دقت کردن های حقیقی و خنده دار

Pesare Aftab

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
0
وب سایت
www.forum.parood.ir
سلام بچه های گل فائزین gqwre

تا حالا دقت کردین این مغازه دارها که بهشون میگی همون توی ویترینی رو میخوام میگن همون یکیه واسه نمونه ست ؟ وقتی یکی بیشتر نیست نمونه چیه پس ؟

دقت کردین یه تخمه تلخ و مونده که بخوری پنجاه تا تخمه سالم هم پش بندش بخوری عمرا اگه مزش بره ؟

دقت کردین تو این فیلما که نشون میدن هر کی میفته تو آب اصلا شنا بلد نیست ولی اون که بیرن واستاده در حد یه غریق نجات کامله ؟

دقت کردین یه چیزی رو پوست میگیرین میخواین بخورینش بعد بجای اینکه پوستشو بندازین سطل آشغال خودشو میندازین تو سطل
لامصب از شکست عشقی هم بدتره

دقت کردین همیشه بلافاصله بعد از کلیک کردن روی آیکن Shut Down یادت میاد که چه کاری با کامپیوتر داشتی !

دقت کردین ؟
چرا “خردل” اسم سس باشه ولی “بزدل” یه نوع توهین باشه ؟
بین بز و خر هم تبعیض آخه ؟

دقت کردین همیشه خنده دار ترین موضوعات زمانی به مغزت میرسه که وسط مراسم ختم هستی؟

دقت کردین جمله: (با تمام احترامی که واستون قائلم)
استارتی است براي ضايع كردن طرف مقابل؟؟!!

به خاله ام که در آمریکا زندگی می کنه با کلی ذوق و شوق گفتم : خاله ! من خیلی دوست دارم بیام اون جا زندگی کنم . برگشته می گه : خوب این جا کسی رو داری بری پیشش

تا حالا دقت کردین وقتی برمیگردیم خونه و میخوایم اون چیزی رو که جا گذاشتیمُ برداریم ، با زانو و با زحمت زیادمیریم تو خونه که فرش کثیف نشه ولی برگشتنش
خسته می شیم با کفش از رو فرش رد می شیم خودم که اینطوریم jhjhjhj

دقت کردین وقتی حقیقت رو می دونین،گوش دادنبه دروغای طرف مقابل چقدر لذت بخشه ؟

تا حالا دقت کردین: پسرا 10 دقیقه آماده میشن 4 ساعت میرن بیرون دخترا 4 ساعت آماده میشن 10 دقیقه میرن بیرون.

دقت کردین لذتي كه تو خوردن املتي كه بابا درست كرده از قرمه سبزي
كه مامان ميپزه بيشتره؟

Maryam

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
12/1/13
پسندها
0

دقت کردین یه تخمه تلخ و مونده که بخوری پنجاه تا تخمه سالم هم پش بندش بخوری عمرا اگه مزش بره ؟این واسه من خیلی اتفاق افتاددددده!جدیدا" از لجش تخمه رو گذاشتم کنار آدامس می جوم !هههه

بالا