سلام علیکم و رحمت الله
ظاهرا باز تو سایت شاهد بحث های هستیم که هیچ سودی به حال کسی نداره و نهایتش میشه اون چیزی که هیچکسی دوست نداره
دوستان بارها اخطار دادیم بعضی ها اخراج شدن اما تعهد دادن که باز تکرار نکنن اما متاسفانه باز شروع شده
این پست رو بالا اوردم صرفا جها اگاهی ان شاءالله رعایت بشه در غیر این صورت برخورد خواهد شد .
موفق باشید

به برادران شیعه بگید توهین نکنن تا ما هم جواب ندیم چون من و یا حتی بقیه هم نمیتونم شاهد توهین به صحابه باشن
 

آلبانی

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/4/13
نوشته‌ها
457
پسندها
0
سلام علیکم و رحمت الله
اگه از دوستان بپرسیم هدف از فرستادن پیامبران چه بود همه میگید هدایت کردن بشریت ، نجات مردم از ظلمات به روشنی ،سعادت مردم خلاصه خیر و صلاح مردم هر شخصی میاد یه چیزی میگه
حال از خود بپرس ما برای نصرت دینمون چه کردیم همه خوب میدونیم حضرت محمد (ص) اخرین پیامبر خدا بود و دیگه هیچ پیامبری نمیاد
وظیفه انتشار دین بر دوش ماست از خودت بپرس برای نشر دین چه کرده ای آیا تا حالا پرسیدی؟ تو همین فضای مجازی توی همین سایت فائزین چیکار کردی
انگار بعضی از دوستان اینجا رو با محیط دیگری اشتباه گرفتن
ساده میگم بدون پرده اون عزیزانی که افکارشون متناسب با این سایت نیست و فقط برای ایجاد تفرقه وارد سایت شدن بهتره خودشون از اینجا برن و یا اینکه سعی کنن به جای پست های که باعث تنش و تفرقه میشه پست های مناسب که ریشه اسلام رو قوی میکنه بزارن در غیر این صورت برای همیشه شرمنده حضورشون هستم
هدایت دست ما نیست هدایت دست الله متعاله ما فقط وسیله هستیم
ما اینجا نیومدیم سایتی ایجاد کنیم که دوستان بیان برای هم کوری بخونن این بگه مذهب من به حقه اون یکی بیاد بگه مذهب من بحقه
ما سایت رو ایجاد نکردیم دوستان بیان جدل کنن بحث کنن هر چی بخوان به هم بگن
آیا بزرگان دینیمون اینجور بودند ؟؟؟؟؟
در این سایت هر پستی که باعث بحث بشه بسته میشه هر کسی میتونه با این شرایط کنار بیاد میتونه بمونه هر کسی هم نمیتونه کنار بیاد سایت های زیادی هست میتونه بره اونجا هر چی دوست داره بگه ما در قبال پست شما دوستان مسئولیت داریم اگه توی این سایت هر حرف زده بشه به چشم مدیر سایت میبینن نه به چشم کاربر سایت
میگن میخواستی کنترل کنی
پس دیگه خود دانید این اخرین اخطار بود
همه اونایی که پستاشون بوی از بین بردن وحدت میشه
در اخر این سایت قانون داره لطفا همه مطالعه کنند .
قوانین سایت
1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند . ایجاد ایدی با نام شخصیتهای معروف سیاسی مذهبی در سایت ممنوع وآیدیها ، آواتارها و امضاهای نامناسب فورا حذف خواهند شد.

2- از ايجاد نام هاي كاربري متعدد خودداري نماييد.

3- در صورتي كه كلمه عبور خود را فراموش كرديد با استفاده از بخش ارسال مجدد كلمه عبور رمز خود را بازيابي نماييد.

4- از ارسال نظرات شامل توهين , تكفير و كلمات غير اخلاقي خوداري فرمائید .

