توهین زن به مرد

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
راسش خیلی اعصابم از یه اتفاق خورد شده خیلی بدم اومد که اون خانم بهم توهین کرد
شاید تا حالا صندلی عقب تاکسی نشسته باشید اگه یه خانم کنارتون باشه سعی میکنید که جمع و جور تر بشینید ولی به هر حال ممکنه اتفاقی یه بارپای ادم به بدن زن بخوره خیلی هم روزانه اتفاق میافته ادم بی خیال میشه خیلی از خانم های فهمیده واجتماعی میدونن که مثلا اون اقا عمدا این کارو نکرده
اما من کنار یه زن بی ادب تازه به دنیا رسیده نشسته بودم خابم میومد تاکسی هم تند میرفت یهو دید م اون خانم بی ادب داره بهم توهین و میگه ....
چه قد ناراحت شدم چیزی هم که نمیتونستم بگم وگر نه با اون غرببت بازی که اون خانم به پا کرده بوده احتمالا اگه چیزی میگفتم به کلانتریکشیده میشد .کلانتری هم که ماشالا چیزی حالیش نیست کلا تو کشور ما اگه یه چیزی اینطوری بشه بدون در نظر گرفتن اینکه شاید مثلا مشکل از ون خانم خودش بوده کلا مرد رو مقصر میدونن
خیلی دلم میخاد که خانم ها ی که خیلی معذرت میخام تازه به دوران رسیده هستن یا فکر میکنن از دماغ فیل افتادن یه کم درکشون بالا بره
نمیدونم واقعا چی بگم صندلی عقب میشینن همه جا همه کارهم میکنن همیشه هم مغرورن همیشه هم بیگناهن همیشه هم همه باید به خاطرش فدا بشه .هر چیزی یه هزینه ای داره نباید انتظار داشته باشه وقتی میاد تو جامعه مثله شوهر زن زلیلش نازشو بخرن جامعه خشن هست یا خودشو توخونه زندان کنه یا اگه میاد باید جنبشو داشته باشه

آخرین ویرایش:

صدیق

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/1/13
پسندها
1
*اینجور خانم ها از اینکه ازشون عذرخواهی کنین بدشون میاد میدونی چیه مشکل اینه که دوست دارن ولذا نباید معذرت بخواین بلکه باید پیشنهاد دوستی داد / این دیدگاه عاشق پیشه کاذبه

*آقا این چیه دیگه باید اون خانم ها رو گرفت زد گردنشو از تنش جدا کرد تا دلت خنک بشه / این دیدگاه یه روانیه

*به نظر من باید ازش معذرت خواهی کرد و اگه هی گیر ناصواب داد ، باز هیچی نگین / این دیدگاه یه آدم متشخص

عاطفه

کاربر فعال و مفید
تاریخ ثبت‌نام
24/4/13
پسندها
0
چی بگم والا برادراشکالی نداره واسه همچین چیزی اینقد اعصاب خودتون رو خورد نکنین i;zodip

منم بابرادرصدیق موافقم شماعذرخواهیتون رومیکردین میگن طلاکه پاک است چه حاجت منتش به خاک هست حالانمیدونم درست گفتم یا نه ولی خب منظورم درکل اینه بیخیال مهم نیس بقیه چی راجع ب شمافکرمیکنن مهم اینه خودتون راجع ب خودتون فکرمیکنید بعدم الله خودش میدونسته شماازقصدکاری نکردین واین مهمه بقیه رو بیخیال
sdtg

مسلم

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/4/13
پسندها
0
وب سایت
islamafg.com
سلام علیکم
از دید من اگه اینگونه خانما اینقدر ناز نازی اند باید تاکسی دربستی بگیرند تا هرگونه که می خواهند بنشینند. باری (یک زمانی خیلی قدیم، 65 سال پیش هدفم است74111) در اتوبوسی (در کشور خودم) یک زنی غرو لندی گفت به کسی. منم دانستم که مرد آقا مقصر نیست، براش گفتم خاله جان، اگر اینقدر نازکید، لطف کنید از تاکسی دربستی استفاده برید تا پرو بال کسی به بدن تان نرسد.

از جانب دیگر یک زمانی در تهران از میدان استقلال بسوی سی متری نیروی هوایی در تاکسی شهری روان بودم نزدیک میدان امام حسین دختری آمد در پهلویم نشست، تعجّبم اوج گرفته به 350 رسید.

آخه در کشور اسلامی چجوری دختری در پهلوی مردی (اون وقتا کوچکتر بودم)، بی آلایشانه می نشیند. در کشور ما آخه این کارها به اندازهء مرگه.

