قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
تبلیغات
(صحیح بخاری (۱) کتاب بدء الوحی و صحیح مسلم (۱۹۰۷) کتاب الاماره)
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 543

موضوع: يك جمله به خـــــــــــــــــدا بگو.....

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
  1. Top | #38

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    573
    تشکر شده 348 بار در 145 ارسال
    نمی دونم چرا خدا ولی بیش از حد بیشتر از همیشه این روزها در تالم دوریت هستم من دورم دور خیلی دورتر از آنجایی که نزدیک بودنت خواست باشم بار الها پروردگارا ای آفریننده ی افلاکیان و ای مبدل شب ها و روز ها و ای دگرگون کننده ی زمان ها عجب آرامشی دارد طعم بودن با تو و تمامی لحظاتی که تو را با خیرات و حسنات نزدیکترت حس کردیم میشه منو به خود نزدیکتر کنی ؟دروغ نمی گویم دلم واسه بچه هام شعله می کشه ولی تو ... از هر کس و هر چه دارم برام عزیزتری پس یا به من قدرت تحمل ماندن عطا بفرما یا مرا با آرامش بی نظیر بودن مقدست دریاب
    نمی دونم خدایا نمی دونم چقدر از این جام باقی مونده شاید هم موعد دیدار خیلی خیلی نزدیکه و من غافل به تحریر این نوشته مشغولم !
    و کسی منو نهیب می زنه بدو به خیراتی برس که دیگه ممکنه فرصتی براشون نداشته باشی اووووه چه عجیبه قصه ی دنیا و زمان گاهی خیلی زود دیر میشه و گاهی ...می ترسم باز فرصتام زمانی بشه واسه هدر دادن خدایا خودت به من و هر کسی مثل من رحم کن
    باز آمده ام به آغوش مهرت یا الهی بعد تقصیری و اسرافی علی نفسی...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ستاره از ایشان تشکر کرده است:

heravi-abooansar (Thu, 30 Jul 2015 08:10:20 +0430)