5- از نوشتن پست های توهین آمیز به مذاهب ، اديان ،قومیت ها و ملیت هاخودداری کنید . قرار دادن لینک یا فایل تصویری-صوتی-ویدئویی مستهجن/غیراخلاقی/سیاسی ممنوع میباشد

6- از پاسخ دادن و مقابله به مثل كردن با پست ها و نظرات توهين آميز خودداري فرماييد .

7- مدیران سایت می توانند در صورت مشاهده رعایت نکردن بند بند قوانین با کاربر مورد نظر برخورد کنند (اعم از : قفل ، مسدود سازی ، بن کردن آی پی و ...) که به صلاح دید مدیران سایت قابل اجرا است .

8- هر گونه مطلبی که از سایت و یا منبعی دیگر گرفته شده را با ذکر منبع در زیر نوشته خود قرار دهید .

9- لطفابراي جلوگيري از شلوغ شدن انجمن ها و بي نظمي در آنها ازارسال پست های غیرلازم ، پستهای تشکر ، اعلام موافقت و غیره خودداری نموده و برای چنین مواردی از قسمت پيام خصوصي و یا گزینه تشکر استفاده كنيد. ضمنا" در ارسالات خود به زبان فارسي تايپ نماييد.

10-فائزین وابسته به هیچ دسته گروه و حزبی نیست هر گونه بحث سیاسی منجر به بسته شدن کاربری و تعلیق آن خواهد گردید و مسئولیت آن با شخص خاطی می باشد .

اميدواريم با رعايت قوانين بتوانيم فضاي مناسبي براي تبادل افكار و انديشه فراهم نماييم .

و اهداف ما از ایجاد این سایت ::سرعت در تبادل معلومات، گستردگی اطلاعات، اختصار و فشردگی زمان و مکان بسیاری را بر این واداشته که این دنیا را با همه ی فراخی و وسعت، دهکده جهانی یا اتاق جهانی بنامند. امروزه با فشار دادن یک کلید و ارتباط با شبکه جهانی اینترنت هر شخصی می تواند خود را در آماج فرهنگ ها، سلیقه ها و تمدن های مختلف قرار دهد.

چنین امکاناتی که همگانی است (و معمولا به خدمت گرفتن آن نیاز به اذن و مجوز ندارد) تابع اصناف بشری و تنوع آنها در نگاه و رفتار، مجموعه ای رنگارنگ از افکار و دیدگاه ها و احیانا مجموعه ای مختلف از خوب و بد و زشت و زیبا را فراهم می آورد.
انسانها آزادند تا نگرش، رویکرد و راهکارهای خود را نسبت به واقعیت های موجود، با استفاده از وسایل مختلف در معرض دید همگان قرار دهند و دیگران نیز حق دارند با مطالعه ی دیدگاه های مختلف، بهترین را که به آن قناعت حاصل می کنند بپذیرند، همانگونه که آزادند به نقد علمی و منطقی آنچه را که نمی پسندند اقدام نمایند. به نظر می رسد ”اینترنت“ جز زمانی که ابزار دست هوس آلود انسان های مغرض یا بیمار قرار می گیرد ( که متاسفانه بیشترین فضا به این امور اختصاص یافته است) می تواند از جمله بهترین امکانات برای طرح دیدگاه های مختلف و تبادل افکار قرار گیرد.

