حقوق زن کجاست ؟، ای مدعیان آزادی

  • نویسنده موضوع ahmad
  • تاریخ شروع

ahmad

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
13/1/13
نوشته‌ها
319
پسندها
0
attachment.php


حقوق بشر آنگونه که سیاستمداران غربی برای ما بیان کرده اند حتی نزد مدعیان آن نیز قابل تطبیق نیست. بلکه یک نظریه بی اساس و بازیچه ی دست آنهاست که هر وقت که بخواهند آن را به دلخواه خود تفسیر و تاویل می کنند.بهتر است بگوییم این حقوق عبارت است ...

از یک حق سیاسی غربی که هرچه را بخواهد بر انسان مسلمان و به طور خاص تر زن مسلمان تطبیق می کند. یا بگوییم که حقوق بشر غربی ها یک حق سیاسی غربی است که هر حقی را که سیاستمدار غربی بخواهد به انسان مسلمان می بخشد و هر حقی را نخواهد نمی بخشد و بر آن انسان مسلمان نیز واجب است که از جناب سیاستمدار غربی که این لطف را در حق او نموده سپاسگذار باشد ، همانگونه که رنان فیلسوف می گوید : اروپایی ها همیشه سرور و قهرمان اند اما مسلمانان همین که حق خوردن و نوشیدن را غربی ها به آنها بخشیده اند از سرشان هم زیاد است!!!
بر اساس گزارش های موسسات متخصص در حقوق بشر همین سیاستمداران غربی خود حقوق بشر را پایمال می کنند و با این وجود همیشه ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند. سیاستمداران غربی قواعد قانون و آزادی و ارزش های اساسی را زیر پا می گذارند و با این وجود از مسلمانان می خواهند که به ستور و ارزش های آنها احترام گذاشته و پایبند باشند. آیا ممکن است تناقضی از این بزرگتر وجود داشته باشد؟ بنابراین از چه حقوق انسانی حرف می زنند در حالی که غربی ها خودشان اولین پایمال کنندگان آن هستند.حال چگونه ممکن است که انسان مسلمان به این ارزش های غربی پایبند باشد ، در حالی که این ارزش ها حتی نزد غربی ها هم ارزشی ندارد
در پاراگراف های بعدی بررسی خواهیم کرد که چگونه حقوق زن مسلمان و آزادی او در این جوامع دروغین پایمال می شود.
در فرانسه همان مهد آزادی ، یک بانوی مسلمان محجبه با یک برخورد نژادپرستانه روبه رو شد. داستان به اینگونه است که در هنگام خروج این بانوی مسلمان از یک آژانس کاریابی، تعدادی فرانسوی بدترین الفاظ و فحش ها را به او نسبت دادند و با سلاح سرد او را تهدید به مرگ کردند.
این بانو در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد که هنگام رفتن به سمت ماشینش با سلاح سرد مورد تهدید قرار گرفته و مجرمین او را تروریست کثیف خطاب قرار داده اند. و یکی دیگر از مجرمین تلاش کرد تا حجاب را از سر او بر دارد. و در حالی که امکان شناسایی مجرمین وجود داشت ، اما پلیس فرانسه با بهانه قرار دادن هزینه های بالای شناسایی و کشف جرم از این کار سر باز زد.
و همچنان در فرانسه ، جایی که یک داور از زدن سوت شروع مسابقه بخاطر اینکه بازیکنان زن محجبه بودند ، خودداری کرد . این در حالی بود که مسئولین برگزاری مسابقات که در چهارچوب فدراسیون بین المللی فوتبال برگزار می شد با حجاب ورزشکاران موافقت کرده بودند.
و در بوسنی ، قوه قضائیه این کشور یک بانوی مسلمان را که به او تجاوز شده بود و تمام اعضای خانواده اش کشته شده بودند را بخاطر مشارکت در قتل تعدادی از کروات های بوسنیایی نظامی در جریان جنگ سال 1993 به پنج سال و نیم زندان محکوم کرد. و با وجود اینکه این قاضی تاکید کرد که این بانو مورد تجاوز قرار گرفته و اعضای خانواده اش به قتل رسیده اند اما این جنایات انجام شده در حق او تنها سبب تخفیف مجازات او شد. در حالی که این بانوی مسلمان شناسنامه آمریکایی داشت و در یکی از ایالت های آمریکا زندگی می کرد ، اما آمریکا او را به حکومت بوسنی تحویل داد تا به تهمت جنایت های جنگی در حق شهروندان غیر نظامی محاکمه شود !!!!!!!!
و در اکوادر یک دختر دانشجوی جوان که در یک خانواده کاتولیکی متعصب پرورش یافته بود ، و درس های دانشگاهیش را در یک دانشگاه کاتولیکی می خواند ، در اواسط دانشگاه به دلیل پذیرش دین اسلام از دانشگاه اخراج شد.