بعدها دانستم که در ایران باکی نیست.

می بخشید اگر حرفام سخته.

ممنون تان

mahan-geo

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
1
(یک زمانی خیلی قدیم، 65 سال پیش هدفم است74111) در اتوبوسی (در کشور خودم) یک زنی غرو لندی گفت به کسی. منم دانستم که مرد آقا مقصر نیست، براش گفتم خاله جان

هدفم این بود که شما 65 سال پیش وجود نداشتید چطور با اونها صحبت کردید .

این رو بهش میگن آبودانی hjosdurvp0se

ئه ستیره

مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
1/1/70
پسندها
2
برادر ماهان ماجرایی که تعریف کردین واقعا ناراحت کننده بود... متأسفم به قول خواهر عاطفه این که شما از پاک بودن خودتان مطمئن باشید کافی است فقط خدا را باید در نظر گرفت...
به نظر بنده حقیر در جامعه اسلامی( منظورم جامعه اسلامی هست جامعه ایی که خلقش به حیاء بهاء دهند) باید حتما تاکسی برای خانم ها جدا باشد و امیدوارم روزی این اتفاق بیافتاد و اما اگر خانمی از نشستن در عقب تاکسی ناراحت هست خب میتواند جلو تاکسی بنشیند ویا اگر به دلایلی که بستگی به شرایط است مجبور باشد در عقب تاکسی بنشیند بهتر است کیف دستی اش را کنار دستش بگذارد اینگونه فاصله ای میان خانم و نامحرم بوجود می آید اما خب بهتر است که سعی بر نشستن در جلو تاکسی باشد یا از اتوبوس استفاده شود و یا در صورت توانایی از خودرو شخصی.
حیا لازمه رسیدن به کمال انسانیت است و برای آقایان و خانم ها فرقی ندارد....

آخرین ویرایش:

roshana

کاربر ویژه انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/3/13
پسندها
0

اینکه یک خانم نسبت به کوچکترین رفتار عمدی یا غیر عمدی اقایون واکنش تند نشون بده تا حدودی حق داره

چون اگه به رفتار بعضی از اقایون دقیق بشید به نیت بد و ناپاک کارهایی میکنند که هیچ وقت متوجه نمیشدید فلان اقا از فلان رفتارش قصد و نیت ناپاکی داشته.

یکی از دوستای محجبه ام میگفت یه بار منتظر تاکسی کنار خیابون وایستاده بودم عینک افتابی هم به چشم زده بودم کسی متوجه نگاه من نبود. من هم با خودم فکر کردم ببینم چندتا از رانندگان محترم به بنده نگاه میکنند. هر ماشینی که از خیابون میگذشت من به راننده اش نگاه میکردم. حدود 40 ماشین تا موقع اومدن تاکسی از کنارم گذشت هشتاد تا نود درصدشون تا از کنارم گذشتن نگاهم کردند انهم چه نگاهی...

یا مثلا متلک گفتن پسران به دخترا در جامعه یه رفتار کاملا معمولی و عادی شده واقعا جای تاسف داره ولی خودمون رو اینگونه توجیه میکنیم اونها جوانن شور جوانی دارن و ازین قبیل بهانه ها. اون اقایون پا به سنی که چهل پنجاه سال به بالا هستن چه دلیلی برای متلک گفتن های بعضا رکیک دارن . یکی از دوستام تعریف میکرد روزی مرد مو سفیدی و مسنی بهم متلک خیلی زشتی زد من هم خیلی بهم برخورد و ازین رفتار که تو این جامعه به منو امثال من میشه خیلی ناراحت شدم. برگشتم و با صدای بلند گفتم خجالت نمیکشی جای دخترتم. اونموقع واقعا خجالت کشیدو با عجله ازونجا دور شد.

خانم ها این مسایل رو هرروز میبینند واسه همین خیلی حساس شدند.

من رفتار این خانم را نمیپسندم و اصلا قبول ندارم. به نظر من هم خانم هایی که تو تاکسی ها معذبن یا خیلی حساس از تاکسی دربستی استفاده کنند . و اگر هم سوار تاکسی عمومی میشند جای دادو بیداد نیست چون خودشون میدونن عمومیه و ممکنه یک اقا کنارشون بشینه و برخورد عمدی یا غیر عمدی پیش بیاد. همه اقایون مثل برادرمون با ایمان و با وجدان نیستند.

من رفتار این خانم رو اصلا قبول ندارم ولی به خانم ها حق میدم حساس باشند...

بالا