بدیهی است که وجوب تبلیغ دین خدا همراه با ترس و خشیت از او، در حوزه ی ثوابت دینی قرار می گیرد و در هیچ زمان و مکانی تعطیل نمی گردد.چنانکه پر واضح است وسایل تحقق این مقصد شرعی در حوزه ی متغیرات جای گرفته و کاملا وابسته به زمان و مکان می باشد. هر وسیله ای که زمینه تبلیغ سریع و موثر را بهتر فراهم آورد در نزد اهل دعوت عزیزتر خواهد بود و باید بیشتر محل اهتمام قرار گیرد.
دلسوزان دینی که رساندن پیام دین را بر خود واجب دانسته و دغدغه ی اصلاح در سر دارند نمی توانند خود را از چنین نعمت بزرگی که زمینه ساز رساندن مفاهیم بلند دینی است محروم گردانند.دست اندر کاران سایت نوپای فائزین با اعتراف به کم بضاعتی خود در این میدان، اما با امیدی بزرگ و با اهدافی سترگ، تصمیمِ ورود به فضای بی انتهای اینترنت را با توکل به خدای بزرگ اتخاذ نموده، تا وظیفه و مسئولیتی را ادا کنند و از رهیافت این مهم اجر و ثوابی را در نزد خداوند بزرگ ( در صورتی که او بخواهد) دریافت نمایند.

فائزین با مرجعیت کتاب و سنت:


می کوشد با رعایت احترام و تکریم مخاطب و تاکید بر اصل میانه روی و اعتدال، بر وحدت و همگرایی به جای تفرق، دوستی به جای دشمنی و پرداختن به اصول به جای فروع همت گمارد. و معتقد است باید با رعایت درک اولویتها و با تاکید بر فقه واقع و شناخت نیازها و ضرورت ها، زمینه ی نشاط و پویایی را در فضایی علمی برای اهل قلم فراهم آورد.

فائزین تلاشی
است صمیمی جهت ایجاد ارتباطی دوستانه با مخاطبین خود، ارتباطی که بر مبنای دو اصل دلسوزی و امانت داری استوار است.

فائزین فرصتی
است برای بروز استعدادها، در محیطی که توانمندی ها، زمانی طولانی در انتظار شکوفایی و جلوه گری به سر برده است.

فائزین پاسخی
است به نیازها و سوالات نسل جدید، در روزگاری که اذهان زیر رگبار مرگبار تبلیغاتی دشمنان دین به محاصره در آمده است.

فائزین اقدامی
است در جهت همگامی با تغییر و تحول در میدان دعوت، در شرایطی که دعوت در چنبره ی روشها و اسلوب های سنتی و تقلیدی قرار گرفته است.

فائزین بستری است برای انعکاس آراء و نظریات مختلف در فضای گفتگوی سالم، تا نظریات در کارگاه نقد و تحقیق صیقل یافته، فربه گردد و همگان را فایده رساند.

با توکل بر خدا فائزین آمده است
، تا تلاشی را آغاز نماید، فرصتی را ایجاد کند، پاسخی را ارائه داده و با تلنگری اذهان را نوازش دهد، با عصر خود همگام گردد و نظریات را باز تاباند.

دستیابی به این اهداف و آرزوهای بلند جز به کمک خدواند وسپس، همراهی اندیشمندان و اهل فکر و صاحبان مسئولیت میسر نمی گردد. پس برخدای بزرگ توکل نموده واز اوکمک می خواهیم. و همچنین فرصت را غنیمت شمرده و از عموم فرهیختگان، اساتید و صاحبان تخصص و تجربه دعوت به عمل می آوریم تا با ارائه نظریات، مطالب و مقالات، زمینه ی شکوفایی و استحکام هر چه بیشتر نهال نو پایِ فائزین را فراهم آورند. امیدواریم که بتوانیم بدینوسیله بخشی از مسئولیت سنگین خود را ادا نماییم.


وعلیکم السلام ورحمة الله وبرکاته.
برادر فائزین، مقصر خودِ شما نیز هستید.
شما می دونید هر شبهه ای که اینجا از طرف این منحرفها پخش بشه، شما هم در گناه اون شریک هستید؟
چون با امکانات شما و اجازه ی شما این چیزها داره پخش می شه.
باید سختگیر باشید. چه دلیلی داره اینجا بیان و بخواد با توهین به اهل سنت، شبهاتش رو پخش کنه؟
سامان و امثال سامان چون شما بهشون اجازه دادید اینجا مشغول هستند. باید بیشتر مواظب باشید.
 