و مناقشات زیادی در آمریکا بعد از برخورد نژادپرستانه صاحب یک پمپ بنزین با یک بانوی مسلمان در گرفت. صاحب این پمپ بنزین بخاطر اینکه این بانوی مسلمان منقبه بود از دادن بنزین به او خودداری کرد و این بانو هم از برداشتن نقابش به عنوان یک حق دینی خودداری کرد. بعد از تماس این بانوی مسلمان با پلیس و حضور یکی از مامورین باز هم متصدی پمپ از دادن بنزین خودداری کرد. که سبب شد این بانو مطمئن شود با او یک برخورد نژادپرستانه صورت گرفته است و پلیس هم این شیوه ی برخورد صاحب پمپ را بخاطر مسائل امنیتی اعلام کرد، اما هیئت اسلامی فلوریدا با نفی این گزارش ،اعلام کرد، که به هیئت حقوق بشر ایالت فلوریدا مراجعه خواهد کرد.
و در نروژ یکی از اساتید از حضور دانشجویان دختر منقبه در سخنرانیهایش جلوگیری کرد و گفت :او ضد نقاب است و او جامعه ای را نمی خواهد که در آن زن همه ی جسدش را بپوشاند. او این گفته خود را بر اساس قانون پارلمان نروژ که در آن مخفی کردن صورت حتی به علل مذهبی در جلوی معلمان غیر قانونی است بنیاد نهاد.
و این عمل سبب خشم هیئت اسلامی در شهر مربوطه شد و سخنگوی این هیئت اعلام کرد که عمل این استاد تاسف برانگیز است ، ایشان خواهان احترام به بانوان منقبه و برخورد درست با آنان شد.
و استرالیا نیز از سایر دولت های مسیحی در دفاع از حقوق زن و آزادی هایش بهتر نیست. دادستان استرالیا در یکی از ولایت های این کشور اعلام کرد که زنان منقبه ، باید برای پوشیدن نقاب غرامت مالی دهند.
و در ایتالیا این پایگاه مسیحیت ، دو بانوی تونسی مسلمان به علت محجبه بودن به شدت تحت ضرب و جرح قرار گرفتند. این اتفاق در شهر مونتهو وتندو که تنها 26 کیلومتر از پایتخت ایتالیا فاصله دارد ، اتفاق افتاد
این دو بانوی مسلمان 35 و 36 ساله در خیابان قدم می زدند که توسط گروهی از جوانان مسیحی محاصره شدند، با متهم کردن آنها به ترور هر چه خواستند به این دو بانوی مسلمان گفتند. سپس شروع به زدن این دو بانو کردند. آن هم در روز روشن و جلوی چشم هزاران نفر و تا رسیدن پلیس هیچ یک از مردم گذری کاری نکردند. در این حادثه یکی از مجرمین بازداشت و به بیست و هشت سال زندان محکوم شد.
سبحان الله . این نژادپرستی حتی در بچه های غربی نیز رسوخ کرده است. در شهر "سوری" در انگلیس یک دختر مسلمان 11 ساله بخاطر پوشیدن حجاب با برخورد نژادپرستانه از طرف همکلاسیهایش روبه رو شد.
کارآگاهان تاکید کردند که این برخورد در هنگامی که این دختر مسلمان منتظر سرویس مدرسه بود اتفاق افتاد و در جریان این حادثه پاهای او را به شدت لگدمال کرده و کیفش را کشیدند که به سبب آن خود او هم بر روی زمین کشیده شد و سپسس به شدت او را کتک زدند
بعد از این حادثه دردناک مسئولین پلیس در منطقه برای بررسی زوایای این حادثه جلسه ای تشکیل دادند و خاصتا این که این قضیه ، جلوی چشم همه و در وسط روز اتفاق افتاده بود
بعد از اینکه فیفا اخیرا به بانوان مسلمان اجازه داد تا در هنگام بازی ها از حجاب استفاده کنند ، سه موسسه به اصطلاح مدافع حقوق زنان در نامه ای به فیفا این قانون را خجالت آور توصیف کردند. در این نامه این سه موسسه با ناامیدکننده خواندن این قانون اعلام کردند که اجازه دادن به مسلمانان برای پوشیدن حجاب یک نوع تبعیض نسبت به سایر زنان ورزشکار دیگرو بر خلاف قوانین ورزشی است !!!!
و در یک مدرسه فرانسوی به مادران محجبه ی دانش آموزان اجازه داده نشد تا همراه بچه های خود در اردوهای تفریحی شرکت کنند.
و در آخر ، خواهر و برادر مسلمان آگاه باشید و گول این شعارهای براق و توخالی مدعیان حقوق بشر و آزادی را چه در غرب مسیحی و چه در شرق بت پرست نخورید. همان غربی که زنان مسلمان و دانش آموزان کوچک را از داشتن حجاب در فرانسه و ... منع می کند. زمانی که ناموس زنان مسلمان در بوسنی و هند و کشمیر و هند مورد تعرض قرار گرفت ، این غرب مدعی حقوق بشر چه کرد ؟ غربی که میانمار را برای زندانی کردن یک زن به نام آن سانگ سوشی مورد تحریم های اقتصادی خود قرار داد ولی سوزانده شدن صدها تن از مسلمانان میانماری به دست دولت و بوداییان این کشور را نادیده می گیرد.


منبع : مفکرة الاسلام
ترجمه : کامل خضری برای سایت تذکره
 
آخرین ویرایش:

yasin90

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
26/1/13
نوشته‌ها
421
پسندها
0
سن
31
محل سکونت
ثلاث بابا جانی
ما که توی شهر های مسلمان نشین زندگی میکنیم
ولی خداوند به کسانی که در جا هایی زندگی می کنند که مورد آزار واذیت قرار می گیرند صبر بدهد وبتوانند در این راه استقامت کنند
ما فقط می توانیم برایشان دعا کنیم
tiiii
 
بالا