فرمانده داعش اعلام کرد عربستان مرکز دارالخلافه خواهد شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
درود دوستان عزیز انجمن فائزین

عجب آدمای باحالی هستن این داعشی ها هرچند مسلمون نمیدانمشون ولی حال میکنم با کاراشون jhjhjhj

یک فرمانده داعش پس از ورود به شهر عین*العرب در شمال شرق سوریه اعلام کرد: کُردها مسلمان نیستند. اگر خلافت اسلامی را بپذیرند و مسلمان شوند، و یا جزیه بپردازند، در امان خواهند بود؛ در غیر این صورت باید بمیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، یکی از فرماندهان گروهک تروریستی تکفیری داعش که در عملیات اشغال شهر عین العرب شرکت داشت، در اظهاراتی کُردها را غیر مسلمان دانست و اعلام کرد: کُردها مسلمان نیستند و همان حکمی که در مورد رافضی*ها، ایزدی*ها و مسیحی*ها اجرا کردیم برای کُردها نیز اجرا خواهد شد.

وی که خود را «ابوخالد عبدالله» معرفی کرد، در ادامه اظهارات خود افزود: کُردها یک قوم مجوس و ایرانی هستند و من نمی*دانم در سرزمین اعراب چه کار می*کنند.

وی در ادامه اظهارات خود گفت: ما به مجاهدین دستور داده*ایم که با دختران و زنان کُرد مثل دختران و زنان رافضی، ایزدی و مسیحی رفتار کنند.

وی با تاکید بر این نکته که اگر کردها خلافت دولت اسلامی را بپذیرند و اسلام بیاورند در امان خواهند بود، گفت: مردم هر شهری که توسط مجاهدین آزاد می*شوند مختارند که دو راه را برگزینند یا خلافت دولت اسلامی را قبول کنند که در این صورت در امان خواهند بود و یا جزیه بدهند و به قوانین دولت اسلامی پایبند باشند.

وی افزود: در غیر این صورت راه سومی جز مرگ برای این افراد وجود ندارد.

ابوخالد گفت: مردان کردی که در برابر دولت اسلامی مقاومت کنند ریختن خونشان مباح است و نکاح زنان و دختران آنان برای مجاهدین هیچ منعی ندارد.

این فرمانده تروریست*های داعش در ادامه اظهارات خود افزود: ما به سران غاصب و حاکم بر کشورهای اسلامی اعلام می*کنیم که اگر با دولت اسلامی بیعت نکنند به زودی مجاهدین ما به سراغ آنان خواهند آمد.

وی ضمن هشدار به عربستان سعودی و امارات متحده عربی به دلیل شرکت در ائتلاف نظامی علیه داعش اعلام کرد: بدانید که از زیر زمین و از طریق تونل هم که شده مجاهدین ما شبانه وارد کاخ*هایتان خواهند شد.

ابوخالد همچنین تاکید کرد که آزادسازی اماکن مقدس مکه و مدینه از دست آل سعود در دستور کار دولت اسلامی قرار گرفته است و این سرزمین*های مقدس به زودی آزاد خواهند شد.

وی در پایان گفت: دارالخلافه دولت اسلامی در نهایت شهر شریف و مقدس مکه خواهد بود.

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
داعش ادم رو یاد اورگ های و لشکر شیطان در فیلم ارباب حلقه ها می ندازه
lord-of-the-rings-orcs.jpg

فکر کنم بهترین تصویر ذهنی برای این گروه وحشی همین باشه

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
داعش ادم رو یاد اورگ های و لشکر شیطان در فیلم ارباب حلقه ها می ندازه
lord-of-the-rings-orcs.jpg

فکر کنم بهترین تصویر ذهنی برای این گروه وحشی همین باشه

اگر بدتر از این اورگ های و لشکر شیطان در فیلم ارباب حلقه ها نیست منم داعش رو به همین شکل تصور میکنم البته زود تصمیم نگیرید. شاید وحشی تر هم باشه

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
این خبر دروغه و اساسی ندارد ... کوبانی (عین العرب) اصلاً اشغال نشده تا اینکه این مردک (ابو خالد عبدالله) بخواد رجزخوانی کنه ... اشغال عین العرب فقط به اطراف و بعضاً برخی از قسمت های حاشیه شهر معطوفه نه داخل یا کل شهر و به لطف الهی آزادسازی داره به سرعت صورت میگیره و اکراد مسلمان و سایر احزاب کُرد به شدت دارن با این داعشی های خوارج مقابله میکنن و صدها تن از آنها را به درک واصل کردن

از طرفی هم ما از تعدی به دشمنان نیز نهی شدیم یکی از تعدی و تجاوز که مخالف عدالت هستش اینه که با دشمن هرگونه برخوردی که بعضاً خلاف اخلاق اسلامیه انجام نشه ، اسلام این را نمی پذیرد.

پخش شایعات و افترائات بر ضد دشمن شرعاً جایز نیست و از مصادیق تعدی به دشمن قلمداد می شود چون اصل شایعه پراکنی که با دروغ و غلو همراه است در همه حال نهی شده است.

این اخبار مستند نیستند و صرفاً از فلان گروه خبرسازی که باشد پذیرش آن ملاک نیست، اینگونه اخبار را باید از منابع اصلی گرفت.

برای اطلاع از احوال کوبانی به سایت ذیل مراجعه شود ...

http://jabhetakrad.com/

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
اگر این سایتهای که شما مطالب تان را ازاش نقل می کنید، بگویند برف سفید است، من میگم دروغ میگی سیاه هست.
به الله سوگند 80% و حتی 90% حرفهاشان دروغ و توطئۀ محض است.
بسیار خوشباور بیجا هستیم.