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
193
پسندها
0
وعلیکم السلام ورحمة الله وبرکاته.
برادر فائزین، مقصر خودِ شما نیز هستید.
شما می دونید هر شبهه ای که اینجا از طرف این منحرفها پخش بشه، شما هم در گناه اون شریک هستید؟
چون با امکانات شما و اجازه ی شما این چیزها داره پخش می شه.
باید سختگیر باشید. چه دلیلی داره اینجا بیان و بخواد با توهین به اهل سنت، شبهاتش رو پخش کنه؟
سامان و امثال سامان چون شما بهشون اجازه دادید اینجا مشغول هستند. باید بیشتر مواظب باشید.


جناب البانی سلام

باز هم که خواستی با جو سازی خود را سوار بر امواج خیال بکنی

آقای محترم چرا تو هم مثل خیلی از هم فکرهات هر جا که کم اوردید میخواهید مخالفین افکارتون را از صحنه حذف کنید؟

مثل افکار تو توی این بیت شعر هست که

گنه کرد در بلخ آهنگری ...به ششتر زدند گردن مسگری

اگر فکر کرده اید با رفتن من میتونید افکار وهابیت را در جامعه نشر بدید سخت در اشتباه هستید

هر کسی که با دقت به نوشته ها و اعتقادات شما دقت کنه متوجه میشه که به اکثر کاربر ها مشکل دارید

بنا بر این فکر نکنم با رفتن من مشکل شما حل میشه

بنا بر این از شلوغ بازی و انحراف افکار دست بردار
 

heravi-abooansar

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
4/3/13
نوشته‌ها
215
پسندها
0
البانی تنها نیست . حرف حرف دل همه است
 

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
193
پسندها
0
البانی تنها نیست . حرف حرف دل همه است

بله این را می دانم و قبلا هم گفته ام که البانی برای خودش باند و گروهی داره

و دقیقا افکارتان برای همه آشکار شده

این را همه متوجه شده اند مخصوصا مدیریت سایت


 

heravi-abooansar

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
4/3/13
نوشته‌ها
215
پسندها
0
عجب پس همه شدند البانی و باند و گروهش چون مخالف شما هستند !

ضمنا من فکرم را با افتخار بیان میکنم . اعتقادم را مثل شما برایم ننگ نمیدانم تا بخواهم با دروغ و کلک از بقیه پنهانش کنم و بعد اشکار شود ...
 
آخرین ویرایش:

آلبانی

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/4/13
نوشته‌ها
457
پسندها
0
بنده اگر در این سایت با برخی مشکل دارم، من و اون برخی، با مردانگی آنچه را که بهش معتقدیم بیان می کنیم و سعی می کنیم در میزان قرآن و سنت بذاریم.
چون امثال شمای بی شخصیت نیستیم که عقاید مزخرفتان را پنهان کرده اید و سعی می کنید از راه های مختلف به آن گریز بزنید.
نیازی هم به رو کردن دست نیست. هر چه که هست خودمان بیان می کنیم. نیازی به دلقک بازی امثال شماها نیست.


 

سامان

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
نوشته‌ها
193
پسندها
0

امثال شمای بی شخصیت نیستیم که عقاید مزخرفتان را پنهان کرده اید و سعی می کنید از راه های مختلف به آن گریز بزنید.
نیازی هم به رو کردن دست نیست. هر چه که هست خودمان بیان می کنیم. نیازی به دلقک بازی امثال شماها نیست.


من اگر میخواستم اعتقاداتم را مخفی کنم وبلاگ و اسنادم را برای همه معرفی نمیکردم

هم خودت و هم باند وگروهت میتونید ( در آدرس موجود در امضائم) اعتقادات من را ببینید

به حول و قوه الهی تا زمانی که زنده باشم با افکار و اندیشه های وهابیت مقابله کرده و اسناد را نشر میدهم .


 
بالا