قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
تبلیغات
(صحیح بخاری (۱) کتاب بدء الوحی و صحیح مسلم (۱۹۰۷) کتاب الاماره)
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از 91 به 95 از 95

موضوع: صندوق انتقادات و پیشنهادات

1. Top | #91

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    203
    تشکر شده 304 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آلبانی نمایش پست ها
    خیلی ایرانی پیدا میشه که محبت آل سعود و مملکت عربی سعودی دارن و شما بجای استفاده از لفظ ایرانی، از لفظ شیعه استفاده کن.
    بله ...مسعود رجوی و امثالش هم بودند که عشق صدام رو داشتند...چیز عجیبی نیست...
    غیر از وجود مطهر اهل بیت و سید الشهدا و راه خونینش غیر بدبختی و نکبت از جهان عرب چیزی به میهنم نرسیده...البته منظورم برادران عرب نیست....از دید نژادی به این قضیه نگاه نمیکنم....منظورم حکومت های اسلامی جهان عرب بوده.از هزار و چهار صد سال پیش تا به الان.....این نظر شخصیمه

در تایید حرف شما هم باید بگم بلی...سیاستمداران ایرانی نظیر اقای رفسنجانی که با پادشاه سعودی مصافحه میکنند و کسانی در وزارت امور خارجه سعودی ها را برادر خطاب میکنند لیاقتشان همان برادرانشان هستند...
    من دیگه ادامه نمیدهم...نمیخوام موضوع تاپیک رو عوض کنم

2. Top | #92

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    491
    تشکر شده 58 بار در 23 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha______alone نمایش پست ها
    بله ...مسعود رجوی و امثالش هم بودند که عشق صدام رو داشتند...چیز عجیبی نیست...
    غیر از وجود مطهر اهل بیت و سید الشهدا و راه خونینش غیر بدبختی و نکبت از جهان عرب چیزی به میهنم نرسیده...البته منظورم برادران عرب نیست....از دید نژادی به این قضیه نگاه نمیکنم....منظورم حکومت های اسلامی جهان عرب بوده.از هزار و چهار صد سال پیش تا به الان.....این نظر شخصیمه

در تایید حرف شما هم باید بگم بلی...سیاستمداران ایرانی نظیر اقای رفسنجانی که با پادشاه سعودی مصافحه میکنند و کسانی در وزارت امور خارجه سعودی ها را برادر خطاب میکنند لیاقتشان همان برادرانشان هستند...
    من دیگه ادامه نمیدهم...نمیخوام موضوع تاپیک رو عوض کنم
    سلام
    این تنفر شما منبعش معلومه شما نه بخاطر سید الشهداء و نه بخاطر اهل بیت و نه بخاطر ... بلکه این تنفر رو براتون سی ساله کاشتند و دارند میکارند هرچی جلوتر بریم نه تنها با عربا بلکه با کل جهان شما مشکل پیدا خواهید کرد وقتی فقط ادعای برتری و برتر بینی تو وجودتون هست که این اخلاق 180 درجه برعکس اخلاق اماماتون هست فقط بلدید شعار بدید شعار محبت اهل بیت در حالی که زره ای از اخلاق اماماتون تو وجودتون نیست جز دروغ نفاق تنفر کینه و ...

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید من-مسلمانم از ایشان تشکر کرده است:

مسلم (Tue, 01 Mar 2016 03:47:27 +0330)

4. Top | #93

images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    اخراج شده
    شماره عضویت
    644
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط من-مسلمانم نمایش پست ها
    سلام
    این تنفر شما منبعش معلومه شما نه بخاطر سید الشهداء و نه بخاطر اهل بیت و نه بخاطر ... بلکه این تنفر رو براتون سی ساله کاشتند و دارند میکارند هرچی جلوتر بریم نه تنها با عربا بلکه با کل جهان شما مشکل پیدا خواهید کرد وقتی فقط ادعای برتری و برتر بینی تو وجودتون هست که این اخلاق 180 درجه برعکس اخلاق اماماتون هست فقط بلدید شعار بدید شعار محبت اهل بیت در حالی که زره ای از اخلاق اماماتون تو وجودتون نیست جز دروغ نفاق تنفر کینه و ...
    باسلام
    دوست عزیز اولا که امریکا و اسرائیل و معدودی از کشورهای منطقه ای که مزدور این استعمارگران هستند کل جهان نیستند.
    ثانیا معمار کبیر این انقلاب اسمش را قیام مستضعفین گذاشت پس نتیجه میگیریم ادعای برتری و برتر بینی به هیچ وجه با روح تشیع و این انقلاب سازگاری ندارد.
    ثالثا مشکل ما با عرب و عجم نیست . اسلام هرگونه رنگ قومی و برتری نژادی را از بین میبرد و کسانی که در این سرزمین ادعای برتری نژادی دارند و نژاد عرب را تحقیر میکنند اغلب مسلمان نیستند و گرایشی ادغامی از لیبرالی و ملی گرایی دارند . بلکه ما همواره اعراب را برادران خود میدانیم اما تعجب بنده از کسانی است که در آنسوی مرزها در کشور های عربی نشسته اند و ادعای مسلمانی میکنند ولی مدام ایرانیان را مجوس . آتش پرست . رافضی . عجمان بی دین و ... میخوانند.
    رابعا هیچ چیز در خط مشی دین اسلام و قرآن و رسول خدا (ص) ائمه ی اطهار (ع) پررنگ تر از تبری از ظالمان و طاغوتیان نیست که درحال حاضر عربستان سعودی مصداق بارز ظلم و طاغوت است و تبری از او و مقابله با خدعه هایی او نه تنها نفاق نیست بلکه عین مبارزه با نفاق است . خط مشی ما در برخورد با عربستان سعودی همان خط مشی برخورد امیرالمومنین (ع) با معاویه و امویان (علیهم اللعنه) است .
    والسلام

5. Top | #94

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    203
    تشکر شده 304 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط من-مسلمانم نمایش پست ها
    سلام
    شما خیلی بو بردی کافیه که بدون مدرک اتهام میزنی ...حرف ادمو تو روز روشن تحریف نکن....من نگفتم با عربا مشکل دارم...تو پست قبلیم برو ببین گفتم با برادران عرب هیچ مشکلی ندارم و هیچ نزادی رو برتر از نژاد دیگه نمیدونم...حکومت های عربی مثل ال سعود رو گفتم...پس با این اوصاف اون چهار لقب اخری که گفتی در خودت و حرفات بیشتر نمایانه

در ضمن گفتی : بلکه این تنفر رو براتون سی ساله کاشتند و دارند میکارند

مثل اینکه شما به کلی از اخبار روز عقبی از مواضع سیاستمداران ایرانی غافل ...سیاستمداران ایرانی به جای برخورد قاطع همش دنبال پاچه خواری و برقراری رابطه با سعودی ها بودند

آقای ظریف :

""""با همکاری برادران‎مان درعربستان سعودی و ترکیه ما خواهیم توانست مسائل و مشکلات منطقه را حل کنیم.""
    http://www.bbc.com/persian/iran/2016/02/160213_l12_iran_saudi_arabia_zarif_syria

6. Top | #95

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر مفید
    شماره عضویت
    181
    تشکر شده 1,617 بار در 634 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط taha______alone نمایش پست ها

آقای ظریف :

""""با همکاری برادران‎مان درعربستان سعودی و ترکیه ما خواهیم توانست مسائل و مشکلات منطقه را حل کنیم.""
    http://www.bbc.com/persian/iran/2016/02/160213_l12_iran_saudi_arabia_zarif_syria

آقای طه با عرض معذرت، این را همگان می دانند که سیاستمداران امروزی یک بام و دو هوا دارند، مگر سیاستمداران ایرانی یک بام و چندین هوا را دارا می باشند.
    اتکاء و اعتماد به حرفهای ایرانیان سیاست پرست عیناً انداختن خود به چالهء بدبختی و هلاکت است. به نظر می رسد شما دارید کاملاً به حرفهای بزرگان تان تکیه می کنید و حرفهای غیر اونا رو هیچ می پندارید. در حالیکه ایشان آنچه می گویند خلاف وقایع و حقایق روز است.

مرا ببخشید که گستاخی کردم.
    شهید سید قطب رحمه الله می گوید:
    ارتش وعساكر كشورهاي عربي را كه مي نگريد بخاطر دفاع از اسلام ومسلمانان نيستند، بلكه بخاطر كشتار ايشان اند، ويك شلیک هم بالاي يهود نميكنند.

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910