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
ای بابا
بابا من ملحد من رافضی اصلا من عشقم داعشه میشه شما جدل نکنید و اهانت نکنید به هم
ببخشید ولی من از دین و اسلامی که این عاقبتش باشه بیزارم چون بدترین حرمت شکنی های حال حاضر رو میبینم پیروان این دین انجام میدند
طرف رفته بوده ژاپن خاطراتشو تعریف میکنه میگه رفته بودم چایخونه گیج شدم هر کسی میومده میگفته دوتا چای یکی برای دیوار یکی برا خودم!

طرف چایی خودشو میخوره پول دوچایی رو حساب میکرده و میرفته بیرون چندین نفر همین کارو انجام دادن بدتر کنجکاو شدم تا اینکه یکی با لباس های ناجور اومده دیدم فقیره گفته بیزحمت یک چایی به حساب دیوار
دیدم طرف گارسونه یک چایی آورد و اونایی که به حساب دیوار چایی گذاشته بودن از لیست یکی رو خط زد

یارو چایی رو خورد و بدون حساب کردن پولی خارج شد!

حالا اونا رو نگاه

ما رو نگاه تا میبینیم یکی عقایدش نظرات ما رو تایید نمیکنه یا دنبال ضایع کردنش میفتیم یا از اجتماع فراریش میدیم در آخر که راهی نباشه به باد فحش میگیریم همو

بقول شکسپیر ای مرگ بیا که زندگی مارا کشت!

عاطفه

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
24/4/13
پسندها
0
باز حرف از داعش شد اختلاف نظر، دعوا،توهین،تحقیر،هتک حرمت،قهر و خداحافظ شروع شد...
مدیران محترم این تاپیک رو ببندین بهتره
دوستان لطفاً سعی کنید تا از صحت یه خبر مطمئن نشدین اینجا نذارید تا از این بحثا پیش نیاد... صحبت کردن درمورد چنین موضوع حساسی مسئولیت داره چون ممکنه راه مخاطبین رو مشخص کنه و یه نفر طبق دیدگاهی که شما ارائه میدین به طرف یه گروه جذب بشه یا ضدش بشه درحالی که حقیقت هنوز مشخص نیس، دین و دنیای یه نفر ممکنه با هر حرف و نظر شما به خطر بیفته، فتامل...
نظر هر کس محترمه... عقاید هر کس مثل مسواکه خواهشا توی حلق همدیگه جاش نکنین...
اگه از کسی یا گروهی خوشتون نمیاد دلیل نمیشه شروع به توهین یا تحقیر اونا یا طرفداراشون کنید ... تا وقتی حقیقت آشکار نشده قاضی نشید لطفاً...
یادمون باشه با شکستن پای دیگران ما بهتر راه نخواهیم رفت پس برای اثبات نظرو عقیده خودمون دیگرانو تحقیر نکنیم...
این رفتارا بدور از شان یه مسلمون هستش... اسلام دین دوستی و مودته... دین برادریِ...
خواهشا به دنبال شباهت های همدیگه باشین و به تفاوتهای همدیگه احترام بذارید...

faezin

مدیریت
Administrator
تاریخ ثبت‌نام
6/1/13
پسندها
1
راننده اي که مي خواهد اتومبيلش را از کوچه اي تنگ عبور دهد که فقط به اندازه يک خودرو، عرض دارد، بايد کاملا احتياط کند و اتومبيلش را به آرامي از کوچه تنگ ، عبور دهد؛ حال اگر راننده، بخواهد اتومبيل را با سرعت در اين کوچه براند، حتماً اتومبيلش، به دو طرف مي خورد و خراب مي شود. ماشين، همان ماشين است و سرعت کم و زياد، راه را کم و زياد نمي کند؛ فقط روش عبور از کوچه تنگ فرق مي کند. يکي با احتياط رد شد و ديگري، بي احتياطي و شتاب کرد و زيان ديد.
نهال کوچکي که مي کاريم، اگر کم کم و به اندازه آبياري شود، رشد مي کند؛ اما اگر تمام اين آبها، يک دفعه روي آن ريخته شود، از ريشه بيرون مي آيد؛ مقدار آب، يکي است، اما روش آبياري فرق مي کند. هر کس لباس خود را آرام و آهسته در بياورد، لباس او سالم خواهد ماند. اما کسي که با تمام قدرت لباس خود را از تنش بيرون بکشد، لباسش پاره خواهد شد.
بحث شما دوستان عزیز هم مطمئنا نتیجه ای نخواهد داشت به قول دوستمون که گفت از اسلام بیزارم این شد نتیجه جدال ؟
یکی از اسلام زده شد و ممکنه اشخاص دیگر هم بدبین بشن
فراموش نکنیم :
اسلام دين رحمت است قوانين و احکام آن در اصول وفروع براساس محبت، شفقت، مهرباني و دلسوزي گذاشته شده است. بنا براين بديهي است که پيامبر بزرگ اسلام - صلى الله عليه وآله وسلم - فرستاده نشده اند مگر بخاطر رحمت و شفقت و دعوت مردم بسوي رحمت بيکران الله سبحان، قسميکه خداوند - جل جلاله - ميفرمايد: {وَمَا أَرْسَلْنَاكَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِينَ} ... الأنبياء: 107
(وترا نفرستاديم جز رحمتي براي عالميان) و طوريکه خود ايشان - صلى الله عليه وآله وسلم -همچنان فرموده اند: (من محمد هستم ... نبي توبه و نبي رحمت ميباشم).
پس این پست بسته میشه و متون دوستان هم حذف
موفق و تندرست باشید./

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
جزاک الله خیرا برادر فائزین
منم کاملا با فرموده های برادر فائزین موافق هستم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا