قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
تبلیغات
(صحیح بخاری (۱) کتاب بدء الوحی و صحیح مسلم (۱۹۰۷) کتاب الاماره)
صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 102

موضوع: یادی از دوستان

1. Top | #1

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    33
    تشکر شده 279 بار در 147 ارسال

Exclamation یادی از دوستان

در این تایپک از کسانی که یه مدت نا پیدا میشن ازشون یادی میکنیم که نگن فراموش شدند و وقتی بر میگردند ببینند که همه منتظر برگشتنش بودیم
    خدایا، من دلم قرصه!.......... کسی غیر از تو با من نیست
    خیالت از زمین راحت......... که حتی روز ،روشن نیست
    کسی اینجا نمی بینه....... که دنیا زیر چشماته...
    یه عمره یادمون رفته!........ زمین دار مکافاته...
    فراموشم شده گاهی....... که این پایین چه ها کردم!
    که روزی باید، از اینجا...... بازم پیش تو برگردم...
    خدایا وقت برگشتن، ....... یه کم با من مدارا کن
    شنیدم گرمه اغوشت...... اگه میشه منم جا کن....

2. Top | #2

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    43
    تشکر شده 186 بار در 126 ارسال
    GOOD JOB

3. Top | #3

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    3
    تشکر شده 1,873 بار در 668 ارسال
    با نام و یاد خدا
    سلام علیکم
    بله خواهرمریم مدتی نیستن امیدوارم هرجا که هستن سالم و تندرست باشن و ما رو از دعای خیرشون بی نصیب نکنن
    خواهر هر وقت اینورا امدی یه سر به کلبه فقیری ما بزن که حسابی دلتنگت شدیم
    منتظر حضور گرمت هستیم.
    خدا نزدیك است
    هرآنچه می خواهیم از او بخواهیم
    و من در این دنیای كوچك فقیرم...هیچ ندارم
    جوانیم...زندگانیم...هرچه دارم امانت است
    می خواهم امانت دار خوبی باشم
    می خواهم از انچه نگفته ام بگویم
    و انچه نبوده ام باشم
    گرچه بعضی نپسندند و نخواهند
    و خدا برایم كافیست

خدایا خودت كمكم كن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
    بگو: «اى بندگان من- كه بر خويشتن زياده‏روى روا داشته‏ ايد- از رحمت خدا نوميد مشويد. در حقيقت، خدا همه گناهان را می‏آمرزد، كه او خود آمرزنده مهربان است.
    سوره :زمر آیه : 53

4. Top | #4

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    32
    تشکر شده 399 بار در 167 ارسال
    *خیلی خوبه که این تاپیک رو گذاشتین
    اتفاقا می خواستم این تاپیک رو ایجاد کنم

مریم جان کم پیدا شدن اما فکر کنم اگه خدا بخواد امشب ببینیمشون

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    68
    تشکر شده 356 بار در 104 ارسال
    خواهر مریم ، حنان ش کجایین پس ؟

بابا دلمون براتون تنگ شده بیاین دیگه ...

خدای من خدایستکه اگر سرش فریاد بکشم :
    به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید :
    من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

6. Top | #6

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    25
    تشکر شده 1,506 بار در 463 ارسال
    السلام علیکم و رحمة الله جای همه ی دوستان قدیمی خالی هستش... این تاپیک رو روز اول دیدم واقعا دلم گرفت خواستم چیزی بنویسم اما نتونستم . از جهتی هم خوشحالم که اینجا برخی از دوستان بزرگوارم تشریف دارن... از دور بدون تعارف و با صدق نیت عرض کنم خاک پای همه ی شما هستم . الله تعالی همه ی شما را حفظ کند. اللهم آمین الله یعلم ما فی الصدور
    قال سیدنا و مولانا و حبیبنا رسول الله صلى الله عليه وسلم :كن ورعا تكن أعبد الناس وكن قنعا تكن أشكر الناس و أحب للناس ما تحب لنفسك تكن مؤمنا و أحسن مجاورة من جاورك تكن مسلما وأقل الضحك فإن كثرة الضحك تميت القلب.
    تقوا داشته باش ، عابدترین مردم هستی و قناعت داشته باش ، شاکرترین مردم هستی و دوست بدار برای مردم آنچه را برای خودت دوست داری ، مؤمن هستی و همسایه ات را نیکو بدار ، مسلمان هستی و کم بخند براستی زیادی خنده قلب را می میراند.
    رواه ابن ماجة – حدیث صحیح

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    62
    تشکر شده 285 بار در 103 ارسال
    سلام عليكم و رحمة الله
    اشخاص زير رو من قبلا اينجا ملاقات كردم و افتخار آشنايي باهاشون رو داشتم ولي متاسفانه مدتيست ازشون بي خبرم .
    خواهر حنان - ش
    خواهر طهورا
    برادر كمالي
    برادر ماهان - جئو
    منتظريم تا ان شاءالله برگردن و از حضورشون استفاده كنيم .

8. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    43
    تشکر شده 186 بار در 126 ارسال
    جای همه شون خالیه

9. Top | #9

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    3
    تشکر شده 1,873 بار در 668 ارسال
    برادرمون ساشا که واقعا جاشون خالیه امیدوارم زود سرشون خلوت بشه و برگردن ، امیدوارم همه دوستانمون هر جا که هستن سالم و تندرست باشن
    به امید روزی که همه در این محیط صادقانه و برای جلب رضای خدا قدمی ایمانی برداریم .
    خدا نزدیك است
    هرآنچه می خواهیم از او بخواهیم
    و من در این دنیای كوچك فقیرم...هیچ ندارم
    جوانیم...زندگانیم...هرچه دارم امانت است
    می خواهم امانت دار خوبی باشم
    می خواهم از انچه نگفته ام بگویم
    و انچه نبوده ام باشم
    گرچه بعضی نپسندند و نخواهند
    و خدا برایم كافیست

خدایا خودت كمكم كن

بگو: «اى بندگان من- كه بر خويشتن زياده‏روى روا داشته‏ ايد- از رحمت خدا نوميد مشويد. در حقيقت، خدا همه گناهان را می‏آمرزد، كه او خود آمرزنده مهربان است.
    سوره :زمر آیه : 53

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    57
    تشکر شده 38 بار در 21 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط faezin نمایش پست ها
    برادرمون ساشا که واقعا جاشون خالیه امیدوارم زود سرشون خلوت بشه و برگردن ، امیدوارم همه دوستانمون هر جا که هستن سالم و تندرست باشن
    به امید روزی که همه در این محیط صادقانه و برای جلب رضای خدا قدمی ایمانی برداریم .

بانام و یاد خدا

عرض سلام و ادای ادب و احترام

از نظر لطف تون جناب مدیر نسبت به خودم کمال تشکر رو دارم. و از بابت اینکه حضورم رو در سایت کمتر می بینم واقعا متاسفم و الله متعال میخواهم توفیق خدمت رو به اینجانب عطا بفرمایند.
    الحمدلله شاهد حضور دوستان زیادی در سابت هستم و خوشبخاته همه ی این عزیزان با سلایق متفاوتی حضور دارند و این می تواند شروع و استارت یک محیطی آرام همراه با تبادل نظر و آراء باشد.
    و این رشد و نمو رو به دوستان و تیم مدیریت سایت تبریک میگم.

موفق و پیروز باشید